بیوگرافی رضا پرستش و همسرش + ماجرای اسکورت و بازداشت

بیوگرافی رضا پرستش و همسرش و عکس های اینستاگرام مسی ایرانی در روسیه را در ادامه
در مجله شبونه ببینید.

رضا پرستش بدل مسی | بیوگرافی رضا پرستش و همسرش + عکس

بیوگرافی رضا پرستش مسی ایرانی

بیوگرافی رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی در ۳۰ آبان ۱۳۷۱ در تهران بوده و دانش آموخته رشته
شهرسازی می باشد که به علت شباهت چهره به فوتبالیست مشهور آرژانتینی لیونل مسی
معروف شده و اسم و رسمی به هم زده است .

رضا پرستش مجرد است و ازدواج نکرده است

تجاوز رضا پرستش بدل مسی به دختر | بیوگرافی رضا پرستش و همسرش + عکس

رضا بعد از پی بردن به اینکه به لیونل شبیه است تقریبا کپی او ظاهر و مدل مو و ریش خود را آرایش می کند .
او بقدری ظاهر و مدل لباس پوشیدنش را مثل بازیکن بارسلونا درست می کند که یک
بار توییتر یورو اسپرت انگلیس عکس پرستش را بجای مسی در صفحه خبر خود گذاشته بود .

ماجرای معروف شدن

او در مصاحبه ای درباره مطرح کردن خود به عنوان بدل مسی گفت : از بچگی به میگفتند
چقدر شبیه مسی هستی .
تا اینکه خانواده ام گفتند عکسی برای رسانه ها بفرست تا ببینند چقد شباهت داری و من هم عکسم را برای سایت ورزش ۳ فرستادم.
صبح گفتند بیا اینجا و من هم رفتم .
بعد از انتشار عکس خیلی ها گفتند گریم کردم و یا گفتند جراحی انجام دادم .

سلفی دختران خارجی با رضا پرستش بدل مسی

رضا پرستش و پورعلی گنجی

بدل ایرانی مسی هر کجا پا می گذارد خیلی از علاقه مندان به مسی دورش جمع میشوند تا عکس یادگاری بگیرند که همین ازدحام بارها برایش دردسر شده است.
در سال ۹۶ زمانی که به علت تحصیل در یکی از دانشگاه های همدان مردم اطرافش ازدحام کردند که توسط پلیس بازداشت و به کلانتری منتقل شد .

رضا پرستش بدل مسی و عکس های رضا پرستش با دختر

عکس رضا پرستش و کاسیاس

وی تاکنون با چهره های ورزشی بزرگ دنیا و فوتبال جهان ملاقات کرده که از جمله در سال ۱۳۹۶ با ایکر کاسیاس دروازه‌بان سابق رئال مادرید در کویت ملاقات کرده و همچنین برای دیدار بازی بارسلونا و دیدار با مسی به اسپانیا سفر کرده و در استادیوم نیوکمپ حاضر شد و این بازی را از نزدیک تماشا کرد .
این حضور بسیار قابل توجه دوربین ‌های تلویزیونی و رسانه های خارجی قرار گرفت که در جریان پخش این مسابقه چند بار او را نشان دادند .

رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی

اما این سفر با تلخی برایش تمام شد ، چون لیونل مسی بدون اهمیت دادن و توجه به او از کنارش رد شد که تا مدتها سوژه طنز شبکه های اجتماعی بود .
بعد از مشهور شدن خیلی برندها خواستند تا در تبلیغات و مدلینگ فعالیت کند ، اما او قبول نکرده و گفته من اهداف بزرگی دارم و دوست دارم در کنار مسی و شخصیت دوم او باشم و همچنین در حوزه سینما و هنر کار کنم .
رضا درباره عجیب بودن شباهت و ظاهری و هم قد بودن و سلیقه ها و علایق گفته : من و لیونل باید آزمایش دی ان ای بدهیم و با شوخی گفته شاید من آنجا بدنیا آمدم و اتفاقی اینجا هستم .

پورعلی گنجی و پرستش

رضا پرستش مسی ایرانی

خاطره جالب از باخت ایران به آرژانتین

رضا گفت : در جام جهانی برزیل زمانی که لیونل مسی به ایران گل زد و ایران در جام جهانی با خط پدرم به من زنگ زد و با عصبانیت گفت حق آمدن به خانه را ندارید چون به ایران گل زدیم پدرم باورش شده بود که من واقعا مسی هستم .
بارها به دلیل شباهتم مرا در قسمت وی ای پی هواپیما برده و یا در کشور سوئد به دلیل شباهت در کافه ها همیشه دردسر دارم که همه فکر می‌کنند من مسی واقعی هستم .

اینستاگرام رضا پرستش

آدرس اینستاگرام بدل ایرانی بازیکن آرژانتین را مشاهده کنید. rezaparastesh

شباهت رضا پرستش مسی ایرانی

ماجرای بازداشت در روسیه و تکذیب

پرستش به علت به دلیل شروع مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده و ماجرای ازدحام جمعیت و عکس یادگاری با وی دوباره در مسکو تکرار شده و پلیس روسیه نیز به دلیل ازدحام جمعیت و برهم زدن نظم عمومی او را بازداشت کرده است.
بلافاصله این خبر توسط خودش تکذیب شد و دلیل حضور پلیس در آنجا اسکورت من بود !!

او که در حال حاضر از معروف ترین بدل های دنیا به شمار می آید در همه کشورهای جهان مورد توجه قرار می‌گیرد همه رسانه های دنیا درباره او می نویسند

رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی و سحر قریشی

شباهت فراوانی که با لیونل مسی داشته و البته خودش هم تلاش زیادی برای شبیه شدن بیشتر می کند حالا همه دنیا نام رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی را می شناسند.

شایعه تجاوز به 23 دختر

درباره زندگی شخصی او در فضای مجازی شایعات فراوانی ساخته می‌شود که مهم‌ترین شایعی برای او به وجود آمد در خردادماه ۱۳۹۸ بود که در شبکه‌های اجتماعی نوشته بودند او از ۲۳ دختر فکر می کردند او لیونل مسی است سوء استفاده جنسی کرده

البته بلافاصله توسط خودش با یک ویدیوی چند ثانیه ای تکذیب شد و در این ویدیو گفت که این خبر کاملا شایعه بوده و دروغ محض است و اگر من این کار را کرده باشم باید تحت تعقیب پلیس باشم و در حال حاضر من در زندان قرار داشته باشم و این خبر کاملا دروغ بوده و سعی در خراب کردن چهره من دارند

لازم به ذکر است که آقای رضا پرستش قرار است در آینده بازیگر شود و به او پیشنهاد بازیگری برای حضور در چند فیلم سینمایی نیز داده شده است.

بیوگرافی رضا پرستش مسی ایرانی

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.