بیوگرافی رویا مهبودی قهرمان مچ اندازی آسیا و همسرش +اینستاگرام و عکس

بیوگرافی رویا مهبودی قهرمان مچ اندازی آسیا +‌عکس و اینستاگرام

رویا مهبودی متولد ۱۶ اسفند ۱۳۶۰ در شیراز میباشد و در رشته مچ اندازی به صورت حرفه ای فعالیت میکند و عضو تیم ملی مچ اندازی بانوان ایران است.

مچ اندازی را از سال ۱۳۹۸ شروع کرده و دارای 6 قهرمانی در سطح کشور و یک قهرمانی در سطح آسیا میباشد در ادامه به بیوگرافی رویا مهبودی خواهیم پرداخت.

بیوگرافی رویا مهبودی قهرمان مچ اندازی آسیا و همسرش +اینستاگرام و عکس

بیوگرافی رویا مهبودی

رویا مهبودی متولد 16 اسفند 1360 در شیراز میباشد و در رشته مچ اندازی به صورت حرفه ای فعالیت میکند و عضو تیم ملی مچ اندازی بانوان ایران است .

او چند سال است که به صورت حرفه ای در زمینه مچ اندازی فعالیت می کند و در رشته های بدنسازی و پاورلیفتینگ فعالیت داشته است.

بیوگرافی رویا مهبودی قهرمان مچ اندازی آسیا و همسرش +اینستاگرام و عکس

سوابق

رویا مهبودی  مچ اندازی را از سال ۱۳۹۸ شروع کرده و دارای 6 قهرمانی در سطح کشور و یک قهرمانی در سطح آسیا میباشد.

قدرت بدنی خانم رویا مهبودی باعث شده که یک سر و گردن از نسبت به هم تیمی هایش بهتر باشد و در کارنامه‌اش قهرمانی آسیا را دارد.

بیوگرافی رویا مهبودی قهرمان مچ اندازی آسیا و همسرش +اینستاگرام و عکس

رویا محمودی در سال ۱۴۰۰ موفق شد و مدال ارزشمند در رقابت های بین المللی به دست آورد در مسابقاتی که با حضور ۱۲ تیم و بیش از ۵۰۰ ورزشکار در شهر آلماتی قزاقستان برگزار می شد نماینده ایران در وزن ۱۸۰ کیلوگرم موفق شد به مدال نقره و برنز دست پیدا کند او تا به حال ۶ قهرمانی را در سطح ملی به دست آورده از قهرمانی آسیا را نیز در سال ۲۰۲۳ به دست آورده است.

همچنین ببینید:

تصاویر مسابقات مچ اندازی زنان در ایران – سنندج 1401 (عکس)

بیوگرافی شیوا طاهری قهرمان مچ اندازی و همسرش

بیوگرافی کوثر خشنودی کیا تیراندازی با کمان و همسرش

مدال طلای آسیا

رویا مهبودی برای نخستین بار مچ اندازی ایران را در بخش بانوان به مدال طلای آسیا در رده سنی بزرگسالان رساند.

در روز سوم مسابقات مچ اندازی قهرمانی آسیا 2023 در شهر عجمان امارات، رقابت های بخش بزرگسالان در دست چپ برگزار شد.

رویا مهبودی که طی روزهای گذشته مدال طلای بخش پیشکسوتان(مستر یک) را کسب کرده بود، امروز در وزن 90 کیلوگرم رده سنی بزرگسالان هم به مصاف خود رفت.

این شیرزن ایرانی با شکست رقبای قدرتمند و نامدار خود توانست به مدال طلای آسیا در بخش بزرگسالان(دست چپ) هم دست پیدا کرده و تاریخ سازی کند. این برای نخستین بار بود که ایران در بخش بانوان به مدال طلای رده سنی بزرگسالان آسیا دست پیدا می کند.

بیوگرافی رویا مهبودی قهرمان مچ اندازی آسیا و همسرش +اینستاگرام و عکس بیوگرافی رویا مهبودی قهرمان مچ اندازی آسیا و همسرش +اینستاگرام و عکس بیوگرافی رویا مهبودی قهرمان مچ اندازی آسیا و همسرش +اینستاگرام و عکس بیوگرافی رویا مهبودی قهرمان مچ اندازی آسیا و همسرش +اینستاگرام و عکس

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. شیر زن کوهمره….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *