بیوگرافی ریحانه سلطانی نژاد دختر کاپشن صورتی و گوشواره قلبی +عکس

بیوگرافی ریحانه سلطانی نژاد دختر کاپشن صورتی و گوشواره قلبی +عکس

بیوگرافی ریحانه سلطانی نژاد

ریحانه سلطانی نژاد متولد 1401 در کرمان بوده که در 14 دی ماه 1402 در حادثه ترورسی مراسم سالگردم سردار سلیمانی به شهادت رسید در همان ابتدا که به جمعه اوری اجساد پرداخته شد هویت ریحانه نامعلوم بود و او را با کاغذی با عنوان کاپشن صورتی در تابوت گذاشتند که با همین نام شهرت یافت.

ریحانه سلطانی نژاد کیست

شهید ریحانه سلطانی نژاد دختر 2 ساله از قربانیان حادثه تروریستی کرمان بوده که متاسفانه در روز چهارشنبه ۱۴ دی ماه ۱۴۰۲ مورد اصابت ترکش حاصل انفجار قرار گرفته و متاسفانه کشته شد  وبه شهادت رسید.

ریحانه سلطانی‌نژاد به همراه ۸ نفر دیگر از اعضای خانواده و اقوامش در انفجار تروریستی به شهادت رسید.

بیوگرافی ریحانه سلطانی نژاد دختری با کاپشن صورتی و گوشواره قلبی

نحوه شهادت

ریحانه که به همراه خانواده‌اش در موکب در مسیر زائران سالگرد شهادت سردار سلیمانی از زائران پذیرایی می‌کرد ناگهان در انفجاری تروریستی که توسط داعش صورت گرفت مورد اصابت ترکش قرار گرفت و درگذشت ریحانه به همراه ۸ نفر دیگر از اعضای خانواده و اقوامش جانش را از دست داد.

همچنین ببینید:

هنگام جمع آوری اجساد به دلیل اینکه این دختر 2 ساله هنوز هویتش مشخص نبود با عنوان دختری با کاپشن صورتی و گوشواره قلبی درون کفن قرار گرفت تا خانواده‌اش از روی این نشانی‌ها بتوانند او را احراز هویت کنند.

بیوگرافی ریحانه سلطانی نژاد دختری با کاپشن صورتی و گوشواره قلبی

داعش روز گذشته اعلام کرد که مسئولیت انفجار تروریستی حادثه کرمان را قبول کرده و کار دو نفر از اعضای آنها بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در پی حمله تروریستی به گلزار شهدای کرمان ۲۲ دانش آموز به شهادت رسیدند.

رضا رضایی افزود: در پی حمله تروریستی روز چهارشنبه سیزدهم دیماه به گلزار شهدای کرمان ۲۲ دانش آموز کرمانی به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: تعداد شهدای حادثه تروریستی ۱۳ دی ماه گلزار شهدای کرمان ۸۵ نفر اعلام شده که ۲۲ نفر از این شهدا دانش آموز هستند و از این تعداد ۱۱ نفر دختر و ۱۱ نفر پسر هستند.

سپاه انتقام کاپشن صورتی را گرفت

در 25 دی 1402 سپاه پاسداران با حمله موشکی به اربیل عراق و موشک باران کردن چندین نقطه از منطقه اقلیم عراق مدعی شد که انتقام کاپشن صورتی را گرفته است.

سپاه پاسداران در 25 دی 1402 در عملیاتی انتقامی در واکنش به حملات تروریست‌ها به کرمان و سیستان و بلوچستان، اهدافی در اربیل عراق و سوریه را با موشک‌های بالستیک در بردهایی تا حداکثر 1200 کیلومتر هدف قرار داد.

کاربران فضای مجازی با تحسین این اقدام از سپاه پاسداران قدردانی کردند.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در واکنش به این اقدام سپاه توییتی منتشر کرد.

روزنامه نگار عرب زبان پس از حملات موشکی سپاه پاسداران در توییتی نوشت: تغییر درحال رخ دادن است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

2 نظر

  1. نابود باد روح و جسم کثیف قاتلان فرشته اسمانی ریحانه

  2. بچه ها رو در معرض ناامنی قرار ندین و از طرف اونها تصمیم نگیرید . شاید والدین بخوان در یک راهپیمایی شرکت کنن ولی اگه از قبل میگفتین ممکنه خطری باشه شاید کودک و نوجوون کشته نمیشد .‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *