بیوگرافی ریما العنزی بدل عربستانی جورجینا کیست +اینستاگرام

بیوگرافی ریما العنزی بدل عربستانی جورجینا که عاشق نیمار شد +اینستاگرام

ریما العنزی کیست

ریما العنزی مدل عربستانی 22 ساله است و در زمینه مدلینگ فعالیت میکند او در اینستاگرام با تبلیغ پوشاک و لوازم آرایشی به عنوان مدل شناخته میشود که فالوئررهای زیادی را به دست آورده است علت شهرت او شباهت زیادش با جورجینا رودریگز نامزد سابق کریستیانو رونالدو است او به تازگی اعلام کرده که عاشق نیمار شده است نیمار در مرداد 1402 به تیم الهلال عربستان پیوست.

بیوگرافی ریما العنزی بدل عربستانی جورجینا کیست +اینستاگرام

بیوگرافی

ریما العنزی متولد 2001 در جده عربستان است که به عنوان مدل شناخته میشود که طرفداران زیادی در عربستان دارد او زمانی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت که به رونالدو در عربستان ابراز علاقه کرد چرا که شباهت بسیاری به جورجینا رودریگز نامزد قبلی رونالدو دارد.

این درحالیست که رونالدو هیچگونه اهمیتی به ابراز علاقه ریما العنزی نشان نداد.

بیوگرافی ریما العنزی بدل عربستانی جورجینا کیست +اینستاگرام

بدل جورجینا در عربستان حاشیه های زیادی را به وجود آورده است. حتی این خانم عربستانی در جدیدترین اظهار نظر خودش درباره جدایی بازیکن فوتبالیست معروف دنیا با همسرش را نیز مطرح نمود که با واکنش های زیادی روبرو شد. جورجینا رودریگز نامزد رونالدو چندین سال است که در زندگی مشترک با کریس می باشد. زوج جوان رابطه خوب و مستحکمی باهم دارند و چند روز قبل شایعاتی مبنی بر جدایی این 2 نفر در فضای مجازی مطرح شده بود.

بیوگرافی ریما العنزی بدل عربستانی جورجینا کیست +اینستاگرام

ابراز علاقه به نیما

ریما العنزی در اینستاگرامش به نیمار ابراز علاقه کرد! نیما که با تیم الهلال عربستان قرارداد امضا کرده است مورد توجه مردم جهان قرار گرفته است.

بیوگرافی ریما العنزی بدل عربستانی جورجینا کیست +اینستاگرام بیوگرافی ریما العنزی بدل عربستانی جورجینا کیست +اینستاگرام

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *