بیوگرافی زانکو قاسمی (مردان آهنین) و همسرش +سوابق

بیوگرافی زانکو قاسمی (مردان آهنین) و همسرش +سوابق

بیوگرافی زانکو قاسمی

زانکو قاسمی بدنساز و قهرمان پاورلیفتینگ متولد دهه هشتاد اهل کردستان است او دانشجوی رشته  معماری دانشکده شهید یزدان پناه سنندج اس تقهرمان ملی رشته ورزشی ددلیفت، پرس سینه و پاور لیفتینگ کشور است. ایشان از شرکت کننده های مسابقه مردان آهنین میباشد.

بیوگرافی زانکو قاسمی (مردان آهنین) و همسرش +سوابق

او در مسابقه مردان آهنین که در فروردین 1403 پخش شد حضور پیدا کرد که به دلیل امادگی جسمانی بالا مورد توجه قرار گرفت و نشان داد با سن کم امادگی بالایی دارد و توانست نسبت به رقبا موفقتر عمل کند.

زانکو قاسمی در سن کودکی به بدنسازی علاقمند بود و به سرعت در عرصه ورزشی و فیزک توانست موفقیت های چشم گیری به دست اورد.

سوابق

تاکنون 12 دوره قهرمان استان در رشته های ددلیفت، پرس سینه و پاورلیفتینگ-دو دوره قهرمان ددلیفت غرب کشور دو دوره قهرمان ددلیفت و پاورلیفتینگ کشور -چهاردوره قهرمان پرس سینه کشور و معرفی به عنوان قوی ترین نوجوان ایران به -مدت دوسال از طرف فدراسیون کشوری.

زانکو قاسمی مقام اول کشور در رشته پاورلیفتینگ در سال 1399 و سه دوره قهرمانی در استان کردستان را در کارنامه اش دارد

او همچنین سال گذشته موفق شد در مساباقت غرب کشور نیز مقام اول را به دست اورد.

در طی اجرا و برگزاری برنامه ها و کارگاه ها و نیز آشنا کردن دانشجویان با اهداف و اصول سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در سطح دانشگاه توسط کانون های دانشجویی، همچون کانون دانشجویی دانشکده شهید یزدان پناه سنندج، واقعا تاثیر خوبی در دانشگاه و همچنین در سطح جامعه دارد و همچنین در حوزه امداد، امدادرسانی ها و ایثارگری هایی که در هلال احمر به صورت داوطلبانه صورت می گیرد خود یک روحیه ی پهلوان منشی است و قطعا جوانمردان همان ایثارگرانند که جان خود را در کف دستانشان می گذارند و برای نجات جان همنوعان خود راهی مسیر هایی پرخطر می شوند .

بیوگرافی زانکو قاسمی (مردان آهنین) و همسرش +سوابق

حضور در مسابقه مردان آهنین

زمانی به شهرت رسید که در مسابقه مردان اهنین شرکت کرد و توانست عملکرد درخشانی داشته باشد این ورزشکار با سن کم خیلی موفق عمل کرد.

مسابقه تلویزیونی مردان آهنین که در حال حاضر در جزیره کیش برگزار می‌شود، قرار است در ۱۵ قسمت و در ایام نوروز از شبکه ورزش صداوسیما پخش شود.

به تازگی ویدیویی از پشت صحنه این برنامه منتشر شده است که قویترین مردان در این ویدیو از مردم درخواست کمک رسانی به مردم سیستان و بلوچستان را کردند. رضا قیطاسی

مسابقه تلویزیونی مردان آهنین که در سال‌های نه چندان دور یکی از پایه‌های ثابت برنامه‌های تلویزیونی صداوسیما در ایام نوروز بود، امسال یک بار دیگر در لیست پخش قرار گرفته است. این برنامه از اول فروردین ۱۴۰۳ هر شب ساعت ۲۰ و تکرار آن ساعت ۱۳ از شبکه ورزش سیما به روی آنتن خواهد رفت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *