بیوگرافی زهرا صدیقی همدانی کیست +اینستاگرام و جرم حکم اعدام و عکس

بیوگرافی زهرا صدیقی همدانی کیست +جرم و علت حکم اعدام و عکس

بیوگرافی زهرا صدیقی همدانی کیست +جرم و علت حکم اعدام و عکس و اینستاگرام او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

زهرا صدیقی همدانی معروف به ساره به جرم افساد فی الارض از طریق ترویج همجنسگرایی محکوم به اعدام گریده است

حکم او در یک پرونده مشترک از سوی دادگاه انقلاب ارومیه صادر، و طی روزهای گذشته در بند زنان زندان مرکزی ارومیه به آنان ابلاغ شده است.

«ترویج مسیحیت» و «ارتباط با رسانه‌های معاند جمهوری اسلامی» نیز از دیگر اتهام‌هایی است که پیشتر از سوی دادسرای عمومی ارومیه علیه این دو مطرح شده است.
خانم صدیقی ۳۱ ساله و اهل نقده در استان آذربایجان غربی و خانم چوبدار ۲۴ ساله و اهل ارومیه مرکز این استان است.

بیوگرافی زهرا صدیقی همدانی

زهرا صدیقی همدانی معروف به ساره که خود را مدافع حقوق بشر متعلق به جامعه همجنسگرایان می‌داند در ارومیه دستگیر و در زندان مرکزی ارومیه به سر می‌برد گفته می شود که حکم اعدام برای او صادر شده و عفو بین الملل در بیانیه ای خواستار جلوگیری از اعدام او شده اند

خانم زهرا صدیقه همدانی دارای دو فرزند خردسال بوده که به دلیل نگرش او درباره همجنسگرایان که از آنها حمایت می کند حضانت فرزندانش از او سلب شده است

بیوگرافی زهرا صدیقی همدانی کیست +جرم و علت حکم اعدام و عکس

او در فضای مجازی فعالیت گسترده‌ای داشت و به حمایت از همجنسگرایان می پرداخت

حکم افساد فی الارض

خانم صدیقی در ۲۶ دیماه ۱۴۰۰ به دادگاه انقلاب ارومیه حاضر شد و به اتهام افساد فی الارض ازجمله ترویج و تبلیغ همجنس گرایی و ارتباط با رسانه های معاند به حبس محکوم شد.

بیوگرافی زهرا صدیقی همدانی کیست +جرم و علت حکم اعدام و عکس

همجنس‌گرایی در کنار دگرجنس‌گرایی و دوجنس‌گرایی، از بیماری های روانی و انحرافات جنسی میباشد که اغلب در حیوانات دیده شده است و برخی انسان ها نیز به این تمایلات گرایش پیدا میکنند.

به فردی که به جنس مخالف گرایش داشته باشد «دگرجنس‌گرا» و به افرادی که هم به جنس مخالف و هم به افراد همجنس تمایل دارند، «دوجنس‌گرا» می‌گویند.

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

3 نظر

  1. واقعا خوشحالم و بابت این احکام تشکر می کنم اینا وجودشون مایه ی ننگه و جز انحطاط اخلاقی جامعه هیچ برنامه و هدف دیگری رو دنبال نمی کنند واقعا ممنونم از قاضی پرونده خدا خیرش بده ک شجاعانه جلوی این هنجارشکنی رو میگیره 🌺🙏

    • خدا به داد مردم برسه اگه نقشه هایی که پشت ترویج همچین افکار لجنی پنهان شده به نتیجه برسه نه تنها از مملکت چیزی باقی نمی مونه بلکه ایرانی جماعت تو دنیا محو خواهد شد

  2. اول اینکه به شدت حکم اعدام زهرا صدیقی همدانی و الهام چوبدار رو محکوم میکنم…کنش گر های جامعه ال جی بی تی هستن که از ستم و ظلم وارده به افراد ال جی بی تی صحبت کردن، افرادی که سال های ساله فقط به خاطر گرایش جنسی یا جنسیت متفاوتشون که آزاری برای کسی نداره، دارن در ایران و کشور هایی مثل ایران، عذاب میکشن، از زندگی مخفیانه تا آزار و تجاوز و به قتل رسیدن، نمونش علیرضا فاضلی منفرد که به خاطر همجنسگرا بودن کشته شد.دوم اینکه مقالتون مثلا میخواد همجنسگرایی رو خراب کنه ؟ زدید دگرجنس‌گرایی رو هم بیماری محسوب کردید که! تیر به خودی نزنین، و خطاب به هموفوب ها و کوییرفوب ها بگم که قبل از نظر دادن در مسائل ال جی بی تی کیو ، یکم مطالعه کنین، و بعدش بیاید نظر بدین، همجنسگرایی یک گرایش جنسی سالم و طبیعی هست. و سالیان ساله که حقوق جامعه همجنسگرایان و ال جی بی تی کیو در کشور های مختلف، رعایت میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.