بیوگرافی زهرا قدیری فر زندگی پس از زندگی (قسمت 10) فیلم کامل

بیوگرافی زهرا قدیری فر زندگی پس از زندگی (قسمت 10) فیلم کامل

فیلم کامل تجربه مرگ زهرا قدیری فر تجربه گر مرگ در برنامه زندگی پس از زندگی قسمت دهم در یک فروردین 1403 را در این صفحه مشاهده نمایید.

بیوگرافی زهرا قدیری فر

زهرا قدیری فر تجربه گر مرگ برنامه زندگی پس از زندگی در سال 1367 به دنیا امده است و دو فرزند دختر دارد که یکی از انها 8 سال و دیگری 10 دارد.

بیوگرافی زهرا قدیری فر زندگی پس از زندگی (قسمت 10) فیلم کامل

زهرا قدیری فر در رشته طراحی دوخت و خیاطی تحصیل کرده و بعد از اخذ مدرک دیپلم دیگر این رشته را ادامه نداده و به خانه داری و بزرگ کردن فرزندانش پرداخته است.

ماجرای کما و مرگ

زهرا قدیری فر زمانی که برای زایمان فرزند دومش اقدام کرده بود بعد از سزارین دچار خون ریزی داخلی کرده و به کما رفته است او زمانی به کما میرود قدرت مشاهده زندگی در برزخ را پیدا میکند و اتفاقاتی عجیبی را تجربه میکند.

حضور در برنامه زندگی پس از زندگی

زهرا قدیری فر در برنامه زندگی پس از زندگی به دنیای بعد از مرگ میپردازد حضور پیدا کرد و درباره این تجربه ای که پیدا کرده توضیح داد.

تماشای قسمت ۱۰ فصل پنجم زندگی پس از زندگی
از لینک زیر در تلوبیون به صورت آنلاین مشاهده نمایید:

https://telewebion.com/live/tv4?e=0xc1cf43c

برنامه پر مخاطب «زندگی پس از زندگی» که با موضوعی متفاوت در ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه 4 سیما پخش شد از معدود برنامه‌های چند سال اخیر تلویزیون است که واکنش‌های ضد و نقیض بسیاری نسبت به آن در جامعه شاهد بودیم و برخی به تحسین این برنامه پرداخته و برخی آن را به شدت مورد انتقاد قرار دادند.

بیوگرافی زهرا قدیری فر زندگی پس از زندگی (قسمت 10) فیلم کامل

«عباس موزون» تهیه کننده، طراح ، مجری و کارگردان «زندگی پس از زندگی» گفت: من این کار را با هزینه شخصی شروع کردم. خیلی مهم و تعیین کننده است که مدیری سوژه ای را تشخیص دهد که ظرفیت دارد و برایش بستری فراهم کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *