بیوگرافی زینب زاکانی دختر علیرضا زاکانی +شغل و همسر و تصاویر

بیوگرافی زینب زاکانی دختر علیرضا زاکانی +شغل و همسر و تصاویر

بیوگرافی زینب زاکانی

زینب زاکانی متولد دهه هفتاد در تهران بوده و فرزند کوچک یا دختر کوچک علیرضا زاکانی میباشد او دارای دو خواهر به نام های طیبه و مریم بوده که طیبه از مادرش ناتنی است و حاصل ازدواج اول علیرضا زاکانی میباشد.

در بیوگرافی زینب زاکانی آمده است او دارای لیسانس روانشناسی بالینی میباشد که مدرکش را از دانشگاه تهران اخذ نموده است به نظر میرسد در دوران سمت شهرداری پدرش به او مشاوره های زیادی داده است.

بیوگرافی زینب زاکانی دختر علیرضا زاکانی +شغل و همسر و تصاویر

او همچنین در رشته علوم شناختی گرایش روانشناختی دانشگاه تهران تحصیل میکند.

علیرضا زاکانی در یکی از مصاحبه هایش درباره کارهای فرهنگی در مترو تهران گفته بود که دخترش به او کمک کرده است و وی را یاری داده است.

همچنین ببینید

بیوگرافی مریم زاکانی دختر علیرضا زاکانی +همسر و شغل و عکس

شغل

درباره شغل زینب زاکانی اطاعاتی وجود ندارد و در حال حاضر به نظر میرسد که تحصیل میکند و به پدرش نیز کمک میکند.

حمایت از پدر در دوران انتخابات

زینب زاکانی در دورانی که پدرش برای انتخابات ریاست جمهوری کاندید شده بود به او کمک میکرد و به نوعی نماینده پدرش در ستادهای انتخاباتی اش بود و در یک مصاحبه تلویزیونی نیز شرکت کرد.

زینب زاکانی در مورد پدرش گفت که در حدود 30 سال تاهل، 20 سال مستاجر بوده و 10 سال است که خانه دار شدند.

وی درباره اینکه بهترین اخلاق زاکانی چیست؟ اظهارکرد: ایشان خیلی مهربان، دلسوز و بسیار شوخ طبع هستند.

بیوگرافی زینب زاکانی دختر علیرضا زاکانی +شغل و همسر و تصاویر

دختر زاکانی درباره بدتری اخلاق او تصریح کرد: آقای زاکانی بسیار دغدغه کار دارد و بسیار در فضای کار تلاش می کند که این باعث می شود کم بتواند وقت برای خود و خانواده اش اختصاص دهد بطوریکه من به اندازه سایر دختران با پدرم وقت نگذرانده ام.

وی درباره دلسوزی پدرش گفت: ایشان خیلی مردم را دوست دارد و به مردم به چشم خانواده اش نگاه می کند. ایشان از قدیم یعنی دوران جنگ، انقلاب و مسئولیت و در حال مبارزه با فساد، جان و آبرویش را کف دست گذاشت و بخاطر مردم از جان و مال و آبرویش گذشت که این بارزترین مصداق دلسوزی است.

بیوگرافی مهدی فیاضی داماد زاکانی +سوابق و تحصیلات و اینستاگرام

دختر زاکانی درباره عصبانیت پدرش گفت: بیشترین عصبانیت و تحکم جدی پدرم را در مبارزه با فساد و احقاق حق مردم دیدم، وقتی که حق مردم خورده می شود ایشان جدی ایستاده و با لحن قاطع و مستحکم برخورد می کنند.

وی بزرگترین نقطه قوت پدرش را شجاعت او خواند و افزود: او با کسی از هر جناحی رودربایستی ندارد. این ویژگی باعث شده که او بتواند با فساد مبارزه کرده و جلوی ضایع شدن حق مردم را بگیرد. البته که از رانتی استفاده نکرده و دست به بیت المال نبرده که این باعث شده بتواند در مقابل ظلم سکوت نکند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *