بیوگرافی زینب گلیج تنکابن دختر شهید عباسعلی گلیج کیست +عکس قتل

بیوگرافی زینب گلیج (لیلا گلیج) تنکابن دختر شهید عباسعلی گلیج کیست با عکس قتل و جزئیات ربوده شده و کشته شدن در تنکابن را در مجله شبونه بخوانید.

بیوگرافی زینب گلیج (لیلا گلیج) تنکابن دختر شهید عباسعلی گلیج کیست با عکس قتلو جزئیات ربوده شده و کشته شدن در تنکابن

بیوگرافی زینب گلیج تنکابن

خانم گلیج فرزند بزرگ عباسعلی گلیج یکی از شهدای دفاع مقدس بوده که متاسفانه 9 خرداد ناپدید شد و 15 خرداد جسد او در کلاردشت کشف شد.

ایشان متاهل بوده و دارای دو فرزند بود.

درباره علت قتل هنوز چیزی مشخص نشده است همچنین قاتل یا قاتلین مشخص نیست چه کسانی میباشد.

زینب گلیج معاون آموزش و پرورش شهرستان تنکابن بوده که و به عناون یک خانم فرهنگی شناخته میشد.

بیوگرافی زینب گلیج (لیلا گلیج) تنکابن دختر شهید عباسعلی گلیج کیست با عکس قتلو جزئیات ربوده شده و کشته شدن در تنکابن

ماجرای قتل

در 9 خردادماه که خبر ناپدید شدن خانم گلیج توسط خانواده اش به پلیس گزارش شد نیروی انتظامی عملیات جستجوی این خانم را آغاز کرد.

تجسس های پلیسی ادامه داشت ودر نهایت پانزده خرداد ماه جنازه یک زن در ضلغ شرقی کشتارگاه کلاردشت کشف شد که احتمال داده میشد جسد خانم گلیج باشد.

با توجه به سپری شدن چند روز از فوت زن جوان که جنازه اش به صورت نیمه نصفه دفن شده بود، چهر او قابل مشاهده نبود اما بررسی جنازه آثاری از جراحت روی سر این جسد بود و در ادامه پزشکی قانونی برای تشخیص هویت او کار خود را آغاز کرد.

تحقیقات برای شناسایی هویت جسد ادامه یافت و سرنخی از زینب گلیج را دنبال میکرد تا پلیس کلاردشت به اعلام فقدانی خانواده زینب گلیج در شهرستان تنکابن احتمال دادند که این جسد متعلق به وی باشد تا اینکه روز 19 خرداد ماه خانواده معاون آموزش و پرورش به کلاردشت رفته و جسد زینب گلیج شناسایی شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.