بیوگرافی سئو هیون بازیگر و خواننده کره ای و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی سئو هیون بازیگر و خواننده کره ای و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی سئو هیون

سئو هیون بازیگر و خواننده کره ای متولد ۲۷ فوریه سال ۱۹۸۵ در محله دوبونگ در شهر سئول، کره جنوبی میباشد

او در سال ۲۰۱۶ بعد از حضور در سریال خانم اوه دیگر با اریک مون خواننده مشهور گروه شینهوا در جهان به شهرت بسیار دست پیدا کرد.

بیوگرافی سئو هیون بازیگر و خواننده کره ای و همسرش و فرزندان +عکس

زندگی شخصی سئو هیون

سئو هیون در تاریخ ۲۷ فوریه سال ۱۹۸۵ در یک منطقه به نام دوبونگ در شهر سئول، کره جنوبی زاده شد.

مهارت وی به واسطه کمپانی اس. ام. انترتینمنت کشف شد و بعد از آن به عنوان خواننده شاخصی گروه موسیقی دخترانه کره جنوبی به اسم. M. I. L Kدر سال ۲۰۰۱ زیر نظارت اسم فرعی شرکت SMEntertainment فعالیت خود را شروع کرد.

شروع خوانندگی

البته خیلی زود این گروه به خاطر رقابت بسیار زیاد میان بندهای ساخته شده، حذف شدند که این موضوع سبب شد یکی از افراد گروه حتی پیش از اینکه این گروه موسیقی در سال ۲۰۰۳ کنار گذاشته شود، استعفا بدهد. بعد از کنار گذاشته شدن گروه وارد دانشگاه زنان دونگ دانگ شد، آنجا که موفق شد در رشته موسیقی شناسی کاربردی تحصیلاتش را دنبال کند و فعالیتش را در عرصه خوانندگی دنبال کند. در طی این سال‌ها سئو به عنوان یک خواننده تک نفره در ساخت چند تا از موزیک‌هایSMTown «شهر اس. ام که در رابطه با خوانندگان تحت نظر کمپانی سرگرمی اس. ام. اینترتینمنت بود» همکاری کند.

شروع بازیگری سئو هیون

سئو هیون چهره نامدار کره جنوبی شانس با آن یار بود تا به گزارش پرشین او در نخستین فعالیت هنرپیشگی خود که یک فعالیت موزیکال به اسم آوای موسیقی در سال ۲۰۰۶ بود، خوانندگی کند و از این رو نقطه تغییرش از عرصه خوانندگی به هنرپیشگی به حساب می‌آمد.

او موفق شد در چند مجموعه تلویزیونی همچون :هوانگ جینی در سال ۲۰۰۶، اچ. آی. تی در سال ۲۰۰۷ و فیلم سینمایی شرمسار ساخت سال ۲۰۱۱ به عنوان هنرپیشه نقش مکمل در حرفه هنرپیشگی مشغول به کار شود.

بیوگرافی سئو هیون بازیگر و خواننده کره ای و همسرش و فرزندان +عکس

سئو نخستین مرتبه برای حضورش در مجموعه دو دست در سال ۲۰۱۱، موفق شد دقت بسیاری را به خود جلب نماید. ایشان نخستین شخصیت منفی اش را در سال ۲۰۱۲ و در سریال جشن خدایان حضور پیدا کرد. او در این مجموعه شخصیت یک سرآشپز، شخصی بسیار جاه طلب را بر عهده داشت، که برای رقابت با بقیه دسیسه سازی می‌کند.

همچنین ببینید

بیوگرافی چوی جونگ وون بازیگر کره ای و همسرش

بیوگرافی لی جونگ سوک مدل و بازیگر کره ای و همسرش

بیوگرافی کیم می سو بازیگر کره ای سریال گل برفی و همسرش

سئو هیون جین بیشتر در فعالیت‌هایی که توسط دوست صمیمی خود کوه هائه سان کارگردانی شدند به ایفای نقش بپردازد و علی‌الخصوص در فیلم کوتاه مدونا و اینکه فیلم جادو شخصیت نخست فیلم را بازی کند، که نخستین شخصیت اول‌های او به حساب می‌آید.

سئو در یک گفتگو افزوده بود نقشی که اغلب شبیه به شخصیت زندگی واقعی وی را دارد در رابطه با نویسنده فری لنس محصولات غذایی بود که در سریال بیا بخوریم ۲ در سال ۲۰۱۵ آن را بازی می‌کرد و اینکه گفت تا به حال آگاه نشده بود که به چه اندازه تصویربرداری یک مجموعه زنده و کمدی می‌توان سرگرم کننده و جالب باشد.

بیوگرافی سئو هیون بازیگر و خواننده کره ای و همسرش و فرزندان +عکس

فیلم ها و سریالهای سئو هیون

مجموعه مذکور نخستین مجموعه در مضمون عاشقانه_ کمدی بود که سئو در آن حضور یافت و با آن موفق شد در عرصه هنرپیشگی تجارب بسیار به دست آورد. درخشش او بعد از حضور در یک سریال عاشقانه کمدی دیگر به اسم خانم اوه دیگر در سال ۲۰۱۶ دو چندان شد.

او در این مجموعه در کنار اریک مون، یکی از خواننده‌های گروه موسیقی شینهوا به ایفای نقش پرداخت و برای حضور در قالب یک نقش خیلی معمولی و ساده خیلی مورد پسند واقع شد و اینکه موفق شد جایزه هنری پکسانگ را برای بهترین هنرپیشه زن نقش نخست را به ارمغان آورد. در پایان همان سال او یک مرتبه دیگر در یک مجموعه پزشکی به اسم دکتر رمانتیک به ایفای نقش پرداخت، که در این مجموعه در کنار هان سوک کیو و یو یون سوک حضور پیدا کرد.

همچنین ببینید

بیوگرافی یانگوم بازیگر کره ای کیست

بیوگرافی لی سون کیون بازیگر کره ای و همسرش

بیوگرافی جونگ ریو وون بازیگر کره ای و همسرش کیست

در سال ۲۰۱۷ سئو در یک مجموعه عاشقانه تلویزیونی به اسم دمای عشق که توسط ها میونگ هی نویسندگی شد، بازی کرد. این چهره در سال ۲۰۱۸ در یک مجموعه ملودرام و فانتزی به اسم زیبایی درون حضور یافت، که این مجموعه بر طبق فیلم عاشقانه تحت همین اسم ساخت سال ۲۰۱۵، به دست تولید رسیده بود. او در این مجموعه شخصیتی را در بر عهده داشت که یک هفته از هر ماه را در بدن دیگری حضور پیدا می‌کرد.

سئو در سال ۲۰۱۹ به عنوان یکی از مالیات پردازان نمونه از طرف بخش خدمات مالیاتی ملی کره جنوبی مطرح شد و در کنار لی جه هون به عنوان سفیران افتخاری معرفی شدند.

سئو هیون و زندگی فردی او تا آنجا که رسانه‌ها از آن آگاه هستند، او در سریالهایش یا با خیلی از هنرمندان مرد همکاری کرده، اما در مجموعه تلویزیونی خانم اوه دیگر شایع‌هایی در رابطه با وی با همبازی خود اریک مون در میان مخاطبین و رسانه‌ها جنجال به پا کرد به این خاطر که از دید مخاطبین آن دو صحنه‌های عاشقانه مجموعه تلویزیونی را خیلی به صورت طبیعی ایفا می‌کردند.

اما این دو چهره این شایع‌ها را دروغی بیش خواندند و یکی از منابع کمپانی اریک درباره این شایعه‌ها افزوده بود:
صحیح نیست. ما تصور می‌کنیم این سوء تفاهم‌ها فقط به این خاطر که آنان روابط صمیمی دارند، به وجود آمده است. از طرف دیگر آژانس سئو هیون جین هم درباره این شایعه‌ها افزود:

واقعیت ندارد. آن دو فقط به خاطر اینکه یک سریال را در کنار هم ایفا کردند، به یکدیگر نزدیک می‌باشند.

در یک گفتگو افزوده بود نسبت به قرارهای آشنایی، یک فرد بسیار جدی می‌باشد و افزوده بود تا به حال در طی زندگی خود در کوتاه‌ترین مدت یک سال و در بلندترین مدت ۵ سال با فردی آشنایی پیدا نکرده است. او همچنین گفتگوهای تبلیغاتی برای مجموعه دمای عشق درباره مرد ایده آل خود هم گفتگو نموده و طی گزارشی افزوده بود:

من با شخصی که هشت سال از من بزرگتر باشد هیچگونه مشکلی ندارم. خیلی وقت است که من دیگر با هیچ فردی قرار آشنایی نداشته‌ام، اما از آن دسته دخترهایی می‌باشم که علاقه دارم همیشه با وی قرار ملاقات بگذارم. هنگامی که من ۲۰ ساله بودم به مردانی علاقه داشتم که مواظب من باشند اما در حال حاضر اغلب مردان مهربان و خوش قلب را بیشتر دوست دارم.

بیوگرافی سئو هیون بازیگر و خواننده کره ای و همسرش و فرزندان +عکس

همسر سئو هیون کیست

سئو هیون در یک گفتگوی دیگر افزوده بود :
من علاقه دارم با فردی آشنایی پیدا کنم که بداند به چه صورت سایرین را شاد کند و خود نیز معنای خوشبختی را بفهمد. فردی که در یک عرصه سخت فعالیت می‌کند، قابل تحسین می‌باشد.
زمانی که به سن ۳۰ سالگی رسیدم، داشتن یک رابطه راحت و دوستانه با فردی مهربان هم از نظر من خوب بود. اگر بخواهم به فردی خاص به عنوان یک شخص ایده‌آل نگاه کنم می‌توانم به هنرپیشه جو هیون جائه نیز اشاره کنم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *