بیوگرافی سارا تبریزی و پدرش کیست و علت فوت مشخص شد

بیوگرافی سارا تبریزی و پدرش کیست و علت فوت مشخص شد

سارا تبریزی کیست +بیوگرافی

سارا تبریزی (sara tabrizi) متولد ۱۳۸۳ در شهریار بوده که در ۵ فروردین ۱۴۰۳ بر اثر ایست قلبی فوت کرده است. به گفته رسانه قوه قضاییه سارا تبریزی در ۱۸ دی ۱۴۰۲ به اتهام استفاده از اسناد و گذرنامه جعلی برای خارج شدن از کشور دستگیر شده و بعد از یک هفته از زندان به قید وثیقه آزاد شده است او بعد از ۷۰ روز آزادی از زندان در حالی که در خواب بوده فوت کرده است.

علت فوت و مرگ

قوه قضاییه درباره علت فوت ین دختر جوان می‌گوید که پدرش ساعت ۹:۴۵ فروردین ۱۴۰۳ با کلانتری تماس گرفته و می‌گوید که خترش از خواب بیدار نمی‌شود و نیروهای امدادی بر بالین این دختر می‌آیند علائم حیاتی در او دیده نشده است.

مرگ این دختر جوان مورد توجه رسانه‌های ضد انقلابی قرار گرفته و مدعی هستند که مرگ او مشکوک بوده است به گفته رسانه قوه قضاییه پدر سارا تبریزی گفته است که سارا قبل از اینکه بخوابد احساس کسالت داشته و به درمانگاه رفته است و بعد از اینکه به خانه امده از خوابیده بیدار نشده و فوت کرده است.

بیوگرافی سارا تبریزی و پدرش کیست و علت فوت مشخص شد

طبق مدارک موجود، سارا تبریزی در تاریخ ۱۸ دی ۱۴۰۲ به اتهام استفاده از اسناد و گذرنامه جعلی برای خروج از کشور، بازداشت و پس از طی مراحل تحقیقات پرونده در تاریخ ۲۵ دی گذشته با قرار وثیقه از زندان آزاد می‌شود و از آن تاریخ تا زمان فوتش ( ۲ ماه و ۱۰ روز بعد) مجددا به زندان بازنگشته و تنها برای وی حکم حبس تعلیقی صادر شده بوده است. (حکم حبس تعلیقی به این معنا بوده که تا ۲ سال اجرا نشده و چنانچه نامبرده ظرف ۲ سال بعد از صدور حکم مرتکب جرم دیگری نمیشد، این حکم منتقی تلقی می‌شود).

ماجرای فوت از زبان قوه قضایی

در گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه آمده است : طی روزهای گذشته ، اخبار غیردقیق و نادرستی درباره علت درگذشت خانم سارا تبریزی در برخی رسانه ها و فضای مجازی منتشر و تلاش شده ، فوت وی به احضار توسط نهادهای امنیتی و قضایی مرتبط شود.

این در حالی است که بررسی های دقیق صورت گرفته نشان می دهد ، هیچ احضاری از سوی نهادهای امنیتی یا قضایی برای فرد نام برده در روزهای پایانی سال 1402 و روزهای آغازین سال 1403 صادر نشده است.

طبق مدارک موجود ، خانم سارا تبریزی در تاریخ 18 دی سال 1402 به اتهام استفاده از اسناد و گذرنامه جعلی برای خروج از کشور ، بازداشت و پس از طی مراحل تحقیقات پرونده در تاریخ 25 دی گذشته با قرار وثیقه از زندان آزاد می شود و از آن تاریخ تا زمان فوتش (دو ماه و 10 روز بعد) مجددا به زندان بازنگشته و تنها برای وی حکم حبس تعلیقی صادر شده بوده است. (حکم حبس تعلیقی به این معنا بوده که تا 2 سال اجرا نشده و چنانچه نام برده ظرف 2 سال بعد از صدور حکم مرتکب جرم دیگری نمیشد ، این حکم منتقی تلقی می شود)

بر اساس این گزارش حدود ساعت 9 و 45 دقیقه صبح روز 5 فروردین 1403، پدر نام برده طی تماس با کلانتری نزدیک محل سکونتشان در شهرستان شهریار استان تهران اعلام می کند دخترش از خواب بیدار نمی شود و ظاهرا فوت شده است.

مقام هاب قضایی ، ماموران نیروی انتظامی و کارشناسان پزشکی قانونی بلافاصله در محل حاضر و بررسی های لازم در این خصوص آغاز می شود.

سپس پیکر خانم سارا تبریزی پس از احراز فوت وی به پزشکی قانونی منتقل و آزمایش های لازم جهت تعیین علت مرگ انجام شده که نتایج این آزمایش ها هنوز مشخص نشده است.

پدر نام برده همچنین اعلام کرده دخترش شب قبل از فوت به دلیل احساس کسالت به درمانگاه منتقل و در آنجا تحت درمان قرار گرفته است.

بررسی های بیشتر جهت مشخص شدن علت مرگ این فرد با دستور دادستان شهرستان شهریار در حال انجام است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *