بیوگرافی سارا عباسی کارآفرینی برتر کیست +سوابق و درامد و زندگی شخصی

بیوگرافی سارا عباسی کارآفرینی برتر کیست با سوابق و درامد و زندگی شخصی سارا عباسی کارآفری برتر سال را در ادامه بخوانید.

بیوگرافی سارا عباسی کارآفرینی برتر کیست +سوابق و درامد و زندگی شخصی

بیوگرافی سارا عباسی کارآفرینی برتر

سارا عباسی متولد 1384 در تهران بوده و 17 سال ن دارد و به عنوان کارآفرین برتر، پژوهشگر و دانشمند برتر ایران در سال 1401 شناخته میشود.

او  نزدیک به 2 سال از هدفی که برای آینده اش برنامه ریزی کرده می گذرد و حالا در سن کمی که دارد عنوان بهترین کارآفرین کشور را به خود اختصاص داده است. یکی از اهداف او راه اندازی یک استارت آپ تحقیقاتی است که تا رسیدن به این هدف فاصله چندانی ندارد.

بیوگرافی سارا عباسی کارآفرینی برتر کیست +سوابق و درامد و زندگی شخصی

سوابق

سارا عباسی جدا از اینکه «کارآفرین برتر کشور» در سال 1401 است عنوان های بسیاری را به خود اختصاص داده است از جمله مقام اول مسابقات کشوری کارآفرینی، مقام اول مسابقات کشوری زیست شناسی، مقام چهارم جشنواره خوارزمی (درمان کرونا آنوسمی) را به خود اختصاص داده است. و عنوان محقق و فعال علمی در فهرست درخشان فعالیت های او. ثبت شده است.

بیوگرافی سارا عباسی کارآفرینی برتر کیست +سوابق و درامد و زندگی شخصی

دوست داشتم مدیر شوم

«سارا عباسی» درباره انگیزه های موفقیت خود می گوید: دوست داشتم مدیر شوم. یعنی اگر کسی در کودکی از من می پرسید که می خواهی چه کاره شوی، بدون تردید می گفتم; کارگردان. چون توانایی مدیریت و ایده پردازی را داشتم. با بزرگتر شدن به دلیل موضوعات مورد علاقه و فعالیت های علمی ام به تحقیق و پژوهش علاقه مند شدم.

همچنین ببینید:

بنابراین اکنون می خواهم محقق و کارآفرین شوم. به همین دلیل با مطالعه و مشاوره اطلاعات علمی خود را در این زمینه افزایش دادم و ایده های مناسبی به ذهنم رسید. در واقع هدف من این است که جستجو را به روشی سیستماتیک گسترش دهم. زیرا عدم تحقیق در زمینه های مختلف باعث شده است که طرح، ایده ها و برنامه ها به موفقیت کامل و کامل نرسند و روند عملیاتی آنها با شکست های نسبی روبرو باشد. تحقیق می تواند تضمین کننده اقدام مؤثر و کارآمد و نتیجه مطلوب آن اقدام در هر اقدامی باشد. حال این اقدام می تواند یک اقدام یا فعالیت فردی باشد و گروه یا جمعیت زیادی را درگیر کند.

در واقع پژوهش یکی از مهمترین و ضروری ترین ارکان علم است که برای توسعه و پیشرفت در زمینه های مختلف ضروری است. از آنجایی که از ابتدا ذهن پرسشگر داشتم، به دنبال چرایی و چگونگی پدیده ها بودم. من هم برای یافتن پاسخ مطالعه و تحقیق کرده ام. در واقع تحقیق یکی از علایق من است. به همین دلیل روزانه 5 ساعت مطالعه آکادمیک و حدود 6 ساعت مطالعه غیر درسی داشتم. در بسیاری از جشنواره ها و مسابقات علمی در مدرسه، ناحیه و استان شرکت کردم. در کنار این علاقه، چون به سخنرانی مسلط بودم، به عنوان مجری و مجری رویدادها و محافل مختلف علمی و آموزشی انتخاب شدم».

پژوهشگر ورزشکار

شنا و بسکتبال را نیز به صورت حرفه ای دنبال می کند. وی تاکنون چندین عنوان منطقه ای و استانی را در این دو رشته ورزشی کسب کرده است. عباسی می گوید: “برای داشتن ذهن و فکر ورزیده باید حسابی مطالعه کنیم. خواندن کتاب های مختلف می تواند ذهن و افکار ما را غنی کند. ایده پردازی در راستای فعالیت ها یا علایق ما که اتفاقاً ایده های جدیدی را در کار خود ارائه می دهند. برای داشتن بدنی سالم باید از الگوی ورزش و تغذیه خوب پیروی کرد. این فرمول طلایی می تواند زندگی و شغل هر فردی را در مسیر سلامت قرار دهد و به همین منظور در کنار مطالعه و تحقیق ورزش را به طور جدی دنبال می کنم. تا ضرب المثل عقل سالم در تن سالم عینی شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

7 نظر

 1. مهشید دوستی

  من هم کارآفرینی 17 ساله هستم، و خوشحال میشم در آینده همکاری های پایدار شرکتی داشته باشیم.
  مهشید دوستی

 2. سلام ایشون مقاله ،طرح و ایده و رتبه من در جشنواره خوارزمی رو همه جا به نام خودشون معرفی میکنند،اگر شما قبل از انتشار هرگونه مطلبی استعلام می‌گرفتید متوجه میشدید که به خاطر این قضیه بازخواست شده اند و تمامی پرسنل مدرسه طراوت(مدرسه ای که در اون تحصیل میکردن)،داوران جشنواره خوارزمی و کارکنان آموزش و پرورش در جریان این سرقت علمی هستند.
  ستایا کاظمی
  شماره تماس:۰۹۹۲۷۰۷۶۲۸۶

 3. هیچ وقت محبت هایی که استاد عزیزمون خانم عباسی در مسیر پژوهش به ما داشتند رو فراموش نمی کنیم.
  افتخار ایران

  یلدا فدائی

 4. امیدوارم تمام رویاهایت در سایه تلاش روز افزونت محقق شود.

 5. مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل ن بسته ست .
  همیشه چون امروز به سمت آسمان پیروزی و موفقیت گام بردار بانوی پارسی

 6. فاطمه موقوفی

  وجود افراد ارزشمندی مثل شما باعث پیشرفت و رشد ممکلت هستند
  باعث افتخارید بانوی کارآفرین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 7. همواره پیروز و سربلند باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *