بیوگرافی سامان صیدی (سامان یاسین) خواننده رپ کیست +حکم اعدام و اینستاگرام

سامان یاسین خواننده رپ کرمانشاهی که در اغتشاشات آبان ماه دستگیر شده است و به جرم محاربه محکوم به اعدام شده است خبر اعدام این پسر جوان در رسانه‌های خارجی بازتاب زیادی داشته است و کمپین های زیادی را برای جلوگیری از اعدام او به راه انداختند گفته می شود که سامان یاسین اقدام به استفاده از اسلحه در اغتشاشات کرده و چند تیر هوایی را شلیک کرده است همچنین به عنوان لیدر در تجمعات اغتشاش حضور داشته است و به اتهام تبلیغ علیه نظام و براندازی محاربه و اعدام محکوم شده است البته هنوز خبر اعدام او قطعی نشده و در دیوان عالی کشور ثبت نشده است در صورت تایید حکم اعدام سامان یاسین در دیوان عالی کشور این حکم اجرا خواهد شد.

سامان صیدی کیست بیوگرافی سامان صیدی (سامان یاسین) خواننده و همسرش و حکم اعدام و عکس و تصاویر و جزئیات دستگیری و حکم اعدام سامان یاسین که این روزها نامش در فضای مجازی وایرال شده است درباره علت بازداشت این خواننده گفته میشود که با اسلحه در اغتشاشات شرکت کرده بود و به او اتهام محاربه داده شده است که حکم اعدام برای او صادر شده است این سبب شده که بسیاری از رسانه های خارجی به موضوع اعدام او واکنش نشان بدهند.

در ادامه به معرفی و بیوگرافی کاملی از این خواننده کرمانشاهی خواهیم پرداخت.

بیوگرافی سامان صیدی (سامان یاسین) خواننده کیست +حکم اعدام و اینستاگرام

بیوگرافی سامان صیدی

سامان صیدی خواننده کرمانشاهی بوده که این روزها به اعدام محکوم شده است سامان صیدی معروف به سامان یاسین از خواننده های کرمانشاهی می باشد.

علاوه بر خوانندگی در زمینه آهنگسازی و ترانه سرایی نیز فعالیت دارد و سبک او دیس لاو است.

آهنگ هایش به زبان لکی و کردی کرمانشاهی می باشد تا به حال آهنگ های زیادی را با موضوعات مختلف منتشر کرده است و در غرب کشور طرفداران زیادی دارد.

بیوگرافی سامان صیدی (سامان یاسین) خواننده کیست +حکم اعدام و اینستاگرام

شروع کار

سامان یاسین فعالیت هنری خود را با روح الله کرمی آغاز کرد و بیشتر آهنگ های وی با موضوع اجتماعی و عاشقانه بود.

او در اواخر دهه نود کار خود را آغاز کرد و به صورت اینترنتی آهنگ های خود را به اشتراک گذاشت.

بیوگرافی سامان صیدی (سامان یاسین) خواننده کیست +حکم اعدام و اینستاگرام

دستگیری و اعدام

یکی از اتفاقات جنجالی که برای سامان یاسین رخ داد دستگیری او در اواسط آبان ۱۴۰۱ بود که به جرم استفاده از سلاح گرم در اغتشاشات و شلیک تیر هوایی و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور به اتهام محاربه و اعدام محکوم شد.

سامانه یاسین در دادگاهی که به صورت غیر علنی و خصوصی برگزار شده بود به قاضی گفت که من سلاح علاقه مند هستم و اسلحه خود را قرض گرفته بودم هنگام بازداشت اسلحه را از پنجره به بیرون پرت کردم و نمی دانم الان سلاح مورد نظر کجاست.

بیوگرافی سامان صیدی (سامان یاسین) خواننده کیست +حکم اعدام و اینستاگرام بیوگرافی سامان صیدی (سامان یاسین) خواننده کیست +حکم اعدام و اینستاگرام بیوگرافی سامان صیدی (سامان یاسین) خواننده کیست +حکم اعدام و اینستاگرام بیوگرافی سامان صیدی (سامان یاسین) خواننده کیست +حکم اعدام و اینستاگرام

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *