بیوگرافی سجاد عبادی همسر آزاده نامداری + اینستاگرام و شغل

بیوگرافی سجاد عبادی همسر آزاده نامداری + اینستاگرام و شغل او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید

بیوگرافی سجاد عبادی

سجاد عبادی متولد ۴ اسفند ۱۳۶۰ است وی فارغ التحصیل دکترای سیاست گذاری از دانشگاه است و دوره های کارشناسی و کارشناسی را در رشته روابط بین الملل از همین دانشگاه گرفت.

وی پسر یکی خانواده های سیاسی کشور است. او که قبلا یکبار ازدواج کرده و طلاق گرفته بود سال ۹۴ با آزاده نامداری ازدواج کرد و در سال ۹۵ نیز صاحب اولیت فرزند خود به نام گندم شد.
بیوگرافی کامل سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری

وی همسر آزاده نامداری می باشد پدرش رحیم عبادی و مادرش فریده ماشینی است

بیوگرافی سجاد عبادی همسر آزاده نامداری + اینستاگرام و شغل

ایشان تنها فرزند پسر خانواده بوده و فقط یک خواهر دارد

تحصیلات و شغل

آقای عبادی در سال ۱۳۶۰ به دنیا آمد و در رشته سیاستگذاری عمومی تحصیل کرده است

از سوابق او می‌توان به سرپرستی حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه غیرانتفاعی مهر البرز شهرکرد

پدر و مادر سجاد عبادی

البته پدرش از قائم مقام های این دانشگاه می باشد پدرش در دولت هفتم به عنوان معاون وزیر آموزش و پرورش فعالیت داشت و با محمد خاتمی رابطه بسیار صمیمی داشته است مادر او حیاط نبوده با سالها با پدرش زندگی می کرده است

حاصل ازدواج او با خانم آزاده نامداری یک فرزند دختر به نام گندم می باشد البته آزاده نامداری قبلا با فرزاد حسنی ازدواج کرده بود که از آن جدا شد و با آقای عبادی ازدواج کرد

بیوگرافی سجاد عبادی همسر آزاده نامداری + اینستاگرام و شغل

آزاده نامداری، متولد ۹ آذر ۱۳۶۳ در سنقر، کرمانشاه بود که در ۷ فروردین ۱۴۰۰ به طور ناگهانی فوت کرد. او مجری صدا و سیما و همسر سابق فرزاد حسنی و همسر فعلی سجاد عبادی پسر رحیم عبادی سیاستمدار بود. مراسم تشییع و خاکسپاری متعاقبا اعلام میشود.

گفتنی است هنوز علت فوت و مرگ وی مشخص نشده است

او سال ۱۳۹۱ را در حالی با برنامه سال تحویل در کنار احسان علیخانی آغاز کرد که در همان تعطیلات نوروزی، اجراء هر شب برنامه جنجالی «خانمی که شما باشی» را بر عهده داشت ولی به ناگاه خبری مبنی بر منع فعالیت وی، در کنار فرزاد حسنی و احسان علیخانی پخش شد. پس از نه ماه دوری از تلویزیون بالاخره نام او به عنوان نویسنده در برنامه پشت صحنه احسان علیخانی ظاهر شد.

بیوگرافی سجاد عبادی همسر آزاده نامداری + اینستاگرام و شغل

نحوه آشنایی با آزاده نامداری

آزاده نامداری درمورد ازدواجش با آقای سجاد عبادی می گوید:

اواخر شهریور سال ۹۴ که خیلی اتفاقی همدیگر را دیدیدم. ایشان همه چیزهایی که می خواستم بگویم را می دانستند ولی من هیچ اطلاعی از زندگی شان و این سال هایی که ندیده بودم شان نداشتم.

ما به سرعت و خیلی زود تصمیم گرفتیم اشتباهی را که چند سال قبل کرده بودیم جبران کنیم و این دفعه با هم ازدواج کنیم. وقتی من سجاد را دیدم اصلا احساس نمی کردم ما تازه به هم رسیده ایم و قرار است همدیگر را بشناسیم چون احساس آشنایی خیلی زیادی به هم می کردیم.

بیوگرافی سجاد عبادی همسر آزاده نامداری + اینستاگرام و شغل

من تا پیش از ازدواج با سجاد اختیار زندگی ام را به هیچ بشری نداده بودم؛ یعنی به هیچ کس اجازه نمی دادم که از جزییات زندگی ام سر در بیاورد

او حالا استادیار دانشگاه فرهنگیان و عضو هیئت امناء و هیئت موسس و قائم مقام دانشگاه غیردولتی مهر البرز اولین دانشگاه مجازی ایران است.

فریده ماشینی مادر سجاد عبادی فارغ التحصیل مطالعات زنان از دانشگاه علامه و مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر بود بیشتر به عنوان پژوهشگر و فعال زنان شناخته می شد و تا ریاست کمیسیون زنان حزب منحله مشارکت هم پیش رفته بود.

او در خرداد ۹۱ و بعد از مدتی ابتلا به سرطان درگذشت.

فیلم گریه در مراسم ختم آزاده نامداری

ویدئویی از گریه‌های دردناک همسر آزاده نامداری در مراسم ترحیم این مجری فقید را مشاهده می‌کنید، سجاد عبادی، پرچمی متبرک که آزاده از آن صحبت می‌کند را روی چشم می‌گذارد و می‌گرید.

همسر اول سجاد عبادی کیست

مهسا آبومگر همسر سابق سجاد عبادی میباشد آنها در سال ۱۳۹۱ با هم ازدواج کردند اما این ازدواج حدوداً سه سال دوام شد و بعد از آن در سال ۱۳۹۴ به جدایی ختم شد پس از جدایی خانم آبومگر از ایران خارج شد و به خارج از کشور رفت در آنجا نیز مجددا ازدواج کرد

بیوگرافی سجاد عبادی همسر آزاده نامداری + اینستاگرام و شغل

سجاد عبادی تنها ١٢ روز پیش از رسانه ای شدن خبر ازدواجش با آزاده نامداری یعنی بیست و دوم شهریور 94 همسر اولش را طلاق داده بود! تصویر شناسنامه همسر اول سجاد عبادی، مهسا آبومگر، که در صفحه مجازی وی منتشر شده بود به همراه نوشته او خطاب به همسر سابقش و آزاده نامداری را می خوانید :

«آقای سجاد عبادی! گل هایی که هر سه شنبه برایش می بردی از همان گل فروشی میخریدی که برای من هم در این ٣ سال خریدی ؟! حرفهایی که سر سفره عقد در گوشش گفتی از جنس همان حرفهایی بود که در این ٣ سال در گوشم زمزمه کردی ؟! راستی به او هم گفتی که همیشه دوستش داری ؟!مردی که سر قولش نماند مرد نیست، پس حساب من با تو هیچ !

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *