بیوگرافی سردار احمد حق طلب فرمانده سپاه حفاظت هسته ای

بیوگرافی سردار احمد حق طلب

سردار احمد حق‌طلب فرمانده سپاه حفاظت هسته ای جمهوری اسلامی ایران بوده و مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب را نیز بر عهده دارد.

ایشان در سال 1358 به سپاه پاسداران پیوست و همچنان به عنوان یکی از فرمانده هان سپاه فعالیت میکند.

او قبل از اینکه ریاست این سازمان را به‌عهده گیرد، چندین سال فرماندهی سپاه حفاظت انصار المهدی(عج) و فرماندهی سپاه حفاظت هواپیمایی را به‌عهده داشت.

بیوگرافی سردار احمد حق طلب فرمانده سپاه حفاظت هسته ای

فعالیت ها

سردار احمد حق‌طلب میگوید با آرمانهای نشر دفاع مقدس و مطالبات مقام معظم رهبری در حفظ و نشر گنجینه آثار و ارزشهای دفاع مقدس فاصله داریم و باید سرعت کارمان را در تولید و عرضه آثار بیشتر کنیم.

بیوگرافی سردار سعید قاسمی و همسرش  

بیوگرافی سردار محمدرضا زاهدی سپاه قدس

همه ما یک وظایفی در قبال شهدا داریم و برگزاری یادواره‌ها و کنگره‌ها بخشی از آن‌ها است. خوشبختانه ۲۸ استان کنگره ملی شهدا را به خوبی برگزار کرده‌اند و به زودی هم شاهد برگزاری کنگره ملی شهدای استان زنجان خواهیم بود. وقتی می‌گوییم «کنگره ملی» یعنی اینکه باید یک کنگره‌ای در شأن و منزلت سطح ملی برگزار شود چرا که در زمان اجلاسیه، به طور مستقیم برنامه‌های کنگره شهدا از شبکه‌های سراسری پخش خواهند شد و تمام ملت ایران نظاره‌گر این برنامه‌ها خواهند بود.

بیوگرافی سردار احمد حق طلب فرمانده سپاه حفاظت هسته ای

وقتی ما از یک شخصیتی حفاظت می‌­کنیم، مثلاً ما در اجلاس سران کشورهای اسلامی که شاید پنجاه و چند کشور شرکت کردند, من آن زمان فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) بودم و از عراق، عربستان و بسیاری از کشورهای دیگر که ما مناسبات خیلی خوبی هم با آنها نداشتیم برای شرکت در این کنفرانس به ایران آمدند و محافظین ما حاضر بودند جانشان را برای حفاظت آنها فدا کنند.

بیوگرافی سردار احمد حق طلب فرمانده سپاه حفاظت هسته ای

وقتی کشوری و یک مجموعۀ نظامی ــ امنیتی به‌نمایندگی از کشور میزبان در قبال حفظ جان شخصیت‌­های میهمانش تعهد می‌­دهد, خارج از اینکه آن شخصیت چه ارتباط و نظراتی در رابطه با انقلاب و کشور ما داشته است یا در چه جریاناتی علیه کشور ما مشارکت کرده است، ما به‌عنوان میزبان یک تعهدات اخلاقی، حرفه­‌ای داشتیم و باید از آنها حفاظت می­‌کردیم و انجام دادیم، این در ارتباط با شخصیت­‌های خارجی است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *