بیوگرافی سروان یاسر عبدلی پلیس اطلاعات خاش و همسر و فرزندان +شهادت

سروان یاسر عبدلی جانشین پلیس اطلاعات خاش میباشد که در مبارزه با اشرار در سیستان و بلوچستان به شهادت رسید ایشان سالها در نیروی انتظامی به عنوان خدمتگزار مردم فعالیت میکرد  از نظامیان دلسوز در نیروی انتظامی بود.

بیوگرافی سروان یاسر عبدلی

سروان یاسر عبدلی جانشین  متولد ۱۳۶۳ است که حدود ۱۶سال در نیروی انتظامی مشغول به خدمت بود و دو فرزند پسر از وی به یادگار مانده است.

بیوگرافی سروان یاسر عبدلی پلیس اطلاعات خاش و همسر و فرزندان +شهادت

شهید یاسر عبدلی فرزند جانباز سرافراز حاج علی عبدلی،جانشین پلیس اطلاعات شهرستان خاش از پرسنل شریف و فداکار فراجا در آستانه شهادت امام جعفر صادق (ع) و در حین انجام وظایف محوله در شهرستان خاش، برای پاسداری از مرزهای عزت و امنیت کشور عزیزمان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

ماجرای شهادت

سرهنگ حبیب رازدار فرمانده انتظامی شهرستان خاش با تایید خبر شهادت سروان یاسر عبدلی گفت که روز گذشته درگیری مسلحانه بین اشرار جنایتکار و نیروهای امنیتی رخ داد که متاسفانه سروان یاسر عبدلی در این درگیری به شهادت رسید.

بیوگرافی سروان یاسر عبدلی پلیس اطلاعات خاش و همسر و فرزندان +شهادت

دادستان خاش اعلام کرد خانواده و بستگان یک متهم به ادم ربایی که در زندان بسر می برد یک مادر و دختر را گروگان گرفته اند و شرط شان برای رهایی آنها آزادی همان زندانی است که در این درگیری ها یک پلیس شهید شده است و هنوز گروگانگیری ادامه دارد.

2 نظر

  1. سلام،چرا در عکس اولی سال شهادت ۱۴۰۱ ثبت شده؟؟لطفا دقت بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *