بیوگرافی سعید اسماعیلی کشتی گیر اهل کجاست +سوابق و مدال ها

بیوگرافی سعید اسماعیلی کشتی گیر اهل کجاست +سوابق و مدال ها

بیوگرافی سعید اسماعیلی و اهل کجاست

سعید اسماعیلی عضو تیم ملی کشتی فرنگی ایران متولد 1382 در دزفول بوده و در وزن ۶۷ کیلوگرم در کشتی فعالیت دارد او در کارنامه خود مدال طلای نوجوانان خوزستان و نوجوانان ایران و جوانان ایران و مدال نقره جوانان جهان را در کارنامه‌اش دارد .

پدر سعید اسماعیلی کارگر بوده و او هم در دوران کودکی مدتی با پدرش کارگری می‌کرد اما به دلیل علاقه به کشتی سعی کرد بیشتر ورزش را ادامه بدهد که ثمره آن را مشاهده کرد.

بیوگرافی سعید اسماعیلی کشتی گیر اهل کجاست +سوابق و مدال ها

سعید اسماعیلی اهل کجاست

سعید اسماعیلی اهل دزفول  واقع در استان خوزستان است و اصالتا لر میباشد

سوابق و شروع فعالیت

سعید اسماعیلی کشتی را در سال ۱۳۹۱ آغاز کرد و بعد از ثبت نام در یک باشگاه موفق شد نشان بدهد استعداد زیادی در کشتی دارد زمانی که در رده نونهالان فعالیت می‌کرد به اردوی تیم ملی دعوت شد و در مسابقات آسیایی نوجوانان مدال طلا به دست آورد.

بیوگرافی سعید اسماعیلی کشتی گیر اهل کجاست +سوابق و مدال ها

سعید اسماعیلی کشتی را در دوران کودکی آغاز کرد علاوه بر اینکه به همراه پدرش کارگری می‌کرد در زمینه کشتی نیز فعالیت داشته و استعداد بسیار زیادی در این ورزش داشت او خیلی زود موفق شد نشان بدهد که در کشتی یکی از بهترین‌ها است.

مدالهای سعید اسماعیلی

سعید اسماعیلی سال ۲۰۲۱ در مسابقات روسیه مدال نقره به دست آورد اینکه نتوانست در فینال مدال طلا به دست آورد قبل از مسابقه به او گفتند که پسر عمویش فوت کرده است رابطه او با پسر عمویش بسیار صمیمی بود و از همین نظر بسیار احساساتی شد.

تصاویر سعید اسماعیلی کشتی گیر دزفولی

در مسابقات نوجوانان خوزستان توانست مدال طلا را به دست آورد و در مسابقات جوانان ایران نیز مدال طلا کسب کرد او بعد از حضور مسابقات جوانان جهان در بلغارستان باز هم مدال طلا به گردن آویخت.

همچنین ببینید

بیوگرافی کمیل قاسمی کشتی گیر آزادکار و همسرش +عکس و افتخارات

بیوگرافی جابر صادق زاده کشتی پهلوانی و همسرش و فرزندش +عکس

بیوگرافی پژمان درستکار مربی کشتی آزاد و همسرش + عکس و اینستاگرام

 

سعید اسماعیلی در این باره می‌گوید که نی که در مسابقات جهانی شرکت کردم و مدال طلا به دست آوردم به پدر و مادرم زنگ زدم و به آنها صحبت کردم آنها فقط گریه می‌کردند و من هم از اینکه سختی‌های زیادی کشیدم و توانستم حاصل آن را به دست آورم به شدت احساس غرور می‌کردم چرا که در فینال در کمتر از ۳۰ ثانیه موفق شدم.

عکس کودکی و قدیمی  سعید اسماعیلی کشتی

آرزوی سعید اسماعیلی

سعید سماعیلی می‌گوید که من آرزویم گرفتن مدال طلا در المپیک است و قط به این موضوع فکر می‌کنم و برای آن تلاش خواهم کرد.

 سعید اسماعیلی کشتی فرنگی عکس و تصاویر مدال طلا

سهل انگاری در مسابقات جهانی 2024

یکی از اتفاقات ناراحت کننده‌ای که برای سعید اسماعیلی رخ داد مربوط به فینال مسابقات جهانی بود که در مقابل حریفش با نتیجه ۷ بر ۵ جلو بود اما در یک ثانیه آخر به گمان اینکه قهرمان شده است مسابقه را رها کرد و حریف از این موقعیت استفاده کرد و او را خاک کرد و سعید اسماعیلی در کمتر از یک ثانیه مدال طلا را به نقره تعویض کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *