بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست اهل کجاست بازیکن پرسپولیس + همسر و عکس

بیوگرافی سعید صادقی بازیکن پرسپولیس اهل کجاست + همسر و عکس

سعید صادقی بازیکن فوتبال کیست و اهل کجاست

سعید صادقی فوتبالیست و بازیکن پرسپولیس متولد 5 اردیبهشت 1373 در ساری است  و 29 سال سن دارد با 180 سانتیمتر قد در پست وینگر راست بازی می کند. او در نقل و انتقالات ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ با عقد قراردادی به تیم پرسپولیس پیوست و در سال 1401 به تیم ملی ایران دعوت شد.

او سابقه  بازی در تیم های صبای قم ، نیروی زمینی ، مس کرمان ، خونه به خونه ، شهر خودرو ، گل‌گهر سیرجان و … را در کارنامه ورزشی خود دارد. در ادامه این صفحه از مجله شبونه به بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست و همسرش و سوابق او خواهیم پرداخت.

بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست اهل کجاست بازیکن پرسپولیس + همسر و عکس

بیوگرافی سعید صادقی

 • نام و نام خانوادگی : سعید صادقی – (saeed sadeghi)
 • ملیت: ایرانی
 • محل تولد : ساری
 • پیشه : بازیکن فوتبال – عضو تیم ملی فوتبال ایران
 • پست : هافبک
 • پا: راست
 • تاریخ تولد: ۵ اردیبهشت ۱۳۷۳
 • قد: ۱۸۰
 • باشگاه فعلی : پرسپولیس
 • صفحه شخص در اینستاگرام :saeedsadeghi21
 • همسر : مجرد

سعید صادقی بازیکن فوتبال اهل ایران است که در حال حاضر برای باشگاه پرسپولیس در ۵ اردیبهشت ۱۳۷۳ در ساری  در خانواده ای 5 نفره با دو برادر به دنیا امده است وی در نقل و انتقالات ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ با عقد قراردادی به تیم پرسپولیس پیوست

بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست اهل کجاست بازیکن پرسپولیس + همسر و عکس

خودش گفته: خانواده بنده مخصوصاً پدر و مادرم همیشه مشوق من بودند و هستند. همچنین ۲ برادرم نیز خیلی کمک حال من بودند تا به این جایگاه برسم. از همین جا از تمام الطاف این عزیزان سپاسگزاری می کنم.

سوابق

سعید صادقی فوتبال را از تیم شهید متولی ساری و زیر نظر حمید نشاطی آغاز کرد. از مربیان او می توان به جعفر فلاح، عزیز تقی زاده و رضا تقوی نام برد که کمک شایانی برای پیشرفت این بازیکن فوتبال انجام دادند.

بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست اهل کجاست بازیکن پرسپولیس + همسر و عکس

او تاکنون در تیم صنعت شهید متولی، پرسپولیس ساری و صنعت ساری بازی کرده است. درخشش زیاد این بازیکن کم سن و سال در بازیهای تیم صنعت ساری باعث شد تا خیلی زود به تیم های بزرگ کشورمان راه یابد.

فوتبال خود را از دوران کودکی با پیوستن به آکادمی صنعت ساری آغاز کرد سپس سال 1391 در 18 سالگی به تیم صبای قم ملحق شد ولی پس از یک سال به دلیل نرسیدن فرصت بازی از این تیم جدا شد. او در این تیم تنها 2 بازی انجام داد.

بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست اهل کجاست بازیکن پرسپولیس + همسر و عکس

همسر

ایشان در حال حاضر مجرد بوده و ازدواج نکرده. صادقی داباره ازدواجش گفته: بنده مجرد هستم و شرایطم با بازیکنانی که متأهل هستند متفاوت است. من تحت تکفل پدرم هستم و از لحاظ مالی مشکلات عدیده ای ندارم.

بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست اهل کجاست بازیکن پرسپولیس + همسر و عکس

سعید صادقی بازیکن پرسپولیس

سعید صادقی در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ به شاه ماهی نقل و انتقالات معروف شد و در نهایت در ۴ تیر ۱۴۰۱ با عقد قراردادی به تیم پرسپولیس پیوست.

تا جایی که وحید قلیچ درباره او گفته: خیلی دلش بخواهد که به پرسپولیس بیاید! پرسپولیس جای بازیکنان بزرگ است. بازیکنی که نه تجربه ملی دارد، نه سابقه ای در فوتبال مان داشته، اگر بخواهد برای پرسپولیس کلاس بگذارد، همان بهتر که نیاید. تا جایی که میدانم این بازیکن تا سه چهار سال پیش اصلاً فوتبال بازی نمی کرد و تازه فوتبالیست شده! اگر ادعایی دارد پس بازیکنانی که از ۱۶، ۱۷ سالگی در لیگ برتر فوتبال بازی می کنند چه باید بگویند؟ آنهایی که از سن ۱۹ سالگی در تیم ملی بوده اند چه باید بگویند؟ با ۲۸ سال سن نباید از این حرفها زد! این عدد و رقم‌هایی که برای او گفته می شود به درد برنامه بچه‌ها و کارتون فوتبالیست‌ها خوب است. اینجا پرسپولیس است تیم قهرمانان، تیم سلاطین.

بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست اهل کجاست بازیکن پرسپولیس + همسر و عکس

من بیشتر در لیگ یک بودم و پول آنچنانی نگرفتم ، حتی شهرخودرو هم فقط حدود نیم فصل شرایط خوبی داشت ، وقتی به گل گهر آمدم هم ، اولویت خود این باشگاه بود و از طرفی چون آقای قلعه نویی هم اینجا بودند دوست داشتم یک چالش جدید را تجربه کنم.

همچنین ببینید:

بیوگرافی علیرضا عنایت زاده بازیکن پرسپولیس کیست و اهل کجاست
بیوگرافی سروش رفیعی و همسرش و فرزندان
بیوگرافی پیام صادقیان و همسرش + حواشی جنجالی

خیلی خوشحالم که با امیرخان این چالش را تجربه کردم ، کاش در فوتبالم زودتر می توانستم کنار امیرخان باشم اما این سعادت را نداشتم.

پول برایم مهم است اما همه چیز پول نبود و آرامش این باشگاه خیلی برایم مهم بود ، در این تیم خیلی آرامش دارشتم و همه بازیکنان با هم رفیق بودند.

بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست اهل کجاست بازیکن پرسپولیس + همسر و عکس بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست اهل کجاست بازیکن پرسپولیس + همسر و عکس بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست اهل کجاست بازیکن پرسپولیس + همسر و عکس بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست اهل کجاست بازیکن پرسپولیس + همسر و عکس

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *