بیوگرافی سهیل مهدی کیست و علت بازداشت +عکس

بیوگرافی سهیل مهدی کیست و علت بازداشت +عکس

بیوگرافی سهیل مهدی

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ بوده که در خرداد 1403 به اتهام مشارکت در پرونده فساد باشگاه فوتبال مس رفسنجان دستگیر شد. علت اینکه در این پرونده چه اتهامی داشته دقیقا مشخص نیست و خبرهای ضدونقیضی وجود دارد برخی او را متهم به دریافت رشوه کرده اند.

بیوگرافی سهیل مهدی کیست و علت بازداشت +عکس

سهیل مهدی کیست

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ بوده که در حال حاضر دستگیر شده است او به همراه خداداد افشاریان بازداشت شده اند اتهام انها مربوط به پرونده فساد مس رفسنجان است.

ماجرای بازداشت

، سایت رسمی فدراسیون فوتبال پنجشنبه شب از برکناری سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ خبر داد و اعلام کرد که محمدرضا کشوری‌فرد به عنوان سرپرست این کمیته انتخاب شده است.

با این وجود مهدی که روز گذشته در ساختمان سازمان لیگ حضور پیدا کرده بود امروز و برای دومین روز متوالی بعد از برکناری‌اش در این محل حاضر شد. این موضوع شائبه صوری بودن برکناری مهدی را تقویت می‌کند چرا که اگر او واقعاً از این مسئولیت کنار رفته دلیلی ندارد که به سازمان لیگ برود.

افرادی که پرونده تخلف‌شان آن‌قدر سنگین بوده است که نتوانستند خود را تبرئه کنند.
و البته به گفته حجت‌الاسلام حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان تاکنون یک عضو فدراسیون فوتبال، دو عضو سازمان لیگ، دو فرد رسانه‌ای و دو مسئول سابق باشگاه مس رفسنجان که در مجموع هفت متهم تحت تعقیب فاسد فوتبالی دارد.
وی به این موضوع اشاره کرده است که سه نفر از این افراد بازداشت شده‌اند و تحقیقات از آن‌ها ادامه دارد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *