بیوگرافی سپهر حیدری و همسرش آرام جوینده +عکس فرزندان

بیوگرافی سپهر حیدری و همسرش آرام جوینده +عکس فرزندان

بیوگرافی سپهر حیدری فوتبالیست

سپهر حیدری فوتبالیست سابق در 29 خرداد 1359 در اصفهان متولد شده و لیسانس مکانیک و فوق لیسانس تربیت بدنی دارد نام همسرش آرام جوینده بوده و دارای دو فرزند است.

سپهر حیدری 124 بار برای پرسپولیس بازی کرده است و 13 گل به ثمر رسانده است او 128 بازی برای ذوب آهن انجام داده است که بیشترین حضور او در فوتبال مربوط به این دوباشگاه میباشد.

سپهر حیدری 3 بازی ملی دارد.

بیوگرافی سپهر حیدری و همسرش آرام جوینده + آشنایی تا عروسی و عکس

زندگی شخصی سپهر حیدری

در بیوگرافی سپهر حیدری آمده است او فوتبالیست ایرانی در 29 خرداد 1359 در اصفهان به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته کارشناسی در مکانیک و کارشناسی ارشد در تربیت بدنی می باشد.

بیوگرافی سپهر حیدری و همسرش آرام جوینده + آشنایی تا عروسی و عکس

عکس همسر سپهر حیدری

او در خانواده فوتبالی بزرگ شده و پدرش نیز از فوتبالیست‌های قدیمی ایران بوده است .
یک برادر به نام ساشا که فوتبالیست بوده و به عنوان مربی کار می کند و سه خواهر نیز دارد که همین الان خانواده شغل های خوب و موفق هستند.

بیوگرافی سپهر حیدری و عکس پرسپولیس

اینستاگرام سپهر حیدری

حیدری به دلیل داشتن خانواده ورزشی فوتبال را از کودکی از پدرش آموخت و در مدرسه نیز در رده نهالان فعالیت میکرده و از سن نونهالی تا بزرگسالی ذوب آهن اصفهان توپ می زد .

بیوگرافی سپهر حیدری در پرسپولیس عکس

عکس ورزشی سپهر حیدری

او در سال ۸۶ راهی پرسپولیس شد و مدت دو سال با این تیم بزرگ قرارداد بست.
پس از پرسپولیس به مس کرمان رفته و در سال ۹۱ با بازگشت به ذوب‌آهن از فوتبال خداحافظی کرد

بیوگرافی سپهر حیدری و همسرش آرام جوینده + آشنایی تا عروسی و عکس

همسر و فرزندان

سپهر حیدری در سال ۹۳ ازدواج کرده و در سال ۹۶ صاحب یک پسر به نام دیاکو شد و در اسفند 1399 صاحب یک فرزند پسر به نام آروکو  شد.

همسرش ورزشکار است و در ورزش تکواندو فعالیت می کرده اکنون مربی تکواندو می باشد.

جوینده مدیر و مالک سالن زیبایی در منطقه‌ الهیه‌، تهران است. او از فعالان اینستاگرام می باشد و تصاویر زیبایی از خود به اشتراک می گذارد. همسر آقای فوتبالیست ویدیویی منتشر کرده است که در حال آموزش میکاپ و تبلیغ برند های آرایشی می باشد.

مصاحبه کامل با سپهر حیدری و همسرش قسمت اول:

مصاحبه کامل با سپهر حیدری و همسرش قسمت دوم:

 

 

 

نحوه آشنایی سپهر حیدری با همسرش

این بازیکن فوتبال درباره نحوه آشنایی با همسرش گفت در ایام عید در روز دوم فروردین در مرکز بولینگ اریکه ایرانیان همسرم را که با خانواده اش آمده بودند دیدم و در یک لحظه عاشق شدم .

بیوگرافی سپهر حیدری و همسرش آرام جوینده + آشنایی تا عروسی و عکس

سپهر حیدری و همسرش

در واقع ازدواج من با عشق در یک نگاه شروع شده و بعد از آن سعی کردم به وی و خانواده اش نزدیک شوم و بعد از آشنایی و رفت و آمد و درخواست ازدواج به پدرش آنها نیز قبول کردند و ما در نهایت در سال ۹۳ با هم ازدواج کردیم.

دیاکو پسر سپهر حیدری

بیوگرافی سپهر حیدری و همسرش

بازنشستگی و تاسیس مدرسه فوتبال

حیدری بعد از کناره‌گیری از فوتبال و بازنشستگی در جزیره کیش به همراه همسرش مدرسه فوتبال تاسیس کرد و در رده سنی نونهالان و نوجوانان شاگرد تربیت می کند .

در حال حاضر او در کیش کارهای مربوط به آکادمی فوتبالش به نام سرخ‌پوشان سپهر کیش فعالیت می‌کند، مدیرعامل این تیم هم خود او هست و اعضای هیئت مدیره آن هم از بزرگان باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن هستند، سپهر حیدری در مصاحبه ای با سایت ورزش۳ اعلام کرد رسماً از فوتبال خداحافظی کرده‌است

افتخارات سپهر حیدری

 • لیگ برتر
  • ۱۳۸۶–۸۷ قهرمان با پرسپولیس تهران
  • ۱۳۸۳–۸۴ نایب قهرمان با ذوب‌آهن اصفهان
 • جام حذفی
  • ۱۳۸۱–۸۲ قهرمان با ذوب‌آهن اصفهان
  • ۱۳۸۸–۸۹ قهرمان با پرسپولیس تهران
  • ۱۳۸۹–۹۰ قهرمان با پرسپولیس تهران
پرسپولیس بهترین تیم ایران است

هیچ تیمی را در لیگ رقیب جدی برای قهرمانی نمی‌ بینم و پرسپولیس با اختلاف باکیفیت‌ترین تیم لیگ است. با سپهر حیدری پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

به نظرم پرسپولیس با ادامه این روند و اضافه شدن نفرات جدید ٣ هفته زودتر از پایان فصل قهرمان لیگ خواهد شد. من واقعاً هیچ تیمی را در لیگ رقیب جدی برای قهرمانی نمی‌ بینم و پرسپولیس با اختلاف باکیفیت‌ ترین تیم لیگ است. البته این به معنای دست‌ کم گرفتن یا ضعیف بودن تیم‌های دیگر نیست ولی بعید می‌ دانم تیمی در این فصل حریف پرسپولیس شود

از بچگی عاشق پرسپولیس بودم

من هنوزم اعتقاد دارم آن موقع بسیار خوش موقع از ذوب آهن جدا شدم چون من از 9 سالگی تا 26 سالگی در ذوب آهن بود و از بچگی دوست داشتم به پرسپولیس بروم. در ذوب آهن بسیار موفق بودم و شاید اگر در این تیم می ماندم با افت روبرو می شدم. نیاز به تغییر داشتم و این موضوع برای اغلب فوتبالیستها به وجود می آید. شاید به همین دلیل بود که در پرسپولیس هم موفق بودم. در عرض 4 سال 7 مربی عوض کردم اما همه آنها مرا به عنوان بازیکن ثابت بازی دادند. خوشحالم که در دو باشگاه بزرگ ذوب آهن و پرسپولیس توپ زدم و مسیر درستی را هم طی کردم. ولی با توجه به روندی که بازیکنانی نظیر خلعتبری، گردان، ماهینی و قاضی در ذوب آهن طی کردند شاید با پتانسیلی که تو داشتی با ماندن در این تیم به یک بازیکن بزرگ ملی بدل می شدی؟ من زمانی که در ذوب بودم ملی پوش شدم و بعد از آن در پرسپولیس هم چند باری به تیم ملی دعوت شدم. به هر حال حضور من در تیم ملی هر بار با مشکلات زیادی همراه بود و خودم فکر می کنم تیم ملی قسمت من نبود. به هر حال باز هم خدا را شاکرم که 6 بازی ملی دارم.

بیوگرافی سپهر حیدری و همسرش آرام جوینده + آشنایی تا عروسی و عکس

 

گلی که به ذوب آهن زدم برایم گران تمام شد

دروغ نمی توانم بگویم. خیلی اذیت شدم. مگر می شود اذیت نشوید؟ مثلا بچه یک شهر باشید، به آن شهر گل بزنید و بعد بخواهید در آن شهر قدم بزنید. هیچوقت نتواستم کنار زاینده روز که بسیار زیبا است و اتفاقا خانه مان هم نزدیک رودخانه است، چه با خانمم و چه با بچه ام قدم بزنیم چون یک سری تماشاگرنما که ممکن بود بی احترامی کنند. من هم دوست ندارم همشهری هایم را ناراحت کنم. خیلی ها این درک را دارند چون مردم اصفهان بسیار فهیم هستند و این را در تاریخ هم نشان دادند. آدم های بسیار با شعور و باهوشی هستند و همه چیز را سریع درک می کنند. ولی یک سری همه جا افراطی و تماشاگرنما هستند. یک سری می گویند تو نباید این گل را می زدی. مگر می شود در فوتبال برای تیمی که عاشق آن بودم و پیراهنش تنم بوده چنین کاری نکنم. می گویند اگر آن گل را هم زدی نباید خوشحالی می کردی. مگر می شود؟ شما دقیقه 96 جلوی 100 هزار نفر گل بزنید، همان جا سکته می کنید. هرکسی به نحوی خوشحالی می کرد. در آن صحنه ببینید کریم باقری عزیز چطوری خوشحالی می کند. من تاحالا ندیدم کریم باقری به این شکل خوشحالی کند. یک نفر از اینور می رود، ماساژور درحال سجده کردن وسط زمین مسابقه است. انگار همه منفجر می شوند و مثل گریز از مرکز می روند. فکر می کنم فقط نیکبخت و حمید استیلی به سمت من آمدند. همه رفتند به آن سمت و پخش شدند. می گویند چرا به سمت ما آمدی. من اصلا یادم نمی آید در آن لحظه کجای استادیوم نشسته اید. این ها حساسیت هایی است که یک سری دوستان می گویند. من همیشه برای مردم شهرم احترام قائلم ولی خداروشکر می کنم که وسیله ای برای شادی 40 یا 50 میلیون پرسپولیسی بودم.

بیوگرافی سپهر حیدری و همسرش آرام جوینده + آشنایی تا عروسی و عکس

گل قهرمانی پرسپولیس بهترین گل زندگی سپهر حیدری

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در هفتمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران نیز توانست به عنوان قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند. در این دوره از مسابقات نیز پرسپولیس رقابت بسیار شدیدی با تیم فوتبال سپاهان اصفهان داشت و این دوتیم در حالی در آخرین مسابقه به مصاف یکدیگر رفتند که سپاهان با کسب تساوی نیز به عنوان قهرمانی دست پیدا می‌کرد، اما تیم پرسپولیس با گل دقیقه ۹۶ سپهر حیدری توانست با نتیجه ۲ بر ۱ سپاهان را شکست دهد و اولین تیمی باشد که ۲ بار به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران دست یافته‌است.

سپهر حیدری میگوید حاضرم آن گل را با سلامتی تمام کسانی که جان خود را از دست داده اند، اگر خدا آن ها را برگرداند، حاضرم با گلم عوض کنم. سلامتی خودم و خانواده و همچنین مردم برایم خیلی ارزشمند است. آن فوتبال است و گاهی گلی دقیقه 5 زده می شود و گاهی هم دقیقه 96 زده می شود. وقتی می بینم هموطنم که سال ها زحمت کشیده تا بهره برداری کند ولی گوشه تخت بیمارستان است و درحال دست و پنجه نرم کردن با کرونا است یا خیلی ها بودند که جان خود را مفت مفت از دست دادند. بعضی از دوستان نزدیکم گرفتار شده بودند درحالی که فکر می کردند ممکن است برای بقیه اتفاق بیفتد. حاضرم گلم را درصورتی که سلامتی به آن ها برگردد، عوض کنم.

بیوگرافی سپهر حیدری و همسرش آرام جوینده + آشنایی تا عروسی و عکس بیوگرافی سپهر حیدری و همسرش آرام جوینده + آشنایی تا عروسی و عکس بیوگرافی سپهر حیدری و همسرش آرام جوینده + آشنایی تا عروسی و عکس

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *