بیوگرافی سپیده رشنو کیست و اهل کجاست + عکس و حواشی زندان

بیوگرافی سپیده رشنو کیست و اهل کجاست + عکس و حواشی زندان

سپیده رشنو کیست و اهل کجاست

سپیده رشنو دختر 28 ساله که در اتوبوس بی آر تی تهران با یک خانم محجه بر سر حجاب درگیر شد و باعث گردید که توسط پلیس دستگیر شود خانم محجبه ای به نام رایحه ربیعی در اتوبوس بر سر حجاب به او تذکر داد و در نهایت بین آنها درگیر رخ داد. خانم رشنو ازا ین اتفاق فیلمبرداری کرد و ویدیو را برای مسیح علینژاد ارسال کرد و سبب شد که این فیلم مورد توجه قرار بگیرد و برای خودش دردسرساز شود.

درادامه مجله شبونه به بیوگرافی سپیده رشنو و حواشی و جرم و جرایم او میپردازیم.

بیوگرافی سپیده رشنو کیست و اهل کجاست + عکس و حواشی زندان

بیوگرافی سپیده رشنو

خانم سپیده رشنو ۲۸ ساله هنرمند و داستان نویس و ویراستار می باشد که در ۲۵ تیرماه دستگیر شده است و خانم محجبه که له او تذکر داده بود رایحه ربیعی نام دارد روز گذشته ویدیویی از درگیری آنها در فضای مجازی منتشر شد که واکنش‌های زیادی را در پی داشته است و خانم سپیدخ رشنو مورد حمایت رسانه های معاند و خارج از کشور قرار گرفته است.

بیوگرافی سپیده رشنو کیست و اهل کجاست + عکس و حواشی زندان

ماجرای درگیری

چند روز پیش یکی از آمران امر به معروف در اتوبوس بی آر تی تهران به یک خانم بدحجاب تذکر داده که این خانوم به نام سپیده رشنو با او درگیر میشود و او را اتوبوس بیرون میکند سپس ویدیو را برای مسیح علینژاد ارسال میکند که جنجال زیادی در فضای مجازی به وجود می‌آید.

همچنین ببینید فیلم کامل / جایزه‌ فرماندار فریدونکنار به زن باحجاب

در نهایت پلیس توانست این زن معترض به عامر امر به معروف را شناسایی و دستگیر کند حالا دستگیری او بازتاب گسترده ای در رسانه های معاند و ضد انقلاب به وجود آورده است .

 

خانم محجبه گفته که فیلم گرفته شده را به سپاه تحویل خواهد داد و سپیده رشنو می گوید که من فیلم را برای کسانی می فرستم که در همه دنیا تو را بشناسند.

در نهایت خانم ربیعی محجبه تحت فشار سایر مسافران مجبور میشود از اتوبوس بیرون بیاد برود.

تا به حال ویدیوهای زیادی منتشر شده که افراد معترض به حجاببا خاطیان حجاب درگیری لفظی و یا حتی فیزیکی داشتند و عامل این اتفاق نیز مسیح علینژاد بوده که سعی در ترغیب و تشویق خانم ها برای کشف حجاب می باشد.

در همین حال رییس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: «شجاعت و شخصیت خانم محجبه» در ویدیوی منتشر شده از تذکر حجاب او «قابل تحسین» است. محمد قمی، افزود: «اگر تذکر‌دهنده دست خانم دیگر را با ناخنش خونی کرده باشد، بدتر از این رفتار و گفتار را به لحاظ اخلاقی، از همان خانم مصدوم در همین فیلم دیده‌ایم.»

مصاحبه سپیده رشنو در صداسیما

بعد از ماجرای جنجال اتوبوس بی آر تی، ویدیوی یکی از دخترانی که در اتوبوس با رایحه ربیعی درگیر شده بود از صداوسیما منتشر شد که حواشی بسیاری به همراه داشت. از جمله این شایعه که ویدیو در بند یک الف در اوین ضبط شده است. شب گذشته نیز اعترافات سپیده رشنو از ۲۰/۳۰ پخش شد.

تغییر عنوان اتهامی

با بالا گرفتن انتقاداتی از این دست ، خبرگزاری فارس عنوان اتهامی خود را تغییر داد. این خبرگزاری بدون هیچ توضیحی ، متن پیشین خود را اصلاح کرد و اینبار به نقل از منبعی آگاه ، دلیل بازداشت سپیده رشنو را «ارتباط با شبکه کشف حجاب» اعلام کرد. هنوز مشخص نیست مرجع دقیق بازداشت سپیده رشنو کدام نهاد است اما اخبار اولیه حاکی از آن داشت که او توسط نیروی انتظامی بازداشت شده است. اگر چنین باشد ، بر اساس قانون ، تشخیص ارتباط با «شبکه کشف حجاب» در زمره اختیار نیروی انتظامی نیست. وزارت اطلاعات باید در این زمینه اظهارنظر کند که تا لحظه نگارش این گزارش چنین نکرده است.

همزمان با انتشار خبر ابلاغ کیفرخواست صادرشده برای «سپیده رشنو» متهم درگیری بر سر حجاب در اتوبوس بی.آر. تی خبرگزاری میزان (مرکز رسانه‌ای قوه قضائیه) تصویر جدیدی از وی که در دادسرا حاضر شده بود را منتشر کرد.

اولین تصویر از سپیده رشنو پس از مصاحبه جنجالی

همزمان با انتشار خبر ابلاغ کیفرخواست صادرشده برای «سپیده رشنو» متهم درگیری بر سر حجاب در اتوبوس بی.آر. تی خبرگزاری میزان (مرکز رسانه‌ای قوه قضائیه) تصویر جدیدی از وی که در دادسرا حاضر شده بود را منتشر کرد.

بیوگرافی سپیده رشنو کیست و اهل کجاست + عکس و حواشی زندان

* حجت‌الاسلام والمسلمین افشاری، رئیس شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی تهران با اشاره به برگزاری جلسه تفهیم اتهام «سپیده رشنو» ، با توجه به کیفرخواست صادره و ارجاع پرونده به این شعبه، گفت: در اجرای قانون آیین دادرسی کیفری و الزام قانون‌گذار به ابلاغ کیفرخواست، متهم از زندان احضار شده و در شعبه مذکور، مفاد کیفرخواست صادره از سوی دادسرای عمومی و انقلاب تهران به وی ابلاغ شد.

* وی تاکید کرد: متهم از مفاد پرونده، اتهامات و ادله انتسابی که دایر بر اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور ازطریق ارتباط با افراد خارج‌نشین و فعالیت تبلیغی علیه جمهوری اسلامی و تشویق مردم به فساد و فحشا ا بود، آگاه شد تا جهت دفاع از خود، با توجه به مفاد کیفرخواست صادره، در جلسه رسیدگی آمادگی لازم را کسب کند.

چندی قبل صداوسیما ویدئویی از اعترافات سپیده رشنو را در قالب یک مصاحبه پخش کرده بود.

آزادی سپیده رشنو با تودیع وثیقه ۸۰۰ میلیون تومانی

یکی از بازداشت شدگان بر سر حجاب در ایران با تودیع وثیقه آزاد شد. وکیل مدافع او از آزادی سپیده رشنو با تودیع وثیقه ۸۰۰ میلیونی خبر داد. سپیده رشنو، ساعتی قبل با تودیع وثیقه ۸۰۰ میلیون تومانی، پس از حدود ۴۰ روز بازداشت، موقتا آزاد شد.

بیوگرافی سپیده رشنو کیست و اهل کجاست + عکس و حواشی زندان

نعیم رضا نظامی چهارمحالی در گفت‌وگویی در این باره اظهار کرد:

موکلم امروز با قرار وثیقه از زندان آزاد شد.

نعیم رضا نظامی چهارمحالی روز گذشته گفته بود که جلسه اول رسیدگی به اتهامات موکلم برگزار شد و قرار بازداشت موقت او فک و تبدیل به قرار وثیقه شد.  ۲۹ مردادماه سال جاری مرکز رسانه قوه قضاییه از صدور و ابلاغ کیفر خواست برای «سپیده رشنو» به اتهام اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور خبر داد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

3 نظر

  1. فدائی رهبر معظم جهان اسلام امام سید علی خامنه ای

    وطنفروشی و جاسوسی شاخ و دم نمی‌خواهد ، هر کس اطلاعات و اتفاقات و حوادث ایران را به رسانه ها یا کشورهای دیگر اعلام نماید بدون شک مرتکب جاسوسی و وطنفروشی میگردد در مورد خانم سپیده رشنو هم صدق می‌کند و پر واضح است ایشان زیر بلیط دشمنان ایران و نظام هستند . زنده باد امام خامنه‌ای و درود بر سپاه پاسداران و سربازان گمنام

  2. بدون حجاب در دادگاه حاضر شدن تو ایران مثله این می مونه کسی تو دادگاه های اون طرف آبی بگه من میخوام با لامبادا بیام تو جلسه دادگاه .چرا بعضیا قانون شکنی می کنند و همه پل‌های پشت سرشون رو خراب می کنند ؟واقعا اون طرفیا واسشون فرش قرمز پهن کردند تا ازشون تجلیل بشه ؟

  3. س مثل ساندیس

    سایبری ها بشدت فعال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *