بیوگرافی سید امیر سید شنوا رتبه 1 کنکور تجربی 99 +اینستاگرام

بیوگرافی سید امیر سید شنوا رتبه 1 کنکور تجربی 99 +اینستاگرام را به همراه مصاحبه و جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید

بیوگرافی سید امیر سید شنوا رتبه 1 کنکور تجربی

او متولد دهه هشتاد در اردبیل بوده و در رشته تجربی موفق شده که رتبه اول کنکور را در سال 99 به دست آورد و مورد توجه بسیاری از مردم و سانه های ایران قرار بگیرد.

بیوگرافی سید امیر سید شنوا رتبه 1 کنکور تجربی 99 +اینستاگرام

از نکات قابل توجه و مهم بیوگرافی او این است که برای اماده کرده خود در کنکور از هیچ کلاس کنکوری شرکت نکرده است و فقط با تکیه بر پشتکار خود و 6 ساعت مطالعه در روز توانسته برای کنکور خود را آماده کند و به رتبه برتر این آزمون دست پیدا کند.

همچنین ببینید: بیوگرافی محبوبه وحدانی رتبه یک کنکور دکتری 

این پسر جوان درباره اینکه آیا در فضای مجازی فعالیت داشته یا خیر میگوید که من در شبکه های اجتماعی فعالیتی ندارم و در اینستاگرام هیچ پیجی متعلق به او نیست (پس صفحات ساخته شده با نام او در اینستاگرام فیک و جعلی هستند).

این پسر جوان باهوش میگوید که من من در شبکه های اجتماعی فعالیت نمیکردم اما 2 الی 3 ساعت برنامه های تلویزیون را تماشا میکرده است.

بیوگرافی سیدامیر سیدشنوا در ادامه درباره رشته مورد نظرش برای تحصیل در دانشگاه، گفت: رشته مورد نظرم پزشکی دانشگاه تهران است. نکته طلایی که باید به داوطلبان کنکور سال‌های بعد بگویم این است که ساعت‌های بیشتر مطالعه منجر به موفقیت در آزمون نمی‌شود و کمیت بهتر از کیفیت است. من در مدت مطالعه برای کنکور ۶ تا ۷ ساعت مطالعه در روز داشتم.

این رتبه یک کنکور تجربی 99 در ادامه درباره اینکه آیا قصد مهاجرت به کشور خارجی را دارد یا خیر، گفت: تاکنون قصد مهاجرت به کشوری را نداشته‌ام.

 

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *