بیوگرافی سید علی طاهری رئیس دانشگاه آزاد گلستان کیست +عکس

بیوگرافی سید علی طاهری رئیس دانشگاه آزاد گلستان کیست +عکس

بیوگرافی علی طاهری

سید علی طاهری متولد ۱۳۴۸ در نجف میباشد و در حال حاضر رئیس دانشگاه آزاد گلستان است وی عضو جبهه پایداری بوده و قبلا نمایندهٔ مجلس گرگان بوده است. او فرزند سید حبیب‌الله طاهری گرگانی عضو فقید مجلس خبرگان رهبری و برادر سید محسن طاهری عضو کنونی مجلس خبرگان رهبری است.

حجت الاسلام سید علی طاهری جهت کم شدن تعداد نامزدهای جریان انقلابی و انسجام هرچه بیشتر آن ها با انتشار بیانیه ای از نامزدی در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی انصراف داد.

بیوگرافی سید علی طاهری رئیس دانشگاه آزاد گلستان کیست +عکس

سوابق

۱-مدرس حوزه و دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول

۲-دکترای الهیات (رشته علوم قرآن و حدیث)

۳-عضو شورای علمی پژوهشی سازمان ملی جوانان گلستان

۴- ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان ( گرگان )

حجت الاسلام سید علی طاهری در نشست خبری اظهار کرد: طرح حامیم ۲ از ۱۸ شهریور ماه امسال در دانشگاه منابع طبیعی گرگان و پردیس فرهنگیان با حضور حدود ۳۰۰ دانشجو به مدت یک هفته ادامه دارد.

رئیس دانشگاه آزاد گلستان افزود: در راستای اجرای منویات حضرت امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی جهت توانمند سازی بیشتر دانشجویان فعال عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، هنری و سایر به عنوان حلقه‌های میانی ارتباط مسئولان و مردم این طرح در دومین سال آغاز خود در گرگان برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد گلستان با بیان اینکه مسکن و اشتغال جوانان مانعی مهم در امر مقدس ازدواج است، گفت: تسهیل و بسترسازی برای ازدواج جوانان وظیفه هر دولتی است و سازمان‌ها و ارگان‌های مربوطه با عمل به برنامه‌های مصوب به وظیفه ذاتی خود عمل کنند.

وی عنوان کرد: این دانشگاه به نوبه خود با برگزاری طرح‌های مختلفی امکان ازدواج آسان و آگاهانه را در قالب برنامه‌های مختلف همچون طرح همسفر تا بهشت و مشاوره روانشناسی فراهم می‌کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *