بیوگرافی شاهزاده سرین بدیعی کیست +فیلم دستگیری در کرج

بیوگرافی شاهزاده سرین بدیعی کیست +فیلم دستگیری در کرج

شاهزاده سرین بدیعی 50 ساله است و دارای تابعیت نیوزیلند است او در حال حاضر در زندان اوین تهران میباشد او به جرم مقدسات دستگیر شده است دوستانش میگویند که او مشکل روانی دارد و به همین دلیل در ایران اقدام به فیلمبرداری از خود و اهانت به نظام کرده است به نظر میرسد او از 5 تا 12 سال به زندان محکوم شود.

بیوگرافی شاهزاده سرین بدیعی

سرین بدیعی یا سرین کرتیس معروف به شاهزاده سرین بدیعی بلاگر در 21 مهر 1352 به دنیا امده است و 50 سال سن دارد او فرزند سرهنگ جلال بدیعی رئیس ساواک قم پیش از انقلاب است که در سال 57 اعدام شد.

سرین بدیعی سالهاست در امریکا زندگی میکند و فعالیت مجرمانه و ضدانقلابی دارد او در نوروز 1403 به ایران امد  و از خود ویدیو هایی را به اشتراک میگذاشت و به نظام جمهوری اسلامی و سران نظام توهین و اهانت میکرد تا اینکه در کرج دستگیر شد.

زندگی شخصی شاهزاده سرین بدیعی

سرین بدیعی معروف به شاهزاده سرین یکی از بلاگرهای شبکه های اجتماعی متولد 21 مهر 1352 در تهران میباشد او پسر سرهنگ جلال بدیعی رئیس ساواک در شهر قم بود.

پدرش در دوران شاه انقلابیون زیادی را شکنجه کرد که حتی در زیر شکنجه فوت کردند که بعد از انقلاب دستگیر شد و به اعدام گردید.

بیوگرافی شاهزاده سرین بدیعی کیست +فیلم دستگیری در کرج و عکس

شاهزاده سرین کیست و اهل کجاست

سرین بدیعی بلاگر است اهل تهران و 51 سال سن دارد اما چهره اش انقدر جوان مانده که سوژه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است او فرزند یکی از نظامیان ساواکی قبل از انقلاب بوده است .

اعدام پدرش سرهنگ جلال

سرهنگ جلال بدیعی قبل از انقلاب ریاست ساواک شهر قم را بر عهده داشت و اقدام به دستگیری و شکنجه انقلابیون میکرد تا اینکه بعد از انقلاب شناسایی شد و بالای مدرسه رفاه تهران تیرباران شد.

بیوگرافی شاهزاده سرین بدیعی کیست +فیلم دستگیری در کرج و عکس

سرین در زمان اعدام پدرش کودک بود و به همراه مادرش ایران را ترک کردند و به آمریکا مهاجرت نمودند.

مادر سرین یهودی است که در سال 1378 به آمریکا مهاجرت کردید.

ثروت افسانه ای سرهنگ بدیعی درحساب های بانک سوئیس کانادا و آمریکا در حقیقت قرار بود به حساب محمد رضا شاه واریز شود که نشد و این همان مثال معروف است : دزدی که به دزد بزند, شاه دزداست !

توهین پادشاه سرین بدیعی به قرآن

بلاگری و اهانت به قرآن

سرین بدیعی در فضای مجازی توانسته بود فالوئرهای زیادی را به دست اورد و از سوی دیگر مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت او در پیج اینستاگرام خود چندین بار به کتاب قرآن و حضرت محمد و دین اسلام اهانت کرده بود.

سرین بدیعی در اینستاگرام در حال حاضر پیج فعالی ندارد ! او هر پیجی که در اینستاگرام باز میکند به خاطر اهانت هایی که به مسلمانان میکند توسط اینستاگرام بلاک میشود.

بیوگرافی شاهزاده سرین بدیعی کیست +فیلم دستگیری در کرج و عکس

ادعای پادشاهی

سرین بدیعی خود را پادشاه مینامد و حتی پرچم خاصی برای خود تدارک دیده بود و مدعی بود که او لایق پادشاهی است نشان یا پرچمی را بعنوان شاهزاده پارسی شامل ( 2 شیر و یک تاج طلایی ) انتخاب کرده و معمولا در تمام تصاویری که از خود منتشر میکند بعنوان پرچم یا لوگو نمایش داده می شود.

بیوگرافی شاهزاده سرین بدیعی کیست +فیلم دستگیری در کرج و عکس

رابطه نامشروع شاهزاده سرین بدیعی

شاهزاده سرین بدیعی چندین بار به ایران آمد و با انتشار فیلم هایی از رابطه جنسی خود سعی کرد از طریق این ویدیوها در امریکا اقامت بگیرد و پناهنده شود او برای پناهنده شدن اعلام کرده بود که همجنسگرا است تا بتواند اقامت بگیرد.

او بارها در صفحات مجازی اش گفته بود همجنسگرا است و میخواهد با یک پسر ازدواج کند.

بیوگرافی شاهزاده سرین بدیعی کیست +فیلم دستگیری در کرج و عکسماشین های لوکس سرین بدیعی

بیوگرافی شاهزاده سرین بدیعی کیست +فیلم دستگیری در کرج و عکس

دستگیری شاهزاده سرین بدیعی در کرج

سرین بدیعی در نوروز 1403 به ایران امد و از خود چندین ویدیو به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که به ایران امده است و در نهایت در شهر کرج دستگیر شد.

بیوگرافی شاهزاده سرین بدیعی کیست +فیلم دستگیری در کرج و عکس

متهم سرین کرتیس، فرد هتاک به مقدسات، که در ویدیوهایی که از خود منتشر می‌کرد خود را شاهزاده سرین خطاب می‌کرد با پیگیری ضابط قضایی در استان البرز شناسایی و دستگیر شد.

متهم پس از تفهیم اتهام با صدور قرار بازداشت موقت پس از معرفی به زندان، جهت ادامه تحقیقات در اختیار ضابط قرار گرفت.

ادعای پادشاهی سرین بدیعی

سرین بدیعی مدعی بود که پادشاه ایران خواهد بود و پهلوی ها و مجاهدین خلق را هم قبول نداشت و مدعی بود که میخواهد نظام پادشاهی جدیدی را در ایران بنا کند البته همه ادعایش در حد تخیل و فضای مجازی بود.

او نوروز 1403 به ایران امد و چند روزی در ایران بود پلیس او را تحت پیگرد قرار داد تا اینکه در یک لایو اینستاگرامی لوکیشن خود را لو داد و گفت که در شهرک اکباتان است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *