بیوگرافی شهرام شکیبا مجری و همسرش ستاره سادات قطبی + فرزندان

شبیوگرافی شهرام شکیبا و همسرش + ازدواج مجدد با مجری جوان و اینستاگرام و عکس های شخصی و همسر اول و دومش را مجله شبونه مشاهده کنید.

بیوگرافی شهرام شکیبا و همسرانش

شهرام شکیبا مجری و گوینده و طنز پرداز و شاعر ایرانی در سال 1352 در پایتخت به دنیا آمده است

بیوگرافی شهرام شکیبا مجری و همسرش ستاره سادات قطبی

مروری بر فعالیت های هنری و اجرا

بیوگرافی شهرام شکیبا از سال 1365 کارش را با مقاله برای مجلات آغاز کرد.

سپس بر اثر همین همکاری‌ها و شناخت وی و آشنایی با قلمش همکاری خود را با صدا و سیما آغاز کرد

بیوگرافی شهرام شکیبا

بیوگرافی شهرام شکیبا مجری

اجرای خوب و گفتار قوی و فن بیان وی در اجرا و گویندگی عامل موفقیت در رسانه ملی از جمله تلویزیون می‌ باشد .

همسر اول و دومش

شهرام شکیبا یک ازدواج ناموفق با خانم مهسا ملک مرزبان مجری دارد ازدواجی که یک فزند پسر حاصل آن بود.

بعد از مدتی با خانم ستاره سادات قطبی ازدواج کرد.

 

خانم سادات قطبی درباره اختلاف سنی که شهرام شکیبا دارد میگوید:

سلام بنده های خوب خدا اوقاتتون خوش

خیلی ها چندین بارپرسیده بودید اختلاف سنی شما و اقای شکیبا چندساله ؟ ما حدود 14 سال اختلاف سنی داریم،که البته ایشون بیشتر ازسنشون و من کمتر از سنم نشون داده میشم.

میخوام بگم اصلا و ابدااختلاف سنی زیاد(البته معقول)اصلا دلیلِ برخوشبخت نشدن و لذت نبردن ونفهمیدن همدیگه نیست.

به نظرم داشتن تفاهم ودرک متقابل برای شروع زندگی کافیه. بعدا یواش یواش میشید شبیه به هم،رنگ هم. چه بسا خیلی از زن و شوهر هاهستند که اختلاف سنشون بین 6 تا 9 ساله اما همدیگرو نمیفهمند،اصلا دنیاشون متفاوته،

خانومه یه جوردوست داره زندگی کنه ،اقاهه جورِدیگه ایی….. یه نکته ایی که میخوام عرض کنم این هست که سعی کنید قبل ازهرچیزخواسته ها و علایق همدیگه رو بفهمید و عملیش کنید.

بیوگرافی شهرام شکیبا

مهسا ملک مرزبان همسر سابق شهرام شکیبا مجری

نظر شهرام شکیبا درباره برخی از مجریان

مجری قدیمی تلویزیون اعتقاد دارد که این دستمزدهای نجومی غیر از آن زیرمیزی‌ها و ارتباطات مستقیم با اسپانسرهاست. برخی انگشت‌شمار از مجریان شناخته‌شده و بازیگر مجری‌ها دستمزد جداگانه از اسپانسرها می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، مسئله مجریان، دستمزدهای نجومی، استفاده نابجا از بازیگران و سلبریتی‌ها، عدم نظارت درست بر برنامه‌سازی و خیلی از موارد دیگر چند وقتی است با اشتباهات مکرر، گاف‌های عجیب و غریب روی آنتن و سیر نزولی اجراهای تلویزیونی خصوصاً بازیگر مجری‌هایی که در مقام مجری هم ترجیح می‌دهند بازیگری کنند! در محافل رسانه‌ای مورد انتقاد جدی قرار گرفته است. گزارشی هم تحت عنوان “چه کسانی بر عملکرد “مجریان” نظارت می‌کنند؟” منتشر کردیم و در آن به دستمزدهای شائبه‌برانگیز در رابطه با دستمزد مجری‌های چهره تلویزیون و حضور سلبریتی‌ها و بازیگران به عنوان مجری پرداختیم.

بیوگرافی شهرام شکیبا و همسرش ستاره سادات قطبی

من فکر می‌کنم حضور دوستان بازیگر در تلویزیون عمر کوتاهی خواهد داشت و اصلاً این حضور موفقیت‌آمیزی نبوده جز چند مورد، کار بقیه بازیگران در تلویزیون نگرفت. مهران مدیری قبلاً هم سابقه اجرا داشته و کارهایی را ساخته که شکل نمایش و اجرا داشته است. یا رامبد جوان هم اجرای تلویزیون را در کارنامه‌اش دارد. در این بین برنامه‌هایی مثل “چهل‌تیکه” و “کودک‌شو” تا حدودی مخاطب خوبی گرفت بعد از آن هیچ‌کدام از دوستان بازیگر نتوانستند کمکی به تلویزیون بکنند.

بیوگرافی شهرام شکیبا

ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا مجری

عکس ستاره سادات قطبی

او درباره اینکه چرا نباید از مجریان صداوسیما استفاده شود؟میگوید:

مسئله این است طرح‌ها وقتی طرح خوبی باشد، چرا نباید از مجریان صداوسیما استفاده شود؟ آدم‌هایی که سال‌ها برای حضورشان، پرورشان و شناساندن‌شان به بیننده و مخاطب هزینه شده است. واقعاً امروز جای امثال صالح علا، امیرحسین مدرس و سیدمحمد سادات اخوی خالی نیست! چرا باید امیرحسین مدرس از تلویزیون خداحافظی کند؟ مجری توانمندی که فضاهای نمایشی و خوانندگی و عرصه‌های دیگر را هم به خوبی تجربه کرده است و کارنامه درخشانی دارد. وحید جلیلوند فیلم می‌سازد اما آیا آنقدر فیلمسازی از او وقت می‌‌گیرد که در تلویزیون نباشد؟

این‌‌ها و بسیاری دیگر همان مجریان خانه‌نشین و کم‌کاری‌اند که یا از تلویزیون رفته‌‌اند و یا منتظرند که برنامه و یا کاری به آنها پیشنهاد شود. تلویزیون خیلی راحت هزینه‌هایی که برای این شخصیت‌ها صرف کرده را با استفاده نا به جا از برخی بازیگران و واگذاری زیاد از حد میدان‌ها به اسپانسرها، کنار می‌گذارد. چرا این سرمایه‌ها نباید باشند؟ وقتی تلویزیون به خود می‌آید می‌بیند که باید از بیرونی‌ها بهره ببرد در صورتی که خودش ستارگانی دارد که سال‌ها زحمتش را کشیده است.

بازیگرها جز آن چند موردی که اشاره شد نتوانستند به تلویزیون کمکی کنند. مشکل این است که هرکس “پفک نمکی” هم دست بگیرد و چندین میلیارد سرمایه داشته باشد، می‌تواند صرف داشتن سرمایه در مقام تصمیم‌سازی هم قرار بگیرد. وقتی امروز برای تلویزیون طرح می‌بریم سؤال می‌کنند اسپانسرش کو؟ تلویزیون خودش چه می‌کند و تا چه زمانی قرار است چند 10 هزار کارمند و چندصد مدیر داشته باشد؛ وقتی اینها بازدهی ندارند چه دردی از فرهنگ این کشور دوا می‌کنند.

بیوگرافی شهرام شکیبا و همسرش ستاره سادات قطبی و پسرش علی

عکس ستاره سادات قطبی همسر شکیبا

روایت شهرام شکیبا از دیدار با رهبر انقلاب

مجری و برنامه‌ساز باسابقه تلویزیون گفت: خیلی حسرت خوردم کاش خدمت‌شان عرض می‌کردم “آقا! ما مجریان کاره‌ای نیستیم. الآن اسپانسرها تصمیم می‌گیرند چه اتفاقی بیفتد و حتی مدیران هم کمتر ذی‌مسئله در این موضوعات هستند”.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، شب گذشته مقام معظم رهبری با شاعران دیدار کردند. کنار همه اتفاقات مرسوم و سخنان تخصصی ایشان در حوزه فرهنگ، ادب، شعر و هنر، انتقاداتی به وضعیت زبانی ترانه‌های صداوسیما و زبان فارسی و مجریان تلویزیونی داشتند. ایشان با انتقاد از ولنگاری زبانی و ساخت لفظی بسیار نازل برخی ترانه‌ها و پخش آنها از صداوسیما فرمودند: “زبان فارسی قرنهای متمادی است که عمدتاً به‌وسیله شاعران بزرگ حفظ شده و این‌گونه سالم و فصیح به دست ما رسیده است، بنابراین ما باید حرمت زبان را حفظ کنیم و اجازه نداریم با بی‌مبالاتی آن را به دست فلان ترانه‌سرای بی‌هنر بدهیم که الفاظ را خراب کند و بعد نیز با پول بیت‌المال در صداوسیما و دستگاههای دولتی و غیردولتی پخش شود”.

بیوگرافی شهرام شکیبا

بیوگرافی شهرام شکیبا مجری و پسرش علی

بیوگرافی شهرام شکیبا و همسرانش

اتفاق وحشتناکی که برای همسر و فرزند «شهرام شکیبا» رخ داد!

ستاره سادات قطبی، همسر شهرام شکیبا با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: سلام به روی ماه همتون میگن سلام سلامتی میاره، خدا رو شکر که سلامتم و دوباره میتونم بهتون سلام و خوش آمد بگم. هفته ی گذشته به برکت نام مبارک خانم فاطمه ی زهرا سلام الله علیهایک خطر خیلی خیلی بزرگ از سر من و آقا سید صدرا گذشت. من و صدرابا ماشین تصادف کردیم هر چند خسارت خیلی زیادی وارد شد اماالحمدالله سالم و سلامتیم… . مدتی بعد از تصادف هزار و یک اگر اومد تو ذهنم. اگر صدرا روی صندلی مخصوص بچه ننشسته بود خدا میدونست الان چه بلای سرش میومد.. اگر من کمر بند نبسته بودم قطعا و صد در صد ضربه مغزی میشدم .چون با وجود بستن کمر بند سرم ضرب دید. اگر فقط دو ثانیه دیر تر یا زودترمی رسیدم تصادف نمیکردیم.. و مهمتر از همه اگر دقتم بیشتر بود هر گز این اتفاق نمی افتاد.. و هزار و یک اگر دیگه !! .
تو رو خدا موقع رانندگی حتما صدقه کنار بگذارید. کمر بند ایمنی رو حتما حتما ببندید… . زنده بودن صدرا کوچولو اول خواست خدا و دوم بخاطر بستن کمر بند ایمنی بود… . الهی همیشه تنتون سالم باشه و دلتون بی غم الهی هیچوقت هیچوقت گرفتار نشید و مشکلاتتون تبدیل به شکلات بشه … مراقب خودتون باشید مهربونا.

بیشتر بدانید : بیوگرافی ستاره سادات قطبی و بیوگرافی مهسا ملک مرزبان و بیوگرافی آرش ظلی پور

 

منبع: تسنیم و آنا

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *