بیوگرافی شهید حسین امان اللهی و همسر و فرزندان + عکس و سوابق

بیوگرافی شهید حسین امان اللهی و همسر و فرزندان + عکس و سوابق

بیوگرافی شهید حسین امان اللهی

شهید حسین امان اللهی متولد دهه 50 در اسلامشهر بوده که سالها در سپاه پاسداران فعالیت میکرد و بیش از 15 سال سابقه حضور در سپاه پاسداران را داشت و در در سالهای اخیر از سفارت ایران در سوریه پاسداری میکرد.

شهید حسین امان اللهی در 13 فروردین 1403 در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در سوریه به شهادت رسید.

بیوگرافی شهید حسین امان اللهی و همسر و فرزندان + عکس و سوابق

همسر و فرزندان

در حال حاضر از همسر و فرزندان شهید حسین امان اللهی اطلاعات چندانی وجود ندارد و به وزدی در این صفحه درج خواهد شد.

ماجرای شهادت

امروز عصر رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولی و اقامتگاه سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه حمله کرد و چندین نفر از اعضای سپاه و مدافعان حرم در این حمله شهید شدند.

همچنین ببینید

بیوگرافی سردار محمدرضا زاهدی

سرهنگ پاسدار هادی ایلکا فرمانده سپاه شهرستان اسلامشهر در این بیانیه اظهار کرد: در حمله امروز این رژیم غاصب جمعی از بهترین سرداران سپاه پر افتخار اسلام ازجمله سردار شهید حسین امان اللهی  که از فرزندان عزیز شهرستان اسلامشهر بوده‌اند به آرزوی دیرینه خود یعنی شهادت رسیدند و این خلعت فاخر را همزمان با سالروز شهادت مولای متقیان امیر مومنان حضرت علی علیه السلام بر تن کردند.

اینجانب شهادت این سرداران گرانقدر و فرزند برومند اسلامشهر را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی، خانواده معظم این شهیدان و همه ملت ایران بویژه مردم شهید پرور شهرستان تبریک و تسلیت عرض مینمایم.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *