بیوگرافی شهید سید مهدی جلادتی و همسرش و فرزندان +عکس شهادت

بیوگرافی شهید سید مهدی جلادتی و همسرش و فرزندان +عکس شهادت

بیوگرافی شهید سیدمهدی جلادتی

شهید جلادتی متولد 1370 بوده و عضو دبیرخانه دفتر فرماندهی نیروی قدس بود که در 13 فروردین 1403 در حمله اسرائیل به سفارت ایران در سوریه به شهادت رسید.

تلویزیون سوریه حدود ساعت ۱۷ عصر 13 فروردین 143 اعلام کرد که اسرائیل از سمت جولان اشغالی سوریه، ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را هدف حمله هوایی قرار داد.

بیوگرافی شهید سید مهدی جلادتی و همسرش و فرزندان +عکس شهادت

ماجرای شهادت

بنا به گزارش‌ خبرنگار العالم ۶ نفر در این حمله به شهادت رسیده‌اند.

این دومین تجاوز هوایی رژیم اشغالگر به سوریه در کمتر از ۲۴ ساعت گذشته است.

هم‌چنین خبرنگار المیادین گزارش داده فیصل المقداد، وزیر خارجه سوریه به همراه فرماندار دمشق از ساختمان سفارت ایران و ساختمان مجاور آن که هدف حمله رژیم صهیونیستی قرار گرفته، بازدید کردند

خبرنگار العالم ۶ نفر در این حمله به شهادت رسیده‌اند. المیادین گزارش کرده سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی و شهید حسین امان اللهی از فرماندهان سپاه قدس در سوریه در میان شهداست.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی با حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق تعدادی از مستشاران نظامی سپاه در سوریه را به شهادت رساندند که گفته می‌شود سردار محمدرضا زاهدی از فرماندهان نیروی قدس و معاون ایشان نیز در شمار شهدا هستند. یک منبع نظامی سوری اعلام کرد افرادی که در کنسولگری بوده‌اند به شهادت رسیده و یا مجروح شده‌اند. تا این ساعت هنوز ابعاد این جنایت رژیم صهیونیستی و تعداد شهدا و مجروحان به درستی معلوم نشده و یا اعلام نشده است! ولی گفته می‌شود که احتمالاً تعداد شهدا به ۷ نفر می‌رسد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *