بیوگرافی شهید عباس میر جانشین (چابهار) + همسر و فرزندان و عکس

بیوگرافی شهید عباس میر جانشین (چابهار) + همسر و فرزندان و عکس

بیوگرافی عباس میر جانشین کلانتری ۱۱ چابهار

شهید عباسعلی میر جانشین کلانتری ۱۱ چابهار بوده که متاسفانه در 16 فروردین 1403 در حمله تروریستی گروهک جیش العدل به شهادت رسید ایشان متاهل میباشد و دارای فرزند بود که در یک اقدام غافلگیرانه توسط تروریست ها به صورت ناجوانمردانه به شهادت رسید.

بیوگرافی شهید عباس میر جانشین (چابهار) + همسر و فرزندان و عکس

ماجرای شهادت

درگیری‌های دیشب با عوامل گروهک تروریستی جیش الظلم تاکنون ۲ مامور فراجا، ۲ مامور مرزبانی و هفت نیروی سپاه و بسیج مردمی به شهادت رسیدند.

در این سه عملیات تروریستی که به صورت همزمان انجام شد، تاکنون ۱۶ نفر از تروریست‌ها کشته شدند که احتمال افزایش آنها به ۱۸ نفر وجود دارد.

هم اکنون از ساعت‌ها قبل درگیری در راسک به اتمام رسیده و ساختمان دریابانی چابهار نیز در حال پاکسازی بوده؛ اوضاع امنیتی در چابهار و راسک به صورت عادی تداوم دارد و مشکلی وجود ندارد.

تا این لحظه اسامی شهید محسن حسن نژاد، حسین انتظاریان و حسین سرسنگی از پاسداران سپاه الغدیر استان یزد، جواد جهان بیگی از کارکنان هنگ مرزی جکیگور،محسن حسین نیا از پایگاه دریابانی چابهار، شهید عباسعلی میر و شهید مسلم کریمی از کارکنان انتظامی چابهار مشخص شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *