بیوگرافی شهید محسن حسین نیا (چابهار) و همسر و فرزندان

بیوگرافی شهید محسن حسین نیا (چابهار) و همسر و فرزندان +عکس

بیوگرافی شهید محسن حسین نیا (چابهار)

 شهید محسن حسین نیا مرزبان نیروی انتظامی بوده که در پایگاه دریابانی چابهار خدمت میکرد و در 16 فروردین 1403 مورد حمله تروریستی جیش العدل قرار گرفت و به شهادت رسید.

شهید محسن حسین نیا از مداحان اهل بیت نیز بود که سالها در مراسم مذهبی مداحی میکرد.

بیوگرافی شهید امیر محسن حسن نژاد +ماجرای شهادت

ماجرای شهادت

در ساعت ۱۰ شامگاه چهارشنبه نیروهای گروهک تروریستی جیش الظلم به چند مقرهای نظامی در شهرستانهی چابهار و راسک حمله تروریستی کردند.

جیش‌العدل یک گروه شبه‌نظامی در استان سیستان و بلوچستان ایران است که با نظام جمهوری اسلامی ایران به مبارزه مسلحانه می‌پردازد. این گروه توسط ایران، ایالات متحده آمریکا، ژاپن و نیوزیلند به عنوان یک گروه تروریستی شناخته شده که مسئول چندین حمله و آدم‌ربایی علیه افراد نظامی و غیرنظامی ایرانی است.

وی بیان کرد: طی این حملات، متأسفانه سه نفر از نیروی‌های نظامی شهید شده و تعدادی از تروریست‌ها نیز به هلاکت رسیده‌اند.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با آمادگی که نیروهای نظامی و انتظامی داشتند با مهاجمان برخورد شده و تعدادی از این مهاجمان کشته و زخمی شدند.

منابع خبری از پایان تیراندازی‌ها در راسک و آغاز عملیات پاکسازی در منطقه خبر داده‌اند.

از نیمه شب گذشته که عملیات تروریست‌ها در سپاه شهرستانی چابهار و راسک، دریابانی و کلانتری ۱۱ شروع شد، اقدامات اساسی توسط نیروهای نیروی زمینی و فراجا در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده نیروی زمینی سپاه ادامه داد: در چابهار نیز ۲ منطقه سپاه، دریابانی و کلانتری ۱۱ مورد هدف گروهک‌های تروریستی بودند که تروریست‌ها با ورود به ساختمان فنی حرفه‌ای روبروی مقر سپاه و اجبار خدمه برای ورود اقدام کرده و نیت آنها این بود که اول نگهبان‌ها را مورد هدف قرار دهند در این رابطه هفت نفر تروریست که در این عملیات شرکت داشتند پنج نفر داخل ساختمان کشته و جلیقه‌های انتحاری‌شان منفجر شد.

وی اظهار کرد: در دریابانی و کلانتری ۱۱ چابهار نیز یک ساختمان مشرف بود که آخر شب از طریق مغازه‌های طبقه همکف تروریست‌ها وارد ساختمان چهار طبقه شده، سه نفر داخل دریابانی رفتند و کشته شدند هر سه دارای جلیقه انتحاری بودند.

سردار پاکپور گفت: اکنون یکی از مشکلاتی که داشتیم گروگان‌ها بودند که با ورود نیروها رها یافتند و واحدهای ویژه در حال پاکسازی منطقه هستند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

2 نظر

  1. شهادت گوارای وجودش ،دلاور مرد مازندرانی

  2. خوش به سعادتت دلاور مرد…..آیه ۱۶۹ سوره مبارکه آل عمران مصداق این بزرگواران هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *