بیوگرافی شیبا نوروزی همسر ایمان قیاسی + ماجرای ازدواج و اینستاگرام

شیبا نوروزی همسر ایمان قیاسی مجری پشت صحنه برنامه عصر جدید کیست ؟ +بیوگرافی همسر ایمان قیاسی را به همراه ماجرای آشنایی و ازدواج ایشان را در ادامه به همراه تصاویر شخصی در این بخش از مجله شبونه مشاهده کنید.

بیوگرافی شیبا نوروزی

ایشان از مدیران و کارآفرینان برتر کشورمان بوده که تا به حال در زمینه تولید محصولات لبنی فعالیت های زیادی انجام داده است.

بیوگرافی شیبا نوروزی همسر ایمان قیاسی + ماجرای ازدواج و اینستاگرام

او رییس کارخانه جلگه کویر میباشد این کارخانه در زمینه تولید محصولات لبنی فعالیت دارد .

این خانم سال گذشته با آقای ایمان قیاسی ازدواج کرده است.

ایمان قیاسی خواننده پاپ بوده که در سالهای اخیر به عنوان مجری پشت صحنه برنامه عصر جدید به شهرت رسیده است او از دوستان قدیمی احسان علیخانی محسوب میشود.

همچنین در برنامه پر مخاطب ماه عسل در سال ۹۳ تیتراژ های این برنامه را خواند  و در قسمت فصل اول عصر جدید به عنوان مجری فعالیت خود را آغاز کرد و باعث شد به اوج شهرت برسد و فعالیت خود را در این عرصه ادامه دهد .

بیوگرافی شیبا نوروزی همسر ایمان قیاسی + ماجرای ازدواج و اینستاگرام

ماجرای ازدواج ایمان قیاسی

چند روز پیش احسان علیخانی مجری برنامه عصر جدید در پست اینستاگرامی خود خبر ازدواج ایمان قیاسی یکی از مجریان عصر جدید را رسانه ای کرد و در پی این پست به او تبریک گفت لازم به ذکر است که آقای ایمان قیاسی در سومین روز از خرداد ماه سال ۶۲ در شهر تهران دیده به جهان گشوده است وی دارای مدرک فارغ التحصیلی رشته موسیقی میباشد

پیج اینستاگرام شیبا نوروزی

در اینستاگرامی پیجی با نام ایشان یافت نشد اگر از پیج اینستاگرام شیبا نوروزی اطلاعی دارید در قسمت دیدگاه پایین همین صفحه به ما اطلاع دهید تا پیج اصلی وی را معرفی کنیم

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.