بیوگرافی صدیف بدری نماینده مجلس اردبیل کیست و سوابق و عکس

بیوگرافی صدیف بدری نماینده مجلس اردبیل کیست و سوابق و عکس

بیوگرافی صدیف بدری نماینده مجلس اردبیل

صدیف بدری نماینده مجلس اردبیل و نمین و نیر متولد 1 شهریور ماه 1351 در روستای ایلخچی سفلی از توابع شهرستان گرمی میباشد.

او سابقه عضویت در سازمان نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی، عضویت در هیات مدیره و دبیری این سازمان را نیز برعهده داشته است. بدری پس از 12 سال فعالیت در تبریز به از سوی اعضای شورای اسلامی شهر گرمی به عنوان شهردار گرمی انتخاب شد. او پس از گذشت 7 ماه از این سمت استعفا داده و به عنوان معاون شهرسازی و معماری شهرداری اردبیل منصوب شد.

بیوگرافی صدیف بدری نماینده مجلس اردبیل کیست و سوابق و عکس

صدیف بدری کیست و کجاست

صدیف بدری نماینده مجلس اردبیل و نمین و نیر متولد 1 شهریور ماه 1351 در روستای ایلخچی سفلی از توابع شهرستان گرمی میباشد. تحصیلات ابتدایی را در زادگاهش و راهنمایی و متوسطه را در شهرگرمی به پایان رسانید و در سال ۱۳۶۹ موفق به اخذ دیپلم در رشته ریاضی و فیزیک گردید .با شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۶۹، در رشته مهندسی عمران دانشگاه امام حسین(ع) تهران پذیرفته شده و در سال ۱۳۷۴ با معدل عالی از آن دانشگاه فارغ التحصیل گردید.

سپس در همان سال در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شده ودر سال ۱۳۷۷ موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران- سازه با معدل عالی از دانشگاه تبریز گردید.

بیوگرافی فاطمه محمد بیگی نماینده مجلس قزوین +عکس و سوابق

سوابق

از سال ۱۳۷۹ به مدت ۳ سال به عنوان معاون معماری و شهرسازی شهرداری منطقه ۲ کلانشهر تبریز فعالیت نمود و همزمان با پست های کلیدی فوق الذکر به عنوان عضو سازمان نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی و عضو هیات مدیره و دبیر سازمان مذکور نقش موثری ایفا نمود.

وی پس از استعفا، به سمت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اردبیل منصوب گردید.با گذشت حدود یکسال، بعنوان مدیر کل اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل منصوب شد. در طول تصدی این پست،به اجراء و تکمیل پروژه های تجهیز و نوسازی مدارس استان پرداخت و کارنامه قابل قبولی داشت.
سپس بعنوان رئیس سازمان مسکن و شهرسازی استان اردبیل منصوب گردیده و خدمات موثر زیادی در حوزه عمرانی و شهرسازی شهرهای استان ارائه داد و بمدت بیش از یکسال نقش موثری ایفا نمود.

با گذشت حدود ۱۲ سال فعالیت موثر و مناسب درکلانشهر تبریز، از سوی اعضای محترم شورای اسلامی شهر گرمی ، بعنوان شهردار گرمی انتخاب گردید.اما پس از حدود هفت ماه فعالیت در این سمت، بنا به دلایلی که بعدها در نشریه “یاشیل مغان” اندکی راجع به آن توضیح داد، استعفای خود را تقدیم شورا نموده و از ادامه خدمت در کسوت شهرداری گرمی انصراف داد.

در اردیبهشت سال ۹۲ بعنوان شهردار برتر ایران انتخاب گردید و در همان سال بعنوان مدیر نقدپذیر کشور انتخاب شد. باتوجه به خدمات عمرانی و فرهنگی مناسب ایشان، اعضای محترم شورای اسلامی شهر اردبیل برای باردوم ایشان را باقاطعیت آراء( یازده رای از سیزده رای) مجددا بعنوان شهردار در شهریورماه سال ۹۲ انتخاب نمودند . که در مجموع ایشان بمدت چهار سال در شهر اردبیل بعنوان کلیددار شهر مشغول خدمات فراوانی شدند .

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *