بیوگرافی طیب پیشداد زندگی پس از زندگی کیست +فیلم تجربه مرگ

بیوگرافی طیب پیشداد زندگی پس از زندگی کیست +فیلم تجربه مرگ

طیب پیشداد مهمان برنامه زندگی پس از زندگی قسمت پنجم فصل ۵ در ۲۵ اسفند بود.

بیوگرافی طیب پیشداد زندگی پس از زندگی کیست

طیب پیشداد متولد 28 آبان 1371 در خرم آباد بزرگ شده دارای سه فرزند که دو فرزند اول او دوقلو است ایلیا النا و محمدعلی میباشد و یک فرزند تو راهی دارد او در سال 1400 برای عمل جراحی مفصل پا به بیمارستان رفته که بعد از بیهوشی روح از بدنش جدا شده است و عالم برزخ را دیده است.

او میگوید به محض اینکه من را بی هوش کردند خود را بالای بیمارستان دیدم که همه چیز را میدیدم حتی پشت سرم را هم میدیدم! و همان لحظه حتی اتاق عمل را هم میدیدم و در حال دیدن عمل جراحی خودم بودم که پزشکان در حال جراحی پایم بودند.

بیوگرافی طیب پیشداد زندگی پس از زندگی کیست +فیلم تجربه مرگ

حضور در برنامه زندگی پس از زندگی

طیب پیشداد به برنامه زندگی پس از زندگی حضور پیدا کرد و همه خاطرات و اتفاقاتی که برایش در زمان خارج شدن روحش دیده بود را بیان کرد که برای مردم بسیال جالب و عجیب بود.

فیلم کامل صحبت های طیب پیشداد درباره مرگش را در زیر مشاهده نمایید.

https://telewebion.com/live/tv4?e=0xc065da3

زندگی پس از زندگی یک برنامه عرفانی بوده که مهمان آن را افرادی که مرگ را تجربه کرده اند میباشد.

قسمت اول برنامه زندگی پس از زندگی از شامگاه دوشنبه _بیست‌ویکم اسفند ۱۴۰۲_ آغاز شد و تداخل زمان پخش این برنامه پرمخاطب با سایر ویژه‌برنامه افطار موجب شد که مدیران سیما ساعت پخش جدیدی را برای آن در نظر بگیرند، بنابراین فصل پنجم «زندگی پس از زندگی» حالا هم‌زمان با سریال‌های مناسبتی رمضان پخش می‌شود و باید با مجموعه‌های نمایشی رقابت کند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *