بیوگرافی عابد اکبری سرباز راهور + اینستاگرام

بیوگرافی عابد اکبری سرباز راهور + اینستاگرام و جزئیات سیلی خوردن از نماینده مجلس را در این صفحه ببینید.

بیوگرافی عابد اکبری سرباز راهور

این پسر جوان 22 سال سن دارد و در حالی که 6 ماه از خدمت سربازی اش را سپری میکرد در محله دروازه دولت جلوی خودروی علی اصغر عنابستانی نماینده مجلس سبزوار را میگیرد چرا که این خودرو تخلف کرده و از قسمت مخصوص اتوبوس رانی حرکت میکرده است .

بیوگرافی عابد اکبری سرباز راهور + اینستاگرام

نماینده مجلس از این رفتار سرباز ناراحت و عصبانی شده و از خودرو بیرون می اید و یک سیلی به سرباز میزند که این سیلی با واکنش های بسیار زیادی حاضران در صحنه موجه میشود.

هرچند که آقای نماینده سیلی زدن را انکار کرده است اما فیلم دوربین مداربسته موجود در دروازه دولت این صحنه را ضبط کرده است.

علی اکبری، پدر این سرباز گفته است که حرفی با نماینده مجلس ندارم، فقط برایش متاسفم . برخی گفتند پیگیر ماجرا نشوید، شاید مشکلی برایتان رخ بدهد

مادر سربازی که سیلی خورد: شبی که این خبر را شنیدم از غصه نتوانستم بخوابم/به پسرم افتخار می‌کنم

مادر سرباز راهوری که گفته شده از نماینده مجلس سیلی خورده است:
🔹من به کار پسرم که برای اجرای قانون جلوی تخلف را گرفته و در این راه سیلی هم خورده است افتخار می‌کنم اما شبی که این خبر را شنیدم از غصه نتوانستم بخوابم.

چون گوشی مدرن ندارم خبر سیلی خوردن فرزندم را یکی از بستگان که در فضای مجازی دیده بود به من اطلاع داد. پسرم عابد، چون می‌دانست از کتک خوردنش ناراحت می‌شوم از این اتفاق چیزی به من و پدرش نگفته بود.

این مادر آملی که به عنوان راننده سرویس مدارس فعالیت می‌کرد و حالا به دلیل شیوع کرونا بیکار شده است در انتها گفت:
🔹اگر یک ملت هم از پسرم حمایت کنند، باز کسی باید مادر باشد تا بتواند درد کتک خوردن فرزندش را در شهر غریب درک کند./باشگاه خبرنگاران

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *