بیوگرافی علیرضا آرامی امام جمعه گرمسار کیست + سوابق و عکس

بیوگرافی علیرضا آرامی امام جمعه گرمسار کیست + سوابق و عکس

بیوگرافی علیرضا آرامی امام جمعه گرمسار

حجت‌الاسلام علیرضا آرامی امام جمعه گرمسار یکی از مبلغان دینی حوزه علمیه قم بوده است که در ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ بع عنوان امام جمعه گرمسار مشغول به کار شد.

اظهارات

امام جمعه گرمسار با بیان اینکه ورود دختران به ورزشگاه‌ها کرامت انسانی آن‌ها نیست، گفت: آیا کرامت دختران ما این است که در ورزشگاه‌ها و پای مسابقه فوتبال بیایند و حرف زشت بشنوند؟

حجت الاسلام علیرضا آرامی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گرمسار در مصلای نماز جمعه گرمسار ضمن بیان اینکه اگر مسئولان ما متقی باشند وقتی می‌فهمند که تصمیمی که گرفته‌اند اشتباه است، آن را اصلاح می‌کنند، تاکید کرد: اگر مسئولی از راه اشتباه بازنگردد و تصمیمات اشتباه خود را اصلاح نکند اهل جهنم است.

همچنین ببینید

بیوگرافی اصغر دهقان دولتی امام جمعه بلوک

بیوگرافی لطف‌ الله دژکام امام جمعه شیراز

وی با بیان اینکه اگر مدیری بر تصمیم اشتباهش بماند باتقوا نیست، افزود: با تقوا کسی است که اشتباه خودش را جبران می‌کند.

امام جمعه گرمسار ادامه داد: اگر مسئولی در جریان حجاب و عفاف جامعه کوتاهی کرد و باعث شد که وضعیت عفاف و حجاب جامعه به اینجا برسد، فهمید اشتباه رفته باید امروز جبران کند و حتی معذرت خواهی کند و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی توبه کند.

آرامی با بیان اینکه اگر مسئولی فهمید که ورود دختران به ورزشگاه‌ها و پای فوتبال‌ها اشتباه بوده و مفسده داشته، باید جبران کند، گفت: اگر مدیران این را جبران نکنند، بی‌تقوا هستند و اهل جهنم؛

وی با اشاره به دهه کرامت و روز دختر گفت: باید امروز بدانیم که کرامت دختران ما به چیست؟ آیا اسلام کرامت دختر را به این می‌داند که در ورزشگاه حاضر شده و حرف زشت بزند؟ و حرف زشت بشنود؟ آیا این کرامت اسلامی دختران است؟ این کرامت زنان و دختران ما نیست.

حجت الاسلام علیرضا آرامی روز یکشنبه در آیین مجازی افتتاح طرح‌های شهرستان گرمسار به مناسبت هفته دولت ابراز داشت: از دیدگاه پیامبر اکرم (ص)، با فضیلت‌ترین افراد کسانی هستند که بیشترین نفع را به مردم برسانند و حضور در بدنه دولت فرصت مغتنمی برای خدمت‌رسانی و تحقق این سخن حضرت محمد (ص) است.

وی افزود: تقارن هفته دولت با رای اعتماد مجلس به کابینه و آغاز به کار دولت جدید را می‌توان به فال نیک گرفت و امید است با حضور افراد تازه نفس در دولت، مشکلات مردم رفع شود.

امام جمعه گرمسار گفت: مسئولان دولتی در کشور و شهرستان گرمسار در سال‌های اخیر پاکدست، جهادی و خدمتگزار بودند و با وجود تحریم‌ها در حد توان خدمتگزاری کردند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *