بیوگرافی علیرضا بمبئی شناگر کیست و ماجرای غرق شدن و فوت

بیوگرافی علیرضا بمبئی شناگر کیست و ماجرای غرق شدن و فوت

بیوگرافی علیرضا بمبئی شناگر کیست

علیرضا بمبئی متولد دهه هفتاد بوده که  در رشته شنا به صورت حرفه ای فعالیت داشت اما در 29 بهمن 1402 به علت بیماری زمینه ای در استخر تشنج کرده و متاسفانه فوت کرد.

ماجرای فوت

درباره مرگ ایشان گفته میشود علیرضا بمبئی در حال شنا استخر مجموعه ورزشی انقلاب بود که اما ظاهرا درون آب دچار تشنج میشود شاهدان حاضر در استخر اطلاع دادند افرادی که به عنوان غریق نجات در این استخر فعالیت می کردند در آن دقایق در سالن حضور نداشتند ولی بعد از چند دقیقه وقتی به صحنه رسیدند این فرد از حال رفته بود. با این حال بعد از رسیدن اورژانس هم شرایط تغییر نکرد و فرد مورد نظر جان به جان آفرین تسلیم کرد.

«محمد محمدی» مدیر مجموعه ورزشی انقلاب تهران درباره فوت یک نفر در استخر آفتاب مجموعه انقلاب به تسنیم گفت: ابتدا به خانواده‌ این عزیز تسلیت می‌گویم. واقعاً روز ناراحت‌کننده‌ای برای ما بود. ساعت 9:30 صبح این خبر به ما داده شد و در استخر حاضر شدیم و پیگیری کردیم. گزارش اولیه الآن به دست ما رسیده است.

داشتی وا دادیمدیر مجموعه انقلاب با بیان اینکه این استخر در اختیار بخش خصوصی است، تصریح کرد: در مجموعه ما همکاران هر ماهه تمام مدارک مانند بیمه و تجهیزات را چک می‌کنند. استخر آفتاب جزو استخرهای خوب تهران است و همیشه موارد ایمنی را رعایت می‌کند. اتفاق امروز همه را متأثر کرد.

محمدی در واکنش به این شایعه که غریق نجات‌ها در محل وقوع حادثه حضور نداشتند، به تسنیم گفت: غریق نجات‌ها حضور داشتند. ضمن اینکه او شناگر حرفه‌ای بود. در مجموعه آفتاب چند استخر داریم که یکی از آنها برای حرفه‌ای‌ها است. این فرد هم در همان مجموعه حرفه‌ای حضور داشته اما چون تشنج زیر آب اتفاق افتاد احیا جواب نداد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *