بیوگرافی علي قلي زاده و همسرش یاسمن فرمانی

بیوگرافی علی قلی‌ زاده فوتبالیست + عکس اینستاگرام علی قلی زاده و علت خط خوردن از تیم ملی و سن و عکس شخصی و اینستاگرام و ازدواج و همسر و محل زندگی و سوابق قوتبالی و تیم فعلی را در مجله شبونه مشاهده کنید.

علی قلی‌ زاده فوتبالیست | بیوگرافی علي قلي زاده و همسرش یاسمن فرمانی

بیوگرافی علی قلی‌ زاده فوتبالیست

فوتبالیست ایرانی در ۲۰ اسفند ۱۳۷۴ در تهران به دنیا آمده و اصالتا اردبیلی است و پست مهاجم توپ می زند و تیم فعلی او شارلوا بلژیک در لیگ برتر می باشد.

باشگاه ها و سوابق ورزشی

در بیوگرافی علی قلی زاده میخوانیم از ده سالگی با تیم سایپا با زیر نونهالان شروع کرده و در گروه های بی و سی این باشگاه توپ زده است.

علی قلی‌ زاده فوتبالیست | بیوگرافی علي قلي زاده و همسرش یاسمن فرمانی

از جمله تیم ها و باشگاه هایی که حضور داشته سایپا در رده های مختلف و باشگاه شارلوا در بلژیک از سال ۲۰۱۸، تیم ملی نوجوانان و جوانان و تیم امید از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ در تیم ملی نوجوانان ایران می باشد.

ازدواج با یاسمن فرمانی

علی قلی زاده سال گذشته با خانم یاسمن فرمانی ازدواج کرد.

این خانم عضو تیم بانوان ملوان میباشد که در لیگ برتر بانوان کشورمان بازی میکرد البته به نظر میرسد خانم یاسمن فرمانی بعد از ازدواج از دنیای فوتبال کناره گیری کرده است.

علی قلی‌ زاده فوتبالیست | عکس و تصاویر علي قلي زاده و همسرش یاسمن فرمانی

ماجرای آشنایی و ازدواج

در شبکه های اجتماعی نوشته شده که آقای قلی زاده برای توضیحات فنی به تیم بانوان ملوان دعوت مشود و برای انها در کلاسی توضیحاتی را ارائه میدهد که در نهایت اشنایی انها را به وجود می اورد.

عکس علی قلی‌ زاده بازیکن سپاهان اصفهان

در بیوگرافی علی قلی زاده می خوانیم درخشش او در تیم ملی جوانان و نوجوانان با به ثمر رساندن ۳ گل در شش بازی نظر مربیان خارجی و سرمربی تیم ملی را به خود جلب کرده و برای حضور در تیم ملی دعوت شد ، اما در لیست نهایی به دلیل مصدومیت نامش خط خورده و همراه ملی پوشان نخواهد بود

همچنین ببینید:

وی با جلب نظر مربیان بلژیکی اکنون در لیگ برتر در تیم مطرح و بزرگ شارلوا بازی میکند و یکی از مهاجمان مطرح این تیم می باشد.
او به عنوان پدیده لیگ برتر نامیده شده است.

پدر و برادر فوتبالیست

پدرش از فوتبالیست های قدیمی بوده که در تیم راه‌ آهن بازی با شماره یازده می کرده و وی نیز شماره یازده پدر را برای پیراهنش انتخاب کرده است.
برادرش نیز در باشگاه استقلال اهواز توپ زده که به دلیل مصدومیت از ناحیه پا فوتبال را کنار گذاشت.

عک دوران کودکی و بچگی علی قلی‌ زاده فوتبالیست و بازیکن تیم ملی ایران

از سیر تا پیاز علی قلی زاده

علی قلی زاده یکی از فوتبالیست های سرشناس جوان و با استعداد فوتبالی کشورمان بوده که سوابق زیادی در تیم های ملی کشورمان در رده های سنی مختلف دارد و با حضورش در تیم ملی توانسته عملکرد قابل قبولی را از خود به جای بگذارد

این فوتبالیست مطرح در بیستم اسفندماه ۱۳۷۴ در شهر تهران چشم به جهان گشوده است

فوتبالش را در تیم جوانان سایپا در سال ۲۰۰۷ آغاز کرد و در رده جوانان موفق شد نشان بدهد که یک سر و گردن از سایر بازیکنان هم قد و قواره خود بالاتر است

تصاویر و عکس های دو نفره علی قلی‌ زاده و همسرش یاسمن فرمانی

علی قلی زاده در همان سال به عنوان بهترین بازیکن تیم جوانان سایپا انتخاب شد و موفق شد سه سال بعد در حالی که هنوز در سن نوجوانی به سر می برد به تیم اصلی سایپا بیاید

درخشش با تیم ساپیا

در سال ۲۰۱۳ کادر فنی سایپا تصمیم گرفت که او را وارد ترکیب تیم اصلی کند و در پست مهاجم به یکی از بهترین های سایپا تبدیل شد.

به گونه‌ای که حتی مسئولان تیم‌های ملی ایران از او برای تیم نوجوانان و جوانان و امید ایران استفاده کردند.

عکس خوشحالی علی قلی‌ زاده برای پروفایل

حضور علی قلی زاده در رده های مختلف تیم ملی

در سال ۲۰۱۰ برای تیم ملی نوجوانان ایران بازی کرد و بعد از ۱۳ بازی ۴ گل را به ثمر رساند

و سپس تیم جوانان کشورمان او را دعوت کرد و در دو بازی یک گل را به ثمر رساند

در سال ۲۰۱۸ و در رقابت های مقدماتی جام جهانی یکی از بازیکنان تیم ملی بزرگسالان بود که به دعوت کارلوس کی روش به تیم ملی پیوست

علی قلی‌ زاده فوتبالیست | بیوگرافی علي قلي زاده و همسرش یاسمن فرمانی

حضور در جام جهانی

بیوگرافی علی قلی‌ زاده توانست نظر کارلوس کی‌روش سرمربی وقت تیم ملی ایران را برای حضور در ترکیب ۲۳ نفره ایران برای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به خود جلب کند.

و به همین دلیل در اردوی تیم ملی حضور داشت و توانست در رقابت های جام جهانی 2018 بر روی نیمکت تیم ملی بنشیند.

در مجموع ۶ بازی دوستانه را برای تیم ملی ایران انجام داده و ۳ گل را هم به ثمر رسانده

عکس کودکی علی قلی‌ زاده و پدرش

پدیده لیگ برتر

در سال ۱۳۹۶ و ۹۷ به عنوان پدیده لیگ برتر کشورمان انتخاب شد.

 

لژیونر شدن در لیگ بلژیک

در سال ۱۳۹۷ مسئولان باشگاه شارلوا که در لیگ برتر بلژیک حضور دارند علی قلی زاده را به خدمت گرفتند تا برای اولین بار تجربه لژیونر بودن را آن هم در اروپا تجربه کند.

عکس کودکی علی قلی‌ زاده و برادرش

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *