بیوگرافی علی لندی نوجوان 15 ساله ایذه ای فداکار کیست +عکس و اینستاگرام

تاریخ انتشار 25 شهریور 1400 – زمان مطالعه 2 دقیقه

بیوگرافی علی لندی نوجوان 15 ساله ایذه ای فداکار کیست +عکس و اینستاگرام و ماجرای سوختگی او را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

مسئول فنی بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم (ع) اصفهان، در گفت‌وگو با خبرنگار مهر ضمن تائید خبر فوت علی لندی نوجوان ایذه‌ای اظهار داشت: متأسفانه این نوجوان فداکار شب گذشته در بیمارستان جان باخت.

فریدون عابدینی، با بیان اینکه این نوجوان دارای ۷۰ درصد سوختگی عمیق و ۲۰ درصد سوختگی قابل درمان بود، افزود: وی را ۲۴ ساعت پس از سوختگی از بیمارستان طالقانی اهواز به اصفهان منتقل کردند.

مسئول فنی بیمارستان امام موسی کاظم (ع) با بیان اینکه این نوجوان یک هفته در این بیمارستان تحت درمان بوده است، گفت: شهروندان باید توجه داشته باشند که سوختگی شوخی بردار نیست و افرادی بوده‌اند که در حین مراجعه به بیمارستان حال عمومی خوبی داشته‌اند اما به دلیل درصد بالای سوختگی و عفونت شدید کمتر از هشت ساعت جان خود را از دست داده‌اند.

بیوگرافی علی لندی نوجوان 15 ساله ایذه ای فداکار کیست +عکس و اینستاگرام

بیوگرافی علی لندی

علی لندی نوجوان ۱۵ ساله اهل ایذه استان خوزستان که روز گذشته فداکاری او باعث شد بسیاری از رسانه های کشورمان از او تقدیر به عمل آورند.

ماجرای فداکاری

این نوجوان ۱۵ ساله صدای انفجار یک خانه را می‌شنود از خانه بیرون می‌آید و متوجه می‌شود که یک پیرزن و پیرمرد به دلیل انفجار پیک نیک در خانه شان دچار آتش سوزی شده و برای نجات آنها وارد خانه میشود

بیوگرافی علی لندی نوجوان 15 ساله ایذه ای فداکار کیست +عکس و اینستاگرام

علی لندی نوجوان ۱۵ ساله وارد خانه شد تا پیرزن را نجات بدهد ما متاسفانه خودش دچار آتش سوزی شدید شد

بعد از انتقال به بیمارستان اهواز به دلیل سوختگی شدید که ۹۱ درصد سوختگی دچار شده بود

بیوگرافی علی لندی نوجوان 15 ساله ایذه ای فداکار کیست +عکس و اینستاگرام

عموی علی می‌گوید که او دچار ۹۱ درصد سوختگی شده اما با این حال میگوید که اگر شخص دیگری به جای من بود همین کار را می‌کرد و اگر دوباره چه اتفاقی بیفتد باز هم همین کار را انجام خواهم داد. این نوجوان ۱۵ ساله و ایثار را به همه ما آموخت.

خانواده

علی لندی یک برادر ۱۷ ساله و خواهر ۸ ساله نیز دارد پدر و مادر او میگوید که پسرم برای نجات همسایه دست به فداکاری زد او توانست که چند نفر را از ساختمان بیرون بیاورد پسر من یک قهرمان است که تقدیرش اینگونه بوده است

بیوگرافی علی لندی نوجوان 15 ساله ایذه ای فداکار کیست +عکس و اینستاگرام

پدر علی کارمند اداره اصناف است که چند روزی به دلیل بستری شدن پسرش در بیمارستان هزینه های زیادی را تقبل کرده و حالا در شبکه‌های اجتماعی پویشی به راه افتاده و کاربران از مسئولان می‌خواهند که به پدر علی لندی کمک مالی شود

با ۹۱ درصد سوختگی ابتدا به بیمارستان سوانح سوختگی طالقانی اهواز و پس از آن به بیمارستان سوانح سوختگی حضرت امام موسی کاظم اصفهان اعزام شد که متاسفانه تا کنون در بخش بستری و در انتظار تخت خالی ای سی یو می باشد. اقدام علی پانزده ساله برای نجات دو زن گرفتار در آتش علاوه بر اینکه اوج شجاعت، جسارت و غیرت نوجوانی بزرگ زاد را نشان می دهد، می تواند داستانی باشد برای نسل جوان جامعه ما و نیز تلنگری به جامعه که چگونه می توان مرد بود. علی لندی قهرمان دهه هشتادی کیست + ماجرای آتش سوزی!

علی لدی درگذشت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *