بیوگرافی غلامرضا بهروان رئیس سابق سازمان لیگ کیست +علت فوت

بیوگرافی غلامرضا بهروان رئیس سابق سازمان لیگ کیست +علت فوت

بیوگرافی غلامرضا بهروان رئیس سابق سازمان لیگ کیست

غلامرضا بهروان متولد 21 مردادماه سال 1329 صادره از ساری اهل مازندران بوده و رئیس سابق هیات فوتبال استان مازندران و سازمان لیگ ایران بوده است که در 17 یهمن 1402 بر اثر ایست قلبی درگذست وی دارای لیسانس رشته منابع طبیعیو فوق لیسانس مدیریت منایع انسانی  میباشد.

بیوگرافی غلامرضا بهروان رئیس سابق سازمان لیگ کیست +علت فوت

سوابق

غلامرضا بهروان در سال 1344 فوتبال را آغاز کرد و به مدت 13 سال در تیم های مختلف جام تخت جمشید بازی کرد و در سال 1357 و با وقوع انقلاب به سوی داوری رفت و کار داوری را آغاز نمود.

بهروان مدرس و ناظر داوری در لیگ برتر است و مدیریت فوتبال پیشرفته را تدریس می کند.

از سوابق غلامرضا بهروان می توان به ریاست کمیته های داوران و مسابقات،دبیری و ریاست هیات فوتبال مازندران، نایب رئیس کمیته داوران، عضو هیات رئیسه و بازرس سازمان لیگ برتر، رئیس سازمان لیگ آزادگان، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و سرپرستی سازمان لیگ برتر اشاره کرد.

بیوگرافی غلامرضا بهروان رئیس سابق سازمان لیگ کیست +علت فوت

درگذشت و علت فوت

غلامرضا بهروان علت ایست قلبی درگذشت او در حالی که در خانه بود در بامداد 17 بهمن 1402 دچار ایست قلبی شده فوت کرد.

مراسم تشییع ایشان قرار است که فردا برگزار شود که در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در این صفحه درج خواهد شد.

همایش نکوداشت پیشکسوتان فوتبال مازندران  با حضور ستاره‌ها، اسطوره‌ها و مسئولان فوتبال کشور در بهشهر برگزار شد و با اهدای لوح و هدایایی از تلاش‌ها و زحمات چندین ساله غلامرضا بهروان تقدیر شد.

عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران در این آئین، ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله بهروان در فوتبال، گفت: خدمات شایان مهندس بهروان در فوتبال غیر قابل انکار است.

او خواستار توجه ویژه هیات‌های ورزشی به پیشکسوتان شد و افزود: هیات‌های ورزشی باید توجه و استفاده از موسپیدان و خاک خورده‌های ورزش را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند تا از تجربیات گرانبهای این عزیزان در جهت پیشرفت رشته‌های خود استفاده کنند.

بیوگرافی غلامرضا بهروان رئیس سابق سازمان لیگ کیست +علت فوت

عالیشان همچنین از تشکیل کارگروه ویژه پیشکسوتان در اداره کل ورزش و جوانان خبر داد و گفت: پیشنهاد دادیم که جمعی از نخبگان و پیشکسوتان رشته‌های مختلف را در قالب کارگروه دور هم جمع کنیم تا از نظرات و تجربیات چندین ساله این عزیزان در پیشرفت هرچه بیشتر ورزش مازندران کمک بگیریم.

در حاشیه این آئین نیز عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران، غلامرضا بهروان را به عنوان مشاور امور ورزشی ویژه حوزه فوتبال در اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران معرفی کرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *