بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول و همسرش +اینستاگرام و عکس

بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول و همسرش کیست +اینستاگرام و عکس

فاطمه حمامی کیست

فاطمه حمامی نصرآبادی دختر نقاش معلول اهل کاشان بوده که 35 سال سن دارد و دارای 80 درصد معلولیت است او با استفاده از انگشتان پاهایش نقاشی میکشد که یک استعداد بی نظر محسوب میشود فاطمه حمامی در حین تولد به علت نرسیدن اکسیژن دچار معلولیت شده است بعد از کشیدن چهره مسی ، رونالدو ، آنتوان گریزمان و ارسال آنها از طریق دوستی به فدراسیون فوتبال اسپانیا ، لالیگا نیز در جواب با انتشار بیانیه ای در اینستاگرام از او تقدیر کرد در ادامه سایت شبونه به بیوگرافی فاطمه حمامی نصرابادی و همسرش و فرزندان و سوابق و ناگفته های زندگی او میپردازیم.

دیدار با رونالدو

فاطمه حمامی در 28 شهریور 1402 زمانی که تیم النصر به ایران امد موفق شد با کریستیانو رونالدو دیدار کند او میگوید وقتی رونالدو نقاشی که به او هدیه دادم را دید اشک هایش جاری شد و از اینکه توانستم با انگشتان پاهایم نقاشی او را بکشم از من قدردانی کرد و لباسش را امضا کرد و به من هدیه داد.

بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول و همسرش +اینستاگرام و عکس

بیوگرافی

فاطمه حمامی نصرآبادی متولد ۱۲ بهمن ۱۳۶۷ در سفیدشهر کاشان میباشد او زمان متولد میشود با خواهر دوقلویش به علت نرسیدن اکسیژن آسیب جدی میبینند فاطمه دچار 80 درصد معلولیت میشود.

خواهر دیگرش زهرا در سال 1397 به علت ایست قلبی فوت کرد.

فاطمه حمامی نقاش اهل ایران است. خانم حمامی از سال ۸۰ نقاشی می‌کند، ولی بعد از اینکه نقاشی رونالدو و مسی را کشید، مطرح شد و قبل از این کار کسی نمی‌دانست که چنین هنرمندی داریم. او به دلیل ناتوانی جسمی-حرکتی تصاویری از بازیکنان فوتبال و چهره های معروف هنری را با پاهایش نقاشی کرده‌است. او نمایشگاه‌هایی از آثارش در آران و بیدگل، کاشان و اصفهان برگزار کرده‌است. حساب رسمی لالیگا در توییتر از او به خاطر آثارش تشکر کرد. از طرف اتحادیه فوتبال لالیگا به بهانه تشکر بابت نقاشی‌های او لباس رسمی رئال مادرید به فاطمه اهدا شد. پیج معروف چهار سه سه هم در پستی به فاطمه پرداخت و او را به عنوان هنرمند برتر معرفی کرد

بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول و نقاشی رونالدو

تحصیلات

فاطمه حمامی دوران ابتدایی را در مدرسه گذراند اما مدارس از پذیرش او امتناع کردند و فاطمه ناچار شد که در خانه به کمک خانواده اش به تحصیل بپردازد.

نقاشی های حرفه ای با پا

فاطمه حمامی استعداد زیادی در کشیدن نقاشی دارد او زیر نظر استاد سعید بوجار آرانی نقاشی را اموخت و بیش از 20 سال به آموزش نقاشی پرداخت تا اینکه حالا با استفاده از پاهایش نقاشی های حرفه ای میکشد.

بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول و همسرش +اینستاگرام و عکس

سال‌ها قبل، یک طراح و نقاش به نام سعید بوجار آرانی، استعداد این دختر معلول را در بهزیستی کشف میی‌کند. و می‌کوشد بخشی از احساساتش را نثار او کند و با درک شرایط جسمانی و کشف استعداد ذاتی فاطمه، او را از انزوا رهایی بخشد و به بروز هنر و استعدادش سوق دهد. بوجار چند سالی فاصلۀ آران و بیدگل تا سفیدشهر را پیمود تا به فاطمه نقاشی بیاموزد.

اکنون نقاشی برای وی، پنجره‌ای است که با جهان اطراف مرتبطش می‌کند. خودش و نقاشی‌هایش هر جا که هستند با مردم حرف می‌زنند و آیه‌های تلاش و امید را زمزمه می‌کنند. نداشتن مداد رنگی ویژه معلولان، کمترین امکانات برای طراحی و نقاشی و مکانی برای برپایی نمایشگاه آثار نقاشی‌اش، از مشکلات فاطمه حمامی هنرمند معلول سفیدشهری است.

بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول و عکس نقاشی خامنه ای رهبر انقلاب

او با کشیدن نقاشی علی دایی به شهرت رسید و علی دایی عکس او را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که مورد توجه مردم و رسانه های دنیا قرار گرفت.

بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول و عکس رونالدو نقاشی

تقدیر سلمان خان و رونالدو

فاطمه حمامی با کشیدن نقاشی های رونالدو و سلمان خان به شهرت جهانی رسید چرا که هر کدام از انها نقاشی های فاطمه حمامی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشتند و از او تقدیر کردند.

بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول و همسرش +اینستاگرام و عکس

نمایشگاه ها

فاطمه حمامی میگوید در برج میلاد و ایستگاه امام خمینی(ره) مترو تهران ، خانه بروجردیها در کاشان و همچنین نمایشگاهی گروهی از آثار معلولان شهر آران وبیدگل، آثارش به نمایش در آمده است. در کنار منزل خود نیز نمایشگاه دائمی کوچکی برپا کرده ایم و در تلاش هستیم آن را گسترش دهیم اما متاسفانه به دلیل مشکلات مالی تا به امروز قادر به برپایی نمایشگاه در کشور های خارجی نبوده ایم.

بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول نقاشی عکس علی کریمی

علاقه به ورزش

فاطمه علاقه وافری به ورزش فوتبال دارد. دوست دارد مسئولان شرایط حضورش در ورزشگاه و تماشای بازی تیم ملی را برایش فراهم کنند. شدت علاقه اش به فوتبال سبب شد پرتره هایی از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی را به تصویر بکشد؛ سپس با کمک دوستان برای باشگاه لالیگا فرستاد. این عمل مورد تقدیر و تحسین قرار گرفت تا جایی که صفحه رسمی لالیگا در توئیتی با مضمون: ” فاطمه حمامی ثابت کرده که با استعداد، شجاعت و عزم، شما می توانید تقریبا بر هر مانعی غلبه کنید، سپاس فاطمه” از او تشکر کرد

همچنین ببینید:

بیوگرافی صدف بیوتی مدلینگ و همسرش + شغل و تحصیلات و خانواده.

هستی عابدی دختر بوکانی کیست برنده المپیاد هنری نقاشی آمریکا

بیوگرافی محمد محمدی طراح و نقاش +عکس و سوابق

بیوگرافی حسین والامنش نقاش و همسرش و پسرش +عکس و اینستاگرام

اتحادیه فوتبال لالیگا لباس رسمی رئال مادرید را با نام خودش، برایش فرستاد؛ بعدها گزارشات و مصاحبه‌های Elmundo اسپانیا و اسپوتینگ روسیه نیز بر شهرتش افزود. در کنار همه این اتفاقات فاطمه توسط پروفسور یانگ هون کواک کره‌ای به عضویت افتخاری سازمان شهروندان جهانی نایل شد.

بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول و همسرش +اینستاگرام و عکس خندوانه رامبد جوان

پیج اینستاگرام فاطمه حمامی

instagram.com/fatemehamami

همسرش

فاطمه حمامی متاهل بوده و دارای یک فرزند میباشد که او هم علاقه زیادی به نقاشی دارد.

بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول نقاشی عکس علی دایی

مصاحبه فاطمه حمامی

به خاطر اینکه معلولیت ۸۵ درصدی جسمانی که وی را محدود نموده است نقاشی‌هایی را می‌کشد، که هر شخصی را حیرت زده می‌کند.

در حالی که خانم حمامی نمی‌تواند به درستی حرف بزند، مادر وی به سوال‌های ما جواب می‌دهد.

شروع نقاشی

فاطمه زمانی که سه سال بیشتر نداشت یاد گرفت به جای دست از پاهای خود بهره ببرد. هنگامی که در کنار خواهر دوقلوی خود به مدرسه می‌رفتند، معلم کلاس اول ابتدایی فهمید مهارت ایشان در نقاشی بسیار می‌باشد و از زمانی که ۸ ساله شد نقاشی کشیدن را آغاز نمود.

ولی کارش را به طور جدی از سال ۱۳۸۳ و زمانی که ۱۶ سال بوده زیر نظارت سعید بوجار آرانی که آن دوران در اداره ارشاد اسلامی آران بیدگل فعالیت می‌کرد و خود هم در هنر تبحر بود شروع کرد و ۱۰ سال این حرفه را دنبال کرد.

بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول و همسرش +اینستاگرام و عکس

از سال ۱۳۹۲ مهدی رعیتی هنر پرتره نگاری را به ایشان آموزش داد و به این صورت فاطمه پرتره‌هایی از رونالدو، مسی، آنتونه، گرزسین، علی دایی، علی کریمی، فرهاد مجیدی و سایر ورزشکارها و چهره‌های سینمایی داخلی و خارجی را با پاهای خود به ثبت رسانید.

 نمایشگاه های داخلی و خارجی

بله در برج میلاد و ایستگاه امام خمینی(ره) مترو تهران، خانه بروجردی‌ها در کاشان و نمایشگاه گروهی از فعالیت‌های معلولین شهر آران و بیدگل، فعالیت‌های وی نشان داده‌ شده است .

در خانه ایشان هم نمایشگاه دائمی کوچکی برگزار کرده‌ایم و سعی خواهیم نمود آن را پیشرفته‌تر کنیم. ولی شوربختانه به خاطر مشکلات مالی تا به حال نتوانسته‌ایم این نمایشگاه را در کشورهای خارجی برگزار کنیم.

تاثیر مسئولین در پیشرفت فاطمه حمامی

شوربختانه خیلی اندک بوده، قبل‌تر پدر ایشان توانست یک قطعه زمین را خریداری کند به خاطر احداث گالری مناسبی برای فاطمه فراهم کند و شهرداری هم قول داده است که همکاری کند، ولی من از شهردار گله مند هستم که فقط در این عرصه صحبتی کرد و آن را عملی نمی‌کند.

فاطمه ظریفت بالقوه‌ای می‌باشد که اگر بالفعل مبدل گردد آورده‌های زیادی برای شهر و کشور خود به وجود خواهد آورد.

بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول و همسرش +اینستاگرام و عکس

عاشق فوتبال

فاطمه به فوتبال بسیار علاقه دارد و اینکه دوست دارد مسئولین شرایط ایشان را در ورزشگاه و برای دیدن بازی تیم ملی را به وجود آورند.

وی بقدری به فوتبال علاقه دارد که باعث شده پرتره‌هایی از کریستین رونالدو و لیونو مسی را نقاشی کند و پس از آن با یاری دوستان برای باشگاه لالیگا ارسال کرد. این کار مورد تقدیر و توجه جای گرفت، تا آنجا که صفحه شخصی لالیگا در توییتی با این نوشته:

«فاطمه حمامی ثابت نموده که با مهارت شجاعت و عزم، می‌تواند با هر موانعی که جلوی او قرار دارد مقابله کند. سپاس فاطمه» از ایشان تشکر نمود.

اتحادیه فوتبال لالیگا لباس رسمی رئال مادرید را به اسم خود برای فاطمه حمامی ارسال کرد.

بعدها گزارش‌ها و گفتگوهای اسپانیا و اسپورتینگ روسیه هم سبب شد به اوج شهرت دست پیدا کند وبیشتر از قبل خوش بدرخشد.

علاوه بر این ماجراها فاطمه به واسطه پروفسور یانگ هون کواک کره‌ای به یکی از اعضای افتخاری سازمان شهروندان جهانی نایل گردید.

آرزوی فاطمه حمامی

فاطمه بر روی نقاشی‌های خود خیلی حساس می‌باشد. همه‌ی تمرکزش روی فعالیتش می‌باشد، که بعضی اوقات بر سلامتی ایشان هم تاثیرگذار می‌باشد.

بزرگترین مشکل ایشان تهیه یک مکان خوب برای نمایش هرچه بهتر فعالیت‌هایش برای مردم می‌باشد.
به خاطر اینکه آرزو دارد که به یک چهره جهانی مبدل گردد و در این مسیر از مسئولین درخواست کمک می‌کند.

لباس رونالدو برای فاطمه حمامی

تصاویر ویدیویی و عکس‌های منتشر شده بعد از دیدار فاطمه حمامی با رونالدو نشان می‌دهد که لباس دوم النصر در دست‌همراه او که احتمالا برادرش است قرار دارد.

بیوگرافی فاطمه حمامی نقاش معلول و همسرش کیست +اینستاگرام و عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شایعه عجیبی در فضای مجازی که در حال پخش شدن است. اینکه لباسی که کریستیانو رونالدو به فاطمه حمامی داد و با آن عکس گرفتند را از او بعد از پایان این دیدار پس گرفته‌اند. البته ویدیو منتشر شده از فاطمه حمامی در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌داد که کیت دوم النصر در اختیار آنها قرار دارد.

این در حالی است که با کیت اصلی رونالدو و النصر عکس‌ یادگاری گرفته شد و احتمال دارد کیت اصلی رونالدو را از فاطمه حمامی گرفته باشند و کیت دوم النصر را به او داده باشند.

شکایت از رونالدو برای بغل کردن فاطمه حمامی

وکلای ایرانی از کریستیانو رونالدو به دلیل در آغوش گرفتن فاطمه حمامی شکایت کردند و خواستار غرامت از این ستاره فوتبال شدند این شکایت با واکنش تند فاطمه حمامی مواجه شد و در اینستاگرامش نوشت:

“باید به عرضتان برسانم من وخانواده ام هیچ‌گونه ناراحتی و شکایتی نسبت به این موضوع نداشته و نداریم و رونالدو با حس انسان‌دوستانه و صمیمیت و بردارانه من را بغل کرده و این نشانه محبت و شرافت و انسانیت اوست.”

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *