بیوگرافی فراز مدیری بازیگر نقش محمد در سریال لحظه گرگ و میش

بیوگرافی فراز مدیری بازیگر نقش محمد در سریال لحظه گرگ و میش و سن و محل تولد و آثار فیلم و سریال و آدرس اینستاگرام و عکس های شخصی و هنری و خانوادگی و نسبت با مهران مدیری را در مجله شبونه مشاهده کنید.

بیوگرافی فراز مدیری

بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون و تئاتر است که سابق بر این در تئاتر حضور داشته و بازیگر تئاتر محسوب می شود.
اما در جدیدترین فعالیت خود در سریال «لحظه گرگ و میش» نقش آفرینی می کند که در نقش جوانی محمد پسر یاسمن و سروش مطلق ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی بازیگر نقش محمد در سریال لحظه گرگ و میش

این هنرمند جوان قبل از ورود به قاب تلویزیون در سینما و در چند فیلم سینمایی بازی کرده که نشان داده است از بازیگران با استعداد و آینده دار عرصه هنر می باشد.

بیوگرافی فراز مدیری

عکس های فراز مدیری

بیوگرافی فراز مدیری قبلا در فیلم های سینمایی ماهی و گربه، نزدیک‌ تر و هجوم نقش آفرینی کرده که درخشش خاصی در فیلم سینمایی هجوم و ماهی و گربه داشته است.

همچنین بخوانید : بیوگرافی زهره ساداتی و بازیگر نقش حنانه و یوسف

درباره نام فامیل و خانوادگی وی باید گفت که صرفا تشابه فامیلی بوده و هیچ نسبتی با مهران مدیری ندارد .
البته درباره زندگی شخصی و خصوصی و بیوگرافی کامل این بازیگر توانمند و با استعداد خبری منتشر نشده و اینستاگرامش را خصوصی و پرایوت کرده و گویا دوست ندارد و علاقه ای به انتشار بیوگرافی کامل ندارد.

بیوگرافی فراز مدیری

همسر و ازدواج

درباره زندگی شخصی و خانوادگی وی اطلاعاتی در دست نیست

بیوگرافی فراز مدیری
بیوگرافی فراز مدیری ،اگر در این باره اطلاعاتی دارید و یا اکر ما توانستیم با این هنرمند ارتباط بگیریم حتما این بیوگرافی را کامل میکنیم.
سایت مجله شبونه همیشه سعی داشته تا بیوگرافی و زندگینامه هنرمندان جوان را از خود شخص این بازیگران دریافت کند تا کاملترین بیوگرافی و اطلاعات را برای کاربران داشته باشد.

اینستاگرام فراز مدیری

پبج وی خصوصی است و از دسترس عموم خارج است.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *