بیوگرافی فرامرز رحمانی (مردان آهنین) و همسر و فرزندان +عکس

بیوگرافی فرامرز رحمانی (مردان آهنین) و همسر و فرزندان +عکس

بیوگرافی فرامرز رحمانی و همسرش و فرزندان مردان آهنین از تاکستان قزوین تا مسابقه مردان آهنین با عکس و سوابق او را در این صفحه مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی فرامرز رحمانی (مردان آهنین) و همسر و فرزندان +عکس

بیوگرافی فرامرز رحمانی

فرامرز رحمانی یکی از قوی ترین مردان ایران متولد دهه شصت در تاکستان قزوین بوده و لهجه تاتی دارد  او با شرکت در مسابقه مردان آهنین به شهرت رسید و موفق شد به خوبی عرض اندام کند و قدرت خود را به رخ همه بکشد.

در سال 1400 تا فینال مسابقات قوی ترین مردا ایران حضور پیدا کرده است.

خانواده و شغل

فرامرز رحمانی در یک خانواده کشاورز بزرگ شده است و از کودکی کمک پدرش کشاورزی میکرده است که تاثیر زیادی بر روی فیزیک او گذاشته و او را قوی کرده است.

شغل اصلی او مرغداری بوده که به همراه برادرانش اداره میشود.

بیوگرافی فرامرز رحمانی (مردان آهنین) و همسر و فرزندان +عکس

همسر و فرزندان

فرامرز رحمانی متاهل بوده و دارای یک فرزند دختر به نام رستا میباشد که 4 ماهه است

از کارگری تا بدنسازی

فرامرز رحمانی در دوران نوجوانی کارگری میکرده از کار در باغ انگور گرفته تا کمک به پدر کشاورز او را بسیار قوی کرده بود بیش از 13 سال بدنسازی کار میکند و هدفش قهرمانی در مسابقات مردان ایران و جهان است تا به حال چندین بار در مسابقات معتبر شرک کرده که رتبه های خوبی کسب کرده است.

فرامرز رحمانی عضو تیم ملی قویترین مردان مردان گفت: برای حضور در مسابقات جهانی قویترین مردان در روسیه تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشته ایم و تمام نفرات تیم در سطح آمادگی بالایی برخوردار هستند و بدون شک تیم چهار نفره ایران از تیم روسیه میزبان رقابت ها قوی تر است و دست پر به کشور برمی گردیم.

بیوگرافی فرامرز رحمانی (مردان آهنین) و همسر و فرزندان +عکس

عدم حمایت مسئولین از فرامرز رحمانی

این قهرمان تاکستانی در پاسخ به این سوال که بعد از 2 سال حضور در بالاترین رقابت های مردان آهنین آیا این انگیزه مانند دوره های قبل وجود دارد که بتواند با آمادگی بیشتر در این رقابت ها حضور یابد اظهارداشت: بدلیل آن که هیچ حمایتی تاکنون صورت نگرفته دیگر انگیزه ای باقی نمی ماند که بخواهم در مسابقات شرکت کنم ولی با این حال به تمرین خود ادامه می دهم و با امکانات کمی که در اختیار دارم برای مسابقات انتخابی مردان آهنین آماده می شوم.

وی افزود: انتظارات مردم از من بسیار است ولی کسی از حال و روز ما خبر ندارد، فقط می گویند (بیوگرافی احمدرضا مسن آبادی) تمرین کن تا در رقابتها بهتر ظاهر شوی و اگر موفق نشوم جوابگوی مردم نیستم زیرا واقعیتها را نمی دانند.

رحمانی تصریح کرد: مگر با دست خالی می شود وزنه های سنگین را جا به جا کرد، (بیوگرافی زانکو قاسمی) متاسفانه برای موفقیت در این رقابتهای جدی در سطح ملی به امکاناتی نیاز است که باید تامین شود مانند گوی سنگی که برای تمرین در استان نیست و در رقابتها کم می آورم چون تمرین نکرده ام.

وی یادآورشد: هیچگاه کم کاری نکرده ام، بلکه امکانات لازم را برای تمرین آیتم های مسابقه ندارم پس نباید انتظارات بیشتری داشت.

بیوگرافی فرامرز رحمانی (مردان آهنین) و همسر و فرزندان +عکس

تاثیر مکمل بر فرامرز رحمانی

رحمانی با اشاره به تاثیر مکمل های ورزشی هم گفت: برای این که خودم را بهتر آماده کنم و از لحاظ جسمی بدنم کم نیاورد نیازمند تامین این مکمل ها هستم که متاسفانه هیچ حمایتی از طرف مسئولان شهر صورت نگرفته حتی به فرمانداری تاکستان مراجعه و با فرماندار صحبت کردم که یک اسپانسر مالی برایم معرفی کنند که اعلام شد شرکت های خصوص مستقر در شهر در حال ورشکستگی هستند و حمایت نمی کنند.

وی بیان کرد: مشکلات خود را با معاون فرماندار هم درمیان گذاشتم که با گرفتن مشخصات قرار شد تماس بگیرند اما اکنون با گذشت حدود هفت ماه هیچ خبری نشده است.

بیوگرافی فرامرز رحمانی (مردان آهنین) و همسر و فرزندان +عکس

فرامرز رحمانی در مردان آهنین

این ورزشکار تاکستانی در ادامه گفت: در سال 90 که برای اولین بار به مسابقات مردان آهنین راه یافتم و نفر 19 شدم و در واقع آخرین نفری بودم که برای رقابت های مردان آهنین انتخابم کردند بدلیل تجربه و وزن کم در همان دور اول حذف شدم اما وقتی از مسابقه برگشتم شهردار و شورای شهر تاکستان برای قدردانی از اینکه نام شهر تاکستان را در کشور و در رسانه ملی مطرح کردم لطف کردند و یک لوح تقدیر همراه با یک میلیون تومان وجه نقد به اینجانب اهداء کرند که روحیه بخش بود اما در سال 91 که انتخابی مردان آهنین در شهر چهاردانگه در تهران با حضور 190 نفر از بهترینهای کشور با اقتدار مکان پنجم را کسب کردم (بیوگرافی محمدرضا تازه رو) متاسفانه از اولین دوره که تست مردان آهنین شروع شده تا بحال هیچ ورزشکاری از استان قزوین به این جایگاه دست پیدا نکرده است، هیچ استقبالی از من نشد و هیچ تقدیری هم از من به عمل نیامد حتی هیچ حمایت مالی هم از من صورت نگرفت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *