بیوگرافی فرهاد ایرانی و همسرش مهسا قنواتی + عکس های شخصی

بیوگرافی فرهاد ایرانی و همسرش و همسرش و عکس های فرهاد ایرانی و همسرش مهسا قنواتی را در ادامه در مجله شبونه برای کاربران محترم گرداوری کرده ایم.

بیوگرافی فرهاد ایرانی و همسرش مهسا قنواتی + عکس های شخصی و بیماری

بیوگرافی فرهاد ایرانی و همسرش

بیوگرافی فرهاد ایرانی در سال ۱۳۶۴ در تهران به دنیا آمده و تک فرزند خانواده می باشد .
در رشته موسیقی سنتی و پاپ تحصیل کرده و در نواختن سازهای مختلف مهارت دارد.

بیوگرافی فرهاد ایرانی و همسرش مهسا قنواتی + عکس های مهسا قنواتی

عکس های فرهاد ایرانی و همسرش در مهمان ماه عسل

وی همچنین یکی از عکاسان پرتره ماهر و زبردست است که از بیشتر هنرمندان و بازیگران عکس پرتره گرفته است و در عکاسی بسیار چیره دست میباشد و در عرصه گرافیک نیز فعالیت دارد.

 

بیوگرافی فرهاد ایرانی و همسرش مهسا قنواتی + عکس خانودگی

عکس فرهاد ایرانی

از کودکی بیماری خاص به دنیا آمدن یکی از بیماری های نادر و مادرزادی بر اساس اختلالات ژنتیکی می باشد.
او از چهار سالگی با دیدن چهره خود متوجه خاص بودن و تفاوت چهره اش با دیگران بود تا جایی که به گفته خودش شبها تا صبح اشک می ریخت و به مادرش انتقاد کرده بود که چرا مرا به دنیا اوردی .

بیوگرافی فرهاد ایرانی مهمان ماه عسل + مهسا قنواتی همسر فرهاد ایرانی

فرهاد ایرانی و همسرش

فرهاد مهمان برنامه  ماه عسل ۹۷ شد که به یکی از پر طرفدار این قسمت های ماه عسل تبدیل شد.

ایرانی در این برنامه به احسان علیخانی گفت : به خاطر چهره بیشتر مردم تا مرا میبیند ناراحت می شوند و احساس می کنم در دل خودشان می گویند خدا را شکر که من این شکلی نیستم و تا دو سالگی مرا در هیچ مدرسه ای ثبت نام نمی کردند .

تصاویر فرهاد ايراني و همسرش مهسا قنواتي

عکس های اینستاگرام فرهاد ایرانی و همسرش

وی گفت : بیماری من بسیار نادر است و از هر ۵۰ هزار نفر یک نفر دچار این مشکل ژنتیکی شده و حتی بسیاری از دکترها با بیمار این آشنا نبودند و فکر می‌کردند که من دچار سانحه تصادف و یا سوختگی شدم که چهره‌ام اینگونه تغییر یافته است.

عکس های دو نفره فرهاد ایرانی و همسرش

اینستاگرام فرهاد ایرانی و مهسا قنواتی

من از طریق معلم خصوصی در منزل درس خواندم و بعد از ورود مدرسه بیشتر بچه ها از من میترسیدم فکر می کردم من از فضا آمدم.
او گفت : تنها مشکل من فقط تحصیل نبود بلکه در پیدا کردن شغل و کسب و کار نیز دچار مشکلات زیادی شدم.

بیوگرافی فرهاد ایرانی مهمان ماه عسل

ازدواج و نحوه آشنایی با همسرش

فرهاد ایرانی مدتی است که با خانمی به نام مهسا قنواتی ازدواج کرده و متاهل می باشد برای فرهاد برای اولین بار همسرش را در دانشگاه دیده و از اون خوشش می آید.
اما با تجربه قبلی که در خواستگاری های قبلی داشت جرات پا پیش گذاشتن نداشت.

بیوگرافی فرهاد ایرانی و همسرش مهسا قنواتی مهمان ماه عسل

حرف های مهسا قنواتی درباره نحوه آشنایی

مهسا درباره نحوه آشنایی و خواستگاری فرهاد از از گفت: من برای اولین بار فرهاد را در دانشگاه دیدم و با دیدن چهره اش را جا خورده و سعی کردم با او روبرو نشوم.
خیلی چهره اش برایم عجیب بود ، اما برای اولین بار در بوقه دانشگاه از من خواستگاری کرد .
ابتدا تعجب کردم اما برای اینکه ناراحت نشود عادی رفتار کردن به او گفتم درباره پیشنهادش فکر می کنم و جوابم را بعدا می‌گویم.

بیوگرافی فرهاد ایرانی و همسرش مهسا قنواتی + عکس های شخصی و بیماری

بیوگرافی مهسا قنواتی همسر فرهاد ایرانی

اما با گذشت زمان من بیشتر شناخته و درونش را زیباتر از چهره ش دیدم و با قلبش ازدواج کردم.

شجاعت ، اعتماد به نفس بالا و تکیه گاه بودن پره آدم را برای ازدواج به او ترغیب کرد.

آدرس صفحه اینستاگرام فرهاد ایرانی:
www.instagram.com/farhadirani

آشنایی با بیماری مهمان ماه عسل

نام بیماری وی سندرم تریچر کالینزیا دیسوستوز ماندیبولو فاشیال است که یک نوع بیماری نادر اتوزوم است که موجب بد شکل گرفتن جمجمه و صورت می باشد .

فرهاد ایرانی کیست؟ مهسا قنواتی کیست؟

خصوصیات فیزیکی بیماری سندرم کالینزیا

از خصوصیات ظاهری افرادی که به این بیماری مبتلا هستند می‌توان به کوچک ماندن فک پایین یا میکروگانتیا و پایین نگاه کردن چشم ها و نداشتن حس شنوایی و کری و ، افتادگی و پایین بودن پلک های پایین و نداشتن استخوان گونه و یا زایگوما و تکامل نیافتن گوش می‌توان اشاره کرد .

بیوگرافی فرهاد ایرانی و همسرش مهسا قنواتی + عکس های شخصی و بیماری

بیماری فرهاد ایرانی چیست

همچنین اشکال در ناحیه اطراف گوش و گونه ها و شکاف کام نیز از نشانه های دیگر سندرم است .
گاهی عقب ماندگی ذهنی در ۵ درصد بیماران نیز مشاهده می شود.

شهرت فراوان فرهاد ایرانی و همسرش  مهسا قنواتی

شهرت این زوج جوان بعد از حضور در برنامه ماه عسل به طرز عجیبی افزایش یافت و فالوئرهای فراوانی را توانستند به دست اورند و این محبوبیت باعث شد که حتی برخی از افراد سودجو اقدام به ساخت پیج های فیک و جعلی با نام انها کنند و به همین دلیل صفحات فراوانی با نام آنها ایجاد کرده اند.

حالا محبوبیت این زوج که با ظاهر خاصی که دارند از نکات قابل تاملی بوده که در فضای مجازی به وجود امده است.

بسیاری خواننده ها از این زوج برای شرکت در کنسرت هایشان دعوت میکنند و آنها را با افتخار در سالن کنسرت خود معرفی میکنند که نشان دهنده محبوبیت انها در بین مردم شده است

بیوگرافی فرهاد ایرانی و همسرش مهسا قنواتی + عکس های مهسا قنواتی

مهمان ماه عسل سپس درباره بیماری اش گفت: اولین بار که دکتر رفتم، به من گفتند خیلی ها مثل من هستند اما هرچه منتظر ماندم کسی را مثل خودم ندیدم. تا اینکه پس از مدت زیادی یک نفر به آنجا مراجعه کرد و به دلیل این که کسی چهره اش را نبیند، چادر سرش گذاشته بود. من آنجا فهمیدم بیماری من فاجعه‌ای است و باید کاری می‌کردم. کم کم پیگیر کارهایم شدم. علاقه مند به موسیقی و گرافیک بودم‌ و حتی به تنهایی چند ساز را یاد گرفتم.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

19 نظر

 1. قلب حرم الله ست. در نوشته بالا خواندم که همسر فرهاد ایرانی گفتن که با قلب فرهاد ازدواج کرده اند.

  این اصطلاح را چند جای دیگه شنیدم. در واقع قلب حرم الله ست و جز خدا در آن راه نباید داد. مطمنا ایشون به خاطر خدا با ایشون ازدواج کرده اند.

  • دختری باحجاب روسری

   به نظرم دیدگاهتون اصلا قشنگ نیست. چطور یه نفر میتونه صرفاً بخاطر خدا با یکی ازدواج کنه، مطماناً باید بهش علاقه داشته باشه

  • دختری باحجاب روسری

   یعنی شما در قلب خودتون نمیتونین به بچه و همسر و پدر ومادرتون احساس عشق و علاقه داشته باشین و همزمان نمیتونین هم به خدا و هم به بنده ش حس عشق و محبت داشته باشین؟؟؟؟!!!! و بِینِ احساس محبت و علاقه ای که انسان میتونه به همسر و فرزند و خانواده ش داشته باشه با احساسی که باید به خداوند وآفریدگارش داشته باشه، تضاد ومُغایرتی میبینین وحس میکنید؟؟؟؟!!!!!! در حالیکه علاقه ومحبت و قلبی که میتونه سرشار از محبت وعشق به اطرافیان باشه، خلقت خود خداست.

  • موضوع همیشه فداکاری نیست. قلب میتونه نماد مهربانی، شخصیت بزرگ، قابل اتکا و قابل اعتماد بودن یک فرد باشه. یعنی خانم قنواتی بخاطر این ویژگی‌ها با آقای ایرانی ازدواج کرده اند و بصورت نمادین میگویند “بخاطر قلبش با او ازدواج کردم”. به هر حال قابل تصوره شرایط به صورتی پیش رفته که آشنایی و شناخت دو نفر در حدی شده که ویژگیهای شخصیتی و اخلاقی خودش رو نشون داده و تناسب‌های ظاهری کم اهمیت شده.
   خیلی وقتا حتی برای آدمهای کاملا عادی شرایط این آشنایی و شناخت پیش نمیاد و در مراحل اول بخاطر ظواهر ارتباط قطع میشه

 2. فارغ از جستجوی دلیل برای این ازدواج قطعا فرهاد با جلب اعتماد طرف مقابل و اثبات خود موفق به ازدواج گردیده و خانم قنواتی و خانواده شان نیز با موافقت خود نشان از توجه به سرمایه های شخصیتی و خود واقعی فرهاد و اساسا انسان حکایت می کند که متاسفانه این روزها اصلا کسی توجه نکرده و نتیجه اش را در محاکم قضایی و دادگاههای طلاق مشاهده می کنیم.من با احترام به انتخاب این زوج برایشان عمیقا آرزوی خوشبختی دارم.

 3. ارزوی خوشبختی میکنم و واقعا ب خانم قنواتی بخاطر اندیشه و عمق نگاهی ک دارن تبریک میگم
  همیشه وقتی اینجور مسایل رو میبینم با خودم میگم کاش اقایون هم اینطور گذشتهارو انجام بدهند در حالیکه در عرف و جامعه ایران خیلی کم اقایون اینطور عمل میکنند فک میکنن چون مرد هستن پس باید همیشه حق و انتخاب با اونا باید باشه مثلا ی اقا با خانم این شکلی یا یک خانم جانباز ازدواج میکنه؟

 4. دختری باحجاب روسری

  ایشالا که خوشبخت بشن.

 5. باسلام خانم قنواتی کارتون فوق العاده بوده ایشالا همیشه خوشبخت باشید

 6. باسلام خانم قنواتی کارتون وصف ناپذیره ایشالا با هم دیگ خوشبخت و سربلند و موفق باشید

 7. پشت صحنه شو نمیگن که
  دلیل قانع کننده ای هست
  در پس این ظواهر

  امکان نداره نباشه.مثلا ثروت عظیم پسر و یا دلیلی در دختر

 8. ظاهر انسان فانی وزود گذره اگه اینچنین نبود دختران زیبا رو وپسران زیبا رو زندکی بادوام داشتن ولی اینچنین نیست واین بانوی با شخصیت دیگاه عمیق والهی دارن وکمتر کسی متواند به این شناخت ودیدگاه دست یابد به ایشان صمیمانه تبریک می گویم خدا پشت وپناه زندگیتان باشد

 9. اینکه میگه من با قلبش ازدواج کردم غیر ممکنه .تنها کاری که توانسته ایشون دل دختر رو بدست بیاره پول بوده .که معلوم نیس چقدر پول به اسم ایشون واریز کردن.این پول هست که علاقه و احترام و وقار میاره، وگرنه حرف زدن رو همه بلدن.

 10. من نمیتونم قضاوتشون کنم فقط امیدوارم خوشبخت بشن امامن درعکسی ندیدم که این زوج دست هموبگیرن اخه چهره درنگاه اول ولرزیدن دل تاثیربسزایی داره اماازداشتن ثروت زیادفرهادشکی ندارم ومطمئنامهساهرگزریسک بچه دارشدن رونخواهدکردامیدوارم شادوسربلندباشن.

 11. کارمهساقابل تقدیره ….امادوستان همیشه قبل ازانتخاب همسربه این فکرکنیم که مثلا اگه یکی ازفرزندان یا نوه های این زوج خدایی نکرده به این بیماری دچاربشن چقدرازدست مهساناراحت هستن تاآخرعمر…..بالاخره ظاهرمهمه وهیچ بچه ای دوست نداره قربانی فداکاری بشه….نمیدونم شاید من اشتباه میکنم ولی یه لحظه خودتون رو بذارید به جای بچه ای که قراره بوده قیافه عادی داشته باشه ولی بااین وصلت…..

 12. میگه من با قلبش ازدواج کردم

 13. خوشبخت بشن انشالله.
  والا من با یه پسر خیییلی خوش قیافه و با شخصیت و ۶ سال از خودم کوچیکتر ازدواج کردم ولی چه فایده که ذره ای شاد نیست، همیشه از عالم و آدم گله داره .
  واقعا مهم سیرت و مهربونی آدم هاست نه قیافشون.
  خوشبخت باشن همیشه

 14. نمیشه قضاوت کرد 🤗
  خداوند حاکم است و حکم دهنده
  ان شاء الله تمامی زوج ها خوشبخت و خوشحال باشن
  زندگیشون لبریز از آرامش ♥️🎶

 15. کاش آقایونم یادبگیرن واینقدرازهمسراشون عیب وایرادنگیرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *