بیوگرافی ماریو اسکوبار داور بازی ایران و ولز کیست +پیج اینستاگرام و همسرش

بیوگرافی ماریو اسکوبار (Mario Escobar) داور بازی ایران و ولز کیست و پیج اینستاگرام و همسرش و مصاحبه با این داور گواتمالایی را در ادامه بخوانید.

بیوگرافی ماریو اسکوبار داور بازی ایران و ولز کیست +پیج اینستاگرام و همسرش

بیوگرافی ماریو اسکوبار

ماریو اسکوبار یکی از داوران حرفه ای فوتبال بود هکه در جام جهانی ۲۰۲۲ حضور پیدا کرده است.

او توانست گام بسیار مهمی را در عرصه داوری بردارد .

ماریو اسکوبار متولد ۱۹ سپتامبر ۱۹۸۶ بوده و اهل کشور گواتمالا است.

در سال ۲۰۱۳ به عنوان داور بین المللی فیفا انتخاب شد.

اولین داوری او برای فیفا مسابقه جام کونکاکاف ۲۰۱۹ برای تیم‌های کاستاریکا و جامائیکا و بازی تیم ملی مکزیک و آمریکا بود.

بیوگرافی ماریو اسکوبار داور بازی ایران و ولز کیست +پیج اینستاگرام و همسرش

از دیگر سوابق او می توان به داوری در جام جهانی فوتبال زیر ۱۷ سال که در برزیل انجام می‌شد اشاره کرد.

داوری در جام جهانی 2022 قطر

اما بدون شک مهمترین تجربه داوری ماریو در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بوده است که توانسته گام بسیار مهمی را در عرصه داوری فوتبال بردارد.

همچنین ببینید:

اولین مسابقه ای که در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قضاوت کرد بازی ایران و تیم ملی ولز بود مسابقه بسیار حساس که هر دو تیم برای برد تلاش می کردند.

بیوگرافی ماریو اسکوبار داور بازی ایران و ولز کیست +پیج اینستاگرام و همسرش

شروع داوری ماریو اسکوبار

جالب است بدانید که ماریو اسکوبار مدتها فوتبال بازی می کرد اما به دلیل مصدومیتی که برایش به وجود آمد تصمیم گرفت فوتبال بازی کردن را کنار بگذارد و به صورت حرفه ای در زمینه داوری به فعالیت بپردازد.

ابتدا کار خود را به عنوان داور در لیگ های دسته پایین گواتمالا شروع کرد و سپس موفق شد به لیگ برتر این کشور راه یابد و بازی های مهمی را برعهده بگیرد قضاوتهای او مورد توجه بسیاری از کارشناسان داوری فیفا قرار گرفت و در نهایت در سال ۲۰۱۳ اورا به عنوان داور بین المللی انتخاب کردند.

بیوگرافی ماریو اسکوبار داور بازی ایران و ولز کیست +پیج اینستاگرام و همسرش

مصاحبه

ماریو اسکوبار زمانی که برای جام جهانی فوتبال زیر ۱۷ سال ۲۰۱۹ انتخاب شد در مصاحبه اش گفت هیچگاه فکر نمیکردم که بتوانم از لیگ دسته پایین گواتمالا به عنوان داور بین المللی از طرف فیفا انتخاب شوم و از این بابت بسیار خوشحال هستم

ماریو اسکوبار درباره داوری می گوید که من سال های بسیار سختی را تجربه کردم در کشوری بودم که امکانات بسیار کمی داشت و نسبت به سایر رقبای خودم در کشورهای دیگر باید سختی های زیادی را تحمل می کردم خیلی خوشحال هستم که توانستم در مسابقات جام جهانی زیر ۱۷ سال حضور پیدا کنم و امیدوارم بتوانم در جام جهانی اصلی بزرگسالان نیز به عنوان داور سوت بزنم.

بیوگرافی ماریو اسکوبار داور بازی ایران و ولز کیست +پیج اینستاگرام و همسرش

داور ایران ولز در جام جهانی 2022

اسکوبار درباره حضورش در جام جهانی ۲۰۲۲ گفت زمانی که به من این خبر را دادند بسیار خوشحال شدم و بازی های بسیار زیادی را نگاه کردم تا بتوانم خودم را برای جام جهانی آماده کنم خوشحالم که توانستم به عنوان نماینده از گواتمالا در جام جهانی ۲۰۲۲ پیدا کنم امیدوارم که در این مسابقات سربلند بیرون بیاییم من سختی های بسیار زیادی کشیدم و در جام جهانی بسیار خوشحال هستم و خوشحال تر برای اینکه در جام جهانی داوران ویدیویی به کمک من می آیند و این کار را برای من آسان تر و بی استرس تر می کند.

پیج اینستاگرام

در اینستاگرام میتواند با آیدی Mario_Escobar_ این داور را دنبال کنید.

بیوگرافی ماریو اسکوبار داور بازی ایران و ولز کیست +پیج اینستاگرام و همسرش بیوگرافی ماریو اسکوبار داور بازی ایران و ولز کیست +پیج اینستاگرام و همسرش بیوگرافی ماریو اسکوبار داور بازی ایران و ولز کیست +پیج اینستاگرام و همسرش بیوگرافی ماریو اسکوبار داور بازی ایران و ولز کیست +پیج اینستاگرام و همسرش بیوگرافی ماریو اسکوبار داور بازی ایران و ولز کیست +پیج اینستاگرام و همسرش

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *