بیوگرافی مجیبد شهریاری بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس و حواشی

بیوگرافی مجید شهریاری بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس و حواشی

بیوگرافی

مجید شهریاری بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۹ شهریور ۱۳۳۹ در تهران می‌باشد که بیشتر او را با سریال‌های رضا عطاران به خاطر داریم و در نقش طلبکار بازی می‌کرد مجید شهریاری در رشته ادبیات فارسی تحصیل کرده است جالب است بدانید که مجید شهریاری هم دوره اکبر عبدی قبل از انقلاب ۵۷ می‌باشد که در زمینه نمایش‌های طنز و خوانندگی فعالیت داشته است.

مجید شهریاری متاهل بوده و همسرش خانه دار است او دارای دو فرزند (پسر و یک دختر) میباشد.

بیوگرافی مجید شهریاری بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس و حواشی

شروع بازیگری

به گزارش مجله شبونه مجید شهریاری بازیگری را قبل از انقلاب آغاز کرد و در تئاتر اولین گام خود را برداشت اما در سال ۱۳۶۸ با تئاتر وارد دنیای بازیگری شد و با سریال خانه به دوش و متهم گریخت و ترش و شیرین به شهرت دست یافت مجید شهریاری با فیلم سینمایی آقای شانس در سال ۱۳۷۳ وارد عرصه دنیای بازیگری سینما شد.

بیوگرافی مجید شهریاری بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس و حواشی

سوابق

بعد از انقلاب به صورت حرفه‌ای در در سال ۱۳۷۳ با فیلم سینمایی آقای شانس در مقابل دوربین ظاهر شد و تجربه بازی در سینما را کسب کرد بعد از ۱۰ سال دوری از بازیگری مجدداً در سال ۱۳۸۲ با فیلم سینمایی شکلات به کارگردانی افشین شرکت دومین تجربه خود را در سینما به دست آورد .

اما شهرت آقای مجید شهریاری برای بازی در سریال‌های رضا عطاران است او در سال ۱۳۸۳ با بازی در سریال خانه به دوش و متهم گریخت موفق شد به شهرت برسد و نقش طلبکار را بازی کند او در سال ۱۳۸۵ نیز سریال ترش و شیرین را بازی کرد.

مجید شهریاری درباره سریال‌ها و فیلم‌هایی که بازی کرده می‌گوید سریال‌هایم با رضا عطاران و سعید آقاخانی و مجید صالحی را از همه کارهایم بیشتر دوست دارم با فیلم سینمایی شیش و بش را نیز بین فیلم‌های سینمایی که بازی کردم بیشتر می‌پسندم.

بیوگرافی مجید شهریاری بازیگر سینما و تلویزیون +عکس و حواشی

الگوی بازیگری

مجید شهریاری زنده یاد محمد حسین قمخواه را الگوی بازیگری خود می‌داند و بسیاری از تجارب بازیگری را در کنار ایشان کسب کرده است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی هدیه تهرانی بازیگر و همسرش کیست و فرزندان

بیوگرافی رضا عطاران بازیگر و همسرش فریده فرامرزی

بیوگرافی محمدرضا شریفی‌ نیا و همسر اول و دوم از اعدام تا بازیگری

بیوگرافی علیرضا استادی بازیگر و همسر و فرزندان +اینستاگرام و عکس

عشق به اهل بیت

مجید شهریاری با بیان اینکه از ۱۳ سالگی برای امام حسین(ع) خوانده است، اظهار کرد: به دلیل آنکه در یک خانواده مذهبی بزرگ شده‌ام، از همان کودکی با امام حسین (ع) و پیامبر اکرم (ص) آشنا شدیم. به طوری که وقتی ۱۳ ساله بودم به دلیل ته صدایی که داشتم برادر بزرگ‌ترم میکروفون را به من داد تا در هیأت محله‌مان بخوانم. در حالی که دست‌هایم می‌لرزید شروع به خواندن کردم و دیگر از همان زمان تا به امروز در خدمت امام حسین (ع) هستم.

بیوگرافی مجید شهریاری بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس و حواشی

هرکس ممکن است از میان اهل بیت (ع) به یکی از آن بزرگواران نزدیک‌تر باشد و من امام حسینی‌ام. مشکلی داشته باشم، مریض داشته باشم، هر کاری داشته باشم امام حسین (ع) را صدا می‌زنم. امام حسین (ع) در هر شرایطی دست‌مان را می‌گیرد. برای همین هر اتفاقی رخ می‌دهد امام حسین (ع) را صدا می‌زنیم و از او کمک می‌خواهیم. امام حسین (ع) برای ما همه چیز دارد. آنوقت ما برای امام حسین (ع) چه کار کرده‌ایم؟

بیوگرافی مجید شهریاری بازیگر سینما و تلویزیون +عکس و حواشی بیوگرافی مجید شهریاری بازیگر سینما و تلویزیون +عکس و حواشی بیوگرافی مجید شهریاری بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس و حواشی

بیوگرافی مجید شهریاری بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس و حواشی

در این صفحه بیوگرافی مجید شهریاری بازیگر سینما و تلویزیون را مشاهده کردید اگر شما اطلاعات بیشتری از این بازیگر دارید میتوانید در قسمت دیدگاه های همین صفحه برای ما ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *