بیوگرافی محمدامین کاظمی بازیکن بسکتبال که فوت کرد +عکی

بیوگرافی محمدامین کاظمی بازیکن بسکتبال که فوت کرد +عکس

بیوگرافی محمدامین کاظمی

محمدامین کاظمی بسکتبالیست نوجوان اهل قزوین متولد دهه هشتاده که متاسقانه در تصادف به کما رفت و امروز درگذشت 4 نفر دیگر از دوستانش نیز در این تصادف در کما به سر میبرند.

متأسفانه محمدامین کاظمی یکی از سه بسکتبالیست نوجوانی که در حادثه چند روز پیش تیم بسکتبال نوجوانان قزوین به کما رفته بود درگذشت.

وی با بیان اینکه امیرمحمد اردکانی و رهام یزدی نیز همچنان در کما هستند، افزود: متأسفانه حال رهام یزدی از شب گذشته مساعد نیست.

بیوگرافی محمدامین کاظمی بازیکن بسکتبال که فوت کرد +عکی

ماجرای فوت

گفتنی است ۴ نفر از اعضای تیم بسکتبال نوجوانان قزوین که در حال بازگشت از لیگ برتر در قم بودند در محور ساوه دچار سانحه شده بودند. سه نفر از این نوجوانان در کما بود و یک نفر نیز از بیمارستان مرخص شده است.

عباس علایی مقدم، مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین، به سانحه تصادف چهار بسکتبالیست نوجوان استان قزوین اشاره کرد و گفت: این بسکتبالیست‌ها از مسابقات لیگ نوجوانان که در قم برگزار می‌شد، به استان برمی‌گشتند. در جاده قدیم خودروی این ورزشکاران خراب شد و آنها از ماشین پیاده شدند که متاسفانه از روبرو یک خودروی ٢٠۶ که آتش گرفته بود، با آنها برخورد کرد و این چهار ورزشکار به شدت دچار حادثه شدند.

در همین حال دکتر غلامرضا نوروزی، رییس فدراسیون پزشکی ورزشی، درباره وضعیت این چهار ورزشکار گفت: از بین این چهار ورزشکار، متاسفانه سه نفر از آنها در کما هستند و یک نفر دیگر نیز دچار شکستگی شده و در بخش بستری است و من با دستور وزیر ورزش و جوانان به ساوه می‌روم تا بتوانم اقدامات لازم را انجام دهم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *