بیوگرافی محمدجواد آزاده فوتبالیست و همسرش + حواشی و عکس

بیوگرافی محمدجواد آزاده فوتبالیست و همسرش + حواشی و عکس

بیوگرافی محمدجواد آزاده فوتبالیست

محمدجواد آزاده فوتبالیست متولد ۱۲ آذر ۱۳۷۸ در ساری بوده و در پست هافبک دفاعی بازی میکند او در حال حاضر عضو تیم پیکان در لیگ برتر خلیج فارس است ایشان سابقه بازی در تیم ملی فوتبال زیر ۲۳ سال ایران را در کارنامه اش دارد.

عکس منشوری محمدجواد آزاده فوتبالیست

سوابق

محمدجواد آزاده فوتبال را با تیم جوانان نساجی اغاز کرده و بعد به تیم جوانان سایپا آمد و به دلیل عملکرد موفق در این تیم به بزرگسالان و تیم اصلی سایپا راه یافت و تجربه بازی در لیگ برتر کشور را کسب کرد.

محمدجواد آزاده در سال 2020 به تیم پارس جنوبی رفت و 28 بازی برای این تیم انجام داد و سپس ره تیم پیکان رفت و بیشترین حضورش در یک تیم باشگاه پیکان است.

بیوگرافی محمدجواد آزاده فوتبالیست و همسرش + حواشی و عکس

درگیری با توپ جمع کن

در جریان بازی جذاب و مهیج فولاد خوزستان مقابل پیکان که با تساوی دو بر دو خاتمه یافت، یک اتفاق عجیب رخ داد که به درگیری فیزیکی محمدجواد آزاده هافبک خودروسازان با یکی از توپ جمع‌کن‌های بازی برمی‌گشت.

همچنین ببینید

بیوگرافی مهدی قائدی فوتبالیست و همسرش ستاره معصومی + عکس

بیوگرافی محمد نصرتی فوتبالیست و همسرش و فرزندان +عکس

در دقایق پایانی بازی و در شرایطی که فولاد با نتیجه ۲ بر یک از حریف خود پیش بود، محمدجواد آزاده وقتی قصد داشت توپ را زودتر در اختیار بگیرد و بازی را مجدداً شروع کند، با تاخیر در گرفتن توپ مواجه شد و اعتراض خود را به توپ جمع کنی که در نزدیکی نقطه کرنر قرار داشت اعلام کرد.

بیوگرافی محمدجواد آزاده فوتبالیست و همسرش + حواشی و عکس

بالا گرفتن جر و بحث آزاده با این توپ جمع کن به درگیری فیزیکی منجر شد و ضربه‌ای که هافبک پیکان به او زد با بزرگنمایی این توپ جمع کن همراه و باعث شد او روی زمین بیفتد. این صحنه از چشم پیام حیدری داور وسط دور نماند و باعث شد سریعاً کارت قرمز را به آزاده نشان بدهد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *