بیوگرافی محمدجواد قزوینی (طلبه) و ماجرای رابطه اش با جنیفر لوپز

بیوگرافی محمدجواد قزوینی (طلبه) و ماجرای رابطه اش با جنیفر لوپز

حجت الاسلام سید محمد جواد قزوینی یکی از روحانیون و طلبه های ایرانی بوده که چندسالیست تلاش میکند که به تبلیغ اسلام در غرب بپردازد برخی از رسانه های ضدانقلابی مدعی هستند او بودجه ای از سوی نهادی در ایران برای این امر دریافت کرده است اما خودش این موضوع را رد میکند و معتقد است که وظیفه شرعی و الهی را انجام میدهد.

محمد جواد قزوینی تنها طلبه ای است که جنیفر لوپز او را در اینستاگرام فالو کرده است و به همین دلیل مورد توجه کاربران خارجی قرار گرفته است که او چه رابطه ای با این خواننده امریکایی دارد.

بیوگرافی محمد جواد قزوینی

محمد جواد قزوینی متولد دهه 60 در تهران است و در زمینه تبلیغات و گسترش اسلام و شیعه فعالیت میکند او در همه جای دنیا اسلام را تبلیغ میکند و سعی دارد که حضرت محمد (ص) را به دیگر ادیان بهتر بشناساند.

او در فضای مجازی نیز در این زمینه حسابی فعالیت دارد و حتی برای چهره های سرشناس خارجی پیام ارسال میکند و از دین اسلام برای انها میگوید تا شاید بتواند انها را به دین اسلام بیاورد.

بیوگرافی محمدجواد قزوینی (طلبه) و ماجرای رابطه اش با جنیفر لوپز

سید محمد جواد قزوینی روحانی کیست

سید محمدجواد قزوینی در دهه شصت به دنیا امده روحانی و طلبه است و دروس حوزوی را گذرانده  و برای معرفی دین اسلام به جهان تلاش دارد و همه وقت خود را صرف این امر میکند وی برای سلبریتی ها سرشناس جهان نیز پیام ارسال میکند و آنها را به دین اسلام دعوت میکند.

همچنین ببینید

بیوگرافی احسان بی آزار تهرانی روحانی طلبه بوکسور

بیوگرافی محمدرضا و حمیدرضا فغانی طلبه دوقلو

ماجرای رابطه با جنیفر لوپز

محمدجواد قزوینی مدتی برای تبلیغ دین اسلام و مذهب شیعه در امریکا پایگاهی داشت و برخی از چهره های تاثیرگذار آمریکایی از جمله جنیفر لوپز را دعوت به اسلام کرد آقای قزوینی چون میدانست چهره های تاثیرگذار امریکایی اگر به دین اسلام بیایند هواداران انها نیز درباره اسلام بیشتر مطالعه خواهند کرد.

محمدجواد قزوینی را میتوان تنها روحانی دانست که جنیفر لوپز او را در اینستاگرام فالو کرده است و به نظر میرسد با هم در ارتباط هستند.

 محمدجواد قزوینی  رابطه اش با جنیفر لوپز

مهاجرت به آمریکا

سید محمدجواد قزوینی روحانی‌ای است که 16 سال پیش به همراه خانواده خود به آمریکا مهاجرت کرده و در حال حاضر در این کشور مشغول به فعالیت برای ترویج مذهب شیعه است.

اقدامات او در حمایت از شیعیان و تلاش‌هایش برای فراهم کردن شرایط مناسب برای آنها، توجه رسانه‌های آمریکایی را به خود جلب کرده است.

فعالیت‌های قزوینی به دو بخش سنتی و مجازی تقسیم می‌شود. او علاوه بر فعالیت در مسجد، در فضای مجازی، به خصوص اینستاگرام و یوتیوب، نیز به طور فعال به تبلیغ مذهب شیعه می‌پردازد.

پیج اینستاگرام

در اینستاگرام میتوانید با آیدی jawadqazwini سید محمدجواد قزوینی را دنبال کنید.

 محمدجواد قزوینی  رابطه اش با جنیفر لوپز

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *