بیوگرافی محمدحسین عظیمی قاری قرآن برناه محفل + فیلم تلاوت قران

بیوگرافی محمدحسین عظیمی قاری نوجوان برنامه محفل + فیلم تلاوت قران

بیوگرافی محمدحسین عظیمی

سید محمدحسین عظیمی قاری قرآن نوجوان متولد دهه 90 که در برنامه محفل سوره التکویر را قرائت کرد و مورد تحسین قرار گرفت او دارای جنس صدای معنوی و خاص بوده که تلاوت های او مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

کلیپ تلاوت قاری با استعداد محمدحسین عظیمی  از سوره مبارکه التکویر در برنامه تلویزیونی محفل را پیشنهاد میکنیم حتما گوش کنید بدون شک لذت خواهید برد او همچنین دعای ربنای زیبایی را قرادت کرد که بسیاری از مردم زیبایی ان را در حد ربنای شجریان میدانند.

بیوگرافی محمدحسین عظیمی قاری قرآن برنامه محفل + فیلم تلاوت قران

وی در مسابقه محفل که از تلویزیون پخش میشد به شهرت رسید و توجه مردم را به خود جلب کرد.

ضدای بی نظیر محمد حسین عظیمی یکی از استعداد های جدید در زمینه قرائت قرآن میباشد.

فیلم تلاوت قران

برنامه محفل با قاریان و حافظان برتر قرآن و استعدادهای برتر قرآنی ایران و جهان همراه می‌شود. حامد شاکرنژاد، احمد ابوالقاسمی، حجت الاسلام و المسلمین قاسمیان، رضوان درویش از کشور سوریه و حسنین حلو از کشور عراق، کارشناسان ایرانی و بین المللی برنامه «محفل» هستند و اجرای این برنامه را رسالت بوذری بر عهده خواهد دارد. زمان پخش این برنامه شب‌های ماه مبارک رمضان قبل از افطار از شبکه سه و ساعت ۲۳ از شبکه قرآن است.

بیوگرافی محمدحسین عظیمی قاری قرآن برناه محفل + فیلم تلاوت قران

برنامه قرآنی محفل

محفل فقط یک ویژه برنامه قرآنی نیست، یک برنامه اجتماعی و فرهنگی و قرآنی است که نیاز مخاطب عام به یک برنامه نوروزی و ویژه برنامه افطار را برآورده می‌کند.

بخش جدی این بازخوردها و خلائی که بود با ساختاری که طراحی شد برطرف شده است. ساختار برنامه باعث شد نوعی صمیمیت به مخاطب انتقال دهد. با حضور تماشاگران و میزبانانی که به دور از گفتگوهای رسمی دیالوگ برقرار می‌کنند. میزبانانی که گاهی اختلاف نظر دارند و موارد مورد نظر خودشان را مطرح می‌کنند.

بیوگرافی محمدحسین عظیمی قاری قرآن برناه محفل + فیلم تلاوت قران

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

2 نظر

  1. ملورین وپدر

    بی نهایت از محمدحسین شوکه شدم شوکه میگم شوکه میشنوید بی نظیر خدایا توچه آفریدی ازهرنظر تحسین برانگیزه هروقت صداشو گوش کردم همراه تصویر بی شک بارانی شدم

  2. من تلاوت ایشون رو ذخیره کردم روز دو سه بار گوش میدم با گذشت چند ماه هنوز همین رویه رو دارم خودم پسرمو سعی کردم تو همین راه بگذارم خب استعداد ایشون رو نداشتن انشاءالله آقا محمد حسین عزیز در پناه قرآن باشند و خدا عزت بده به پدرومادر ایشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *