بیوگرافی محمدرضا استوان (محمد وی اف) و همسرش فاطمه ارجمندی

بیوگرافی محمدرضا استوان (محمد وی اف) و همسرش فاطمه ارجمندی

بیوگرافی محمدرضا استوان

محمدرضا استوان معروف به محمد وی اف متولد 27 شهریور 1371 در تهران بوده و واینر یا سازنده کلیپ های طنز در شبکه های اجتماعی بوده که توانسته فالوئرهای زیادی را به در اینستاگرام ، یوتیوب ، تلگرام و … به دست اورد. همسرش فاطمه ارجمندی نیز او را در ساخت کلیپ یاری میکند .

بیوگرافی محمدرضا استوان (محمد وی اف) و همسرش فاطمه ارجمندی

محمدرضا استوان کیست

محمدرضا استوان واینر یا سازنده کلیپ های طنز است که در شبکه های اجتماعی به اشتراک میگذارد و موفق شده دنبال کننده های متعدد را به به دست آورد و حالا با گرفتن تبلیغات درامد زیادی به دست اورده است او برای هر استوری نقریبا 10 میلیون تومان دریافت میکند.

عکس های عروسی محمدرضا استوان (محمد وی اف) و همسرش فاطمه ارجمندی

سوابق

محمدرضا استوان کار خود را با ساخت کلیپ طنز برای آپارات و یوتیوب آغاز کرد اما با روی کار امدن یوتیوب توانست به کسب درامد برسد و دنبال کننده هایش را افزایش دهد او حالا یک چهره محبوب و شناخته شده در فضای مجازی است که برخی از کارگردانان نیز معتقدند او استعداد زیادی در بازیگری هم دارد..

بیوگرافی فاطمه ارجمندی همسر محمدرضا استوان

همسر این کلیپ ساز معروف و مشهور فاطمه ارجمندی می باشد که هر دوی آنها کلیپ ساز هستند آنها توانسته اند با کلیپ های زیبایی که درست می‌ کنند به معروفیت برسند البته فاطمه ارجمندی نیز اوایل خودش به تنهایی کلیپ درست می‌ کرد اما چند وقتی می شود که هر دوی آنها باهم کلیپ های زیبایی درست می کنند وی گفته است من همسرم را بسیار دوست دارم و امیدوارم که بتوانم همسر خوبی برای او باشم و بتوانیم همیشه در کنار هم زندگی خوب و با آرامشی داشته باشیم.

عکس محمدرضا استوان و همسرش فاطمه ارجمندی در کنار رامبد جوان

این دو کلیپ ساز درباره عروسی های دهه شصت کلیپ ساخته بودند که بسیار جالب و فان بود بسیاری از افراد این کلیپ را دیده بودند و کامنت های بسیار خنده دار و جالبی درباره این پست آنها نوشته بودند یکی از کلیپ های بسیار فان آن ها کلیپ عروسی دهه شصتی بود که بسیار جالب و خنده دار بود این کلیپ بیشترین بازدید را خورده بود

محمدرضا استوان و همسرش فاطمه ارجمندی و محمدامین کریم پور

درامد

در این قسمت می خواهیم در مورد درآمد و منابع کسب درآمد محمّد وی اف صحبت کنیم. حقیقت ماجرا این است که با توجه به این که او دارای یک شخصیت مشهور در اینستاگرام در حال فعالیت است و این بعید نیست که از این فرصت بسیار عالی استفاده نکند و به واینری مشغول نشده باشد.

بیوگرافی محمدرضا استوان (محمد وی اف) و همسرش فاطمه ارجمندی

این کلیپ ساز معروف و مشهور در اینستاگرام توانسته به معروفیت زیادی برسد او از طریق فعالیت در اینستاگرام به درآمد هنگفتی دست می یابد وی با هر کلیپی که درست می کند پول بسیار زیادی دریافت می‌ کند این کلیپ ساز در پیج اصلی اش تبلیغات بسیار زیادی گذاشته است که از طریق این تبلیغات هم پول هنگفتی به دست می‌ آورد البته وی تنها در اینستاگرام فعالیت نمی‌ کند.

همچنین ببینید

بیوگرافی محمدامین کریم پور و همسرش

بیوگرافی نگین فضلی تیک تاکر اینستاگرام

بیشتر فعالان در فضای مجازی از همین طریق واینری به درآمد های بسیار بالایی می رسند. درآمد از طریق واینری بسیار جذاب است ولی برای رسیدن به مرحله درآمد زایی در اینستاگرام معمولاً همه راه های سختی را طی می کنند که محمّد نیز از همین دسته افراد است که برای رسیدن به مرحله درآمد زایی تلاش های فراوانی داشته است تا این که در حال حاضر به یک واینر حرفه ای تبدیل شده است

عکس های عروسی محمدرضا استوان (محمد وی اف) و همسرش فاطمه ارجمندی

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *