بیوگرافی محمدرضا تازه رو (مردان آهنین) و همسرش +سوابق و عکس

بیوگرافی محمدرضا تازه رو (مردان آهنین) و همسرش و فرزندان با سوابق و افتخارات و عکس های اینستاگرام محمدرضا تازه رو را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی محمدرضا تازه رو (مردان آهنین) و همسرش +سوابق و عکس

بیوگرافی محمدرضا تازه رو

محمدرضا تازه رو متولد دهه 60 در سیستان و بلوچستان بوده اما اصالتا اهل بیرجند هستند او از قوی ترین مردان ایران و شرکت کننده مردان آهنین میباشد که توانسته رتبه ها و افتخارت زیادی را کسب کند.

او نائب قهرمانی جهان و پنج دوره نائب قهرمان ایران را در کارنامه اش دارد ایشان همچنین نفر سوم مسابقات بين المللی امارات ۲۰۲۱ بوده است.

بیوگرافی محمدرضا تازه رو (مردان آهنین) و همسرش +سوابق و عکس

سوابق

محمدرضا تازه رو از سال ۸۲ ورزش را شروع کرده است، او از سال ۸۴ به طور جدی رشته پاورلیفتینگ قدرتی را انتخاب کرد و در سال ۹۰ در این رشته نائب قهرمان شد و در همین سال برای مسابقات آسیایی انتخاب شد، او از سال ۹۳ در رشته قویترین مردان کارش را شروع کرد و در سال ۹۴ نیز رتبه چهارم ایران شد، او قهرمانی ایران را در سال ۹۶ به دست آورد و نوروز ۹۷ فینالیست قویترین مردان ایران شد که این بار نیز به مقام چهارمی رسید و سال ۹۸ برای بار دیگر نائب قهرمان ایران شد؛ مقامی که امسال نیز به دست آورد، درحالیکه حقش بود که امسال را قهرمان ایران باشد.

بیوگرافی محمدرضا تازه رو (مردان آهنین) و همسرش +سوابق و عکس

فوت برادر سرآغاز ورزش

محمدرضا تازه رو میگوید به رشته بدنسازی بسیار علاقمند بودم و آن اوایل که به باشگاه می‌رفتم برادر بزرگم اجازه نمی‌داد، او می‌گفت این محیط برای تو خوب نیست، آن موقع سن من کم بود و برادرم نیز اعتقاد داشت باشگاه بدنسازی محیط خیلی خشنی است، در سال ۸۲ که برادرم در زلزله فوت شد، احمد بجارزهی صاحب باشگاهی که برادرم در آنجا کار می‌کرد، دنبالم آمد و به من گفت آقای تازه رو شما جای برادرت اینجا تمرین کن و از آن سال همین آقای بجارزهی به من لطف زیادی داشتند و من نیز تا به الان برای باشگاه نزدیک به ۷۰ مدال کسب کردم.

بیوگرافی محمدرضا تازه رو (مردان آهنین) و همسرش +سوابق و عکس

هزینه هایی که برای ورزش کرد

محمدرضا تازه رو میگوید سختی بسیار زیاد کشیدم، سال ۸۲ موتورسیکلت خودم را فروختم تا پیاده مسیر را طی کنم و بتوانم به این شکل قهرمان شوم، خیلی سخت است یک جوان ۱۷ ساله مجبور شود موتور خودش را بفروشد، روزی یک ساعت پیاده می‌رفتم تا به خانه برسم و از آنجا یک ساعت هم می‌کشید که به باشگاه بازگردم، من همیشه باید روزی ۵ ساعت تمرین کنم و روزهایی بوده است من پول نداشتم تا بتوانم آنطور که می‌خواهم نتیجه گیری کنم، البته مردم حمایت‌های خوبی از من کردند و حالا نیز با اینکه می‌توانم به شهرهای دیگری بروم و آنجا تمرین کنم و برای آنها مقام بیاورم، چراکه مسئولانش پول خیلی بهتری هم می‌دهند، با این وجود در این جا مانده ام و با خودم می‌گویم اگر مردم بلوچستان نبودند و آن اوایل مرا حمایت نمی‌کردند، حالا به اینجا‌ها نیز نمی‌رسیدم که بتوانم چنین مقام‌هایی را به دست بیاورم.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *